Skocz do zawartości

lista graczy Heroes Might & Magic III


bobule

Recommended Posts

podajesz swoje gg (bo mi się nie będzie chciało pisać na pw, zrobię wam konfę na gg i kto obecny i chętny ten gra :P), oraz dni i i godziny w których najpewniej jesteś na gg, jak ktoś będzie szukał współgracza to się do Ciebie zgłosi :P

zacznę od siebie byście wiedzieli co i jak napisać

1. bobule piątki, soboty, niedziele (kiedy nie jestem gdzieś w terenie) od godziny 20/21. gg: 2992607

2. Kubuś piątki, soboty, niedziele, od 15 do nocy :D gg: 1165930

3. El Sadzonka drugie połowy tygodnia, najlepiej w nocy, gg: 38776160

4. Porter, codziennie 22(23)-24(1) chyba, że nie mogę, ale to zdarza się raz na 2(3) tygodnie lub zapomnę włączyć gg, gg: 11613890

5.ThatIsSoSad, wieczory w tygodniu i większość weekendów, gg 26681321

6 Sakadetsu właściwie codziennie od godzin popołudniowych do wieczora gg 10183750

7. Testar, straszny n00b, chcesz się pośmiać to mam czas w weekendy, wtorki i czwartki. W godzinach raczej popołudniowych gg 37984128

8. FreeFraQ o ile nie rysuje nsfw, albo sfw chetnie sobie zagra xD - 2596241 macie.

9. solaris Dobra, mogę grać w każdy dzień tygodnia od popołudnia do późnych godzin wieczornych. Nr GG 4594014

10. enter24 deklaruje chęć grania, gorzej z wykonaniem (brak większego dostępu do kompa), ale zawsze chętny. Jak odzyskam sprzęt to powiem kiedy. (i dopiszesz swoje gg :D)

11. Kubagaw2 aka BeOvah, melduje się na służbę. Dostarcza także dokumenty z datami kiedy może grać: wtorek, piątek, weekend i czasami jeszcze w inne dni. Ma także umiejętności, nie za wielkie, ale coś może ugrać (w razie czego będzie sobie wisiał nad kominkiem). GG: 42547782.

12. Warmen - gg 7630442

13. Bonifacus

14. KorQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Okazało się, że płytę miałem 40 cm od mojej pozycji przy kompie, a gry nie miałem zainstalowanej. To już wiem czemu słyszałem głosy. To HoMM III się domagał zainstalowania :rainderp: Żeby nie było. Też gram, huh. Jeśli ktoś naprawdę nie znajdzie sobie lepszego kandydata z lepszym łączem, proszę bardzo. Kontakt zawsze można sobie znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat widziałem wcześniej, ale zapomniałem napisać. Na szczęście pamięć i opcja na forum "Szukaj" nie gryzie.

Nie przepadam za komunikatorami, ale od tygodnia wróciłem do GG zakładając nowy numer, na którym w sumie i tak nigdy mnie nie ma :drurrp:

Ale to się poprawi - od teraz będę aktywny na GG o wyznaczonych porach, lub przynajmniej się postaram. Z czasem jest różnie, bo wiecznie coś mi nagle wyskakuje. Raz jest tak, że kilka dni nawet mnie nie ma (znaczy się, na forum mogę być i pisać coś przy okazji ale to nie znaczy że mam czas na HoMM3), a drugi tak, że jestem ciągle. Od września najprawdopodobniej będę dostępny głównie w tygodniu, pon-czw.

Ach, zapomniałbym - GG#44319363

Pisać kiedy popadnie, przecież prędzej czy później odpiszę.

A do listy, by nie było brzydko wstawionego samego nicku (Chyba, że mi to zrobisz na złość :gummy2: ), to dorzucić można:

15. Emronn w losowe dni tygodnia, ale podejrzewa że najczęściej w jego środku. GG#44319363 - przewidywane godz. 22:15 - 03:00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrz choć w grze zawsze mam Shen ;) moje gg to 11793470 (w profilu też mam) mam czas różnie, są to raczej losowe pory, napisać z rana, a jak odczytam to odpowiem i sprawdzę jak u mnie tego dnia z dostępnością. Ewentualnie jak ktoś che tylko pogadać to też zapraszam xD Gram w HoM&M już parę ładnych lat(będzie chyba z 10 albo 11) więc mogę co nieco podpowiedzieć komuś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...