Skocz do zawartości

Star Wars, Dude


Recommended Posts

Star Wars :pinkie2: to jest genialne ;] Chociaż nie wiem w sumie dlaczego tylu ludzi hejci nową trylogię, mi się tam obydwie podobają. (w nowej mamy wg mnie lepsze walki jedi, emo anakin wygląda kozacko więc gfto, a w starej trylogii są przykładowo lepsze statki. Fakt że niektóre rzeczy zrąbali, jak np ten mecha-kapitan z sześcioma mieczami był totalnie zbędny, ale ogólnie było fajne. No i Anakim jako nastolatek był irytujący, taki arogancki tip :/)

Anakin z Ataku Klonów zachowywał się tak, a nie inaczej bo czuł że Obi Wan go hamuje (w czym Palpatine go utwierdzał).

Jak wiadomo chciał przeciągnąć go na swoją stronę i po ujawnieniu swojej tożsamości mieć potężnego ucznia. Całe to zachowanie Anakina to początek jego drogi na ciemną stronę Mocy. Poza tym wiek ma swoje prawa

;)

A generał Grievous to swego rodzaju ostrzeżenie przed tym co może czekać Anakina jeśli będzie kroczył ścieżką którą kroczy (była o tym mowa w dodatkach na DVD). Niestety to niewykorzystany potencjał. Po pierwsze walka jest zbyt krótka (po co cały ten pościg?). Po drugie moim zdaniem powinien zginąć w walce na miecze (najlepiej jakiś mistrz Jedi + Obi Wan vs Grievous), a nie dać się podejść w tak marny sposób.

PS. W ogóle Lucas to mistrz wycinania fajnych scen :lyra3:

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Właśnie odkryłem najz********** forum ever (Star Wars i MLP) Mam małe pytanko. Dawno kupiłem grę Star Wars Jedi Knight Jedi Academy i na początku lecimy na Yavi4 aby szkolić się w świątyni pod okiem Luka Skywalkera. Z tego co wiem on założył świątynię po pokonaniu Imperium wię skąd w tej grze na połowie z planet są Imperialni ?

Link do komentarza

Bo to są resztki imperium, było jescze imperium fella czy coś takiego...w każdym razie imperium nie upadło wraz ze zniszczeniem drugiej gwiazdy śmierci. potem palpatine podjął jeszcze jedną próbę zdobycia władzy, sklonował się i sru...nawet udało mu się przeciągnąć luka na ciemną stronę:D co prawda na chwilę ale jednak...a zresztą wejdź na bibliotekę ossus, tam jest wszystko na temat SW.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Star Wars yeaaah :D.Co tu dużo pisać,ta seria filmów to klasyka te emocje,te walki,ta fabuła wszystko genialne.Lubię do dziś,aczkolwiek szkoda że nowe części to już troszkę nie to samo,ale nadal warto sobie przypomnieć.Pamiętam że jeszcze był serial animowany o Star Wars o ile się nie mylę.. Nie mam ulubionej części,ulubione postacie? hmm Darth Vader,Obi-Wan Kenobi i nie chce mi się dalej wymieniać ._.

Link do komentarza

Wiem że Grievous nie był bez sensu, itp, ale te 6 mieczy to jednak przesada.. Mogli z niego nie robić takiej maszynki do mielenia, tylko coś bardziej przypominającego człowieka, z czterema kończynami ;p

Owszem, miał sześć kończyn, ale miecze "tylko" cztery. Poza tym to tylko robot z resztkami mięcha. Nie dość, że miał astmę to jedyne co potrafił to kręcić tymi mieczami jak opętany.

A wracając do siódmego epizodu - ciekawe kto będzie tym złym?

Link do komentarza

To co powiesz na to

No dobra niech sobie ma te robo-nogi i będzie parodią Grieoviusa, ale jak u licha przeżył przecięcie na pół i upadek z tak dużej wysokości? (Ep1) Gniew i Ciemna strona utrzymały go przy życiu? Widzę, że mało straciłem przestając oglądać "to coś" na pierwszym sezonie (choć chciałbym zobaczyć jak Obi Wan pierwszy raz Maula i robi wielkie oczy... no chyba że ten marny tekst o piratach to jedyne na co stać scenarzystów). Teoretycznie serial miał ukazać wojnę klonów, w praktyce to robienie sobie jaj z GW. Bo robo-Maul przekracza wszelkie granice absurdu.

Jedyny plus tego odcinka - genialna muzyka w trakcie pojedynku.

Link do komentarza

Ja jedynie mam nadzieję, że 7 część będzie oparta na kanonie (książki, komiksy, gry nawet), a nie na dzikich Disneyowskich pomysłach. Najbardziej chciałbym zobaczyć przygody ze Starej Republiki, lub Starożytnego Imperium Sithów. No, ale znając życie będzie to kontynuacja przygód z Starej Trylogii. Jeśli tak to mam nadzieję na pojawienie się Exar Kuna ^.^

Link do komentarza

Ja właśnie się obawiam kolejnej trylogii w świecie STAR WARS , a dokładnie boję się że zniszczą tą sagę następnymi częściami . Zresztą to zasadnicze pytanie o kim będą te części , z tego co czytałem odtwórcy ról Luka, Leji i Hana wezmą udział w tych filmach , więc prawdopodobnie będą to losy następnej generacji , ale co i jak pozostaje na razie wielką tajemnicą .

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Mnie też. Obowiązkowo!!! Star Wars są geeeeeeeeeeenialen. Mógłbym siedzieć i cały czas gadać o tym jak są jedwabiste. Filmy na pamięć znam, komiksy mam, w gry gram(w TORa też, jak by ktoś chciał pograć to zapraszam) itd. W wieku chyba 8 lub 7 lat zakochałem się w odległej galaktyce i do dziś ta miłość trwa ^^

Link do komentarza

heh, jak już jest taka lista to mnie też wpisz jeśli możesz ;) A tak wracając do udziału disneya.. To cholera obejrzałem sobie ostatnio jeszcze raz avengersów i mnie wątpliwości biorą ;f (o ile Iron man jedynka to jest masterpiece, dwójka trochę gorzej ale ciągle super, to avengers jest po prostu kijowe...) Jak dowalą takie typowo amerykańskie zagrania które mnie właśnie w avengersach i wielu innych filmach wkurzały, to będzie kiepsko (mam na myśli upychanie akcji gdzie się da, niekoniecznie sensownej, strzelanie na oślep, itp).

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...