Skocz do zawartości

Star Wars, Dude


Recommended Posts

A ja sądzę,że właśnie nie... Ja to widzę tak (zrobił palcami epicki gest reżyserski) sithowie raz na zawsze wyginęli, vongowie naprawiają republikę i dzięki ich czynom przestają być tacy brzydcy, tracą kompleksy i zaczynają regularnie się myć, a Luke umoera zostawiając rosnący w siłe zakon, czyniący jedynie dobro forever after... No kiedyś musi być american happy end!

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Eeeech... (Facehoove), wszystko się musi kiedyś kończyć mój młody padawanie... zabawa, praca, miłość... życie. Jeśli nie, to jaki sens miałby początek? Początek to wstęp, rozpoczęcie drogi, którą udajemy się, aby dotrzeć do końca... a ten w końcu następuje. Ale jeśli chodzi o SW, to jeszcze nie teraz! Expanded Universe, jest wciąż poszerzane, i raczej nie zanosi się na zakończenie SW, mimo przejścia, naszego mentora, Georga Lukasa (uprawiam wielobóstwo - wyznaję wiarę w Lukasa i Celestię)

Link do komentarza

OK, tu zgodzę się z przedmówcą - w końcu RotJ to klasyka kina, a ESB, to moja ulubiona część - jednak! Nie możemy całkowicie ignorować nowej trylogii, ponieważ była ona przełomem w kinach - w efektach komputerowych. Zresztą jak tu nie docenić kreacji Ewana McGregora, Liama Neesona, Samuela L. Jacksona, Natalie Portman i oczywiście gościa który podkładał głos po Yodę (nie jestem pewien czy w NT, Frank Oz to robił?).

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

... ... ...? Rycerzem Sithów? Chyba Lordem, albo zabójcą (asasynem jak kto woli) mój drogi Bronie... Swoją drogą czemu tak wielu Bronies chce być Sithem? Przecież niesiemy miłość i tolerancję, a Sithowie chcieli wykampić wszystkich nieludziów i przejąć kontrolę nad Galaktyką... Każdy wie że w Galaktyce rządzi Celestia!!!

Link do komentarza

Wszystkie 6 epizodów:rolleyes:? To może być niezłe. Swoją drogą, wkrótce ma wyjść gra Star Wars 1313. Akcja ma dziać się na Coruscant, a fabuła opowiadać ma o „kryminalnej konspiracji”. Tytuł produkcji – 1313 – odnosi się do Level 1313, jak nazywa się przestępcze podziemie Coruscant. Jeśli szukacie informacji o GW, to polecam stronkę http://ossus.pl - wiki o SW. Ja zaś dalej czekam na Battlefront III...

Link do komentarza
  • 4 months later...

Star Wars :pinkie2: to jest genialne ;] Chociaż nie wiem w sumie dlaczego tylu ludzi hejci nową trylogię, mi się tam obydwie podobają. (w nowej mamy wg mnie lepsze walki jedi, emo anakin wygląda kozacko więc gfto, a w starej trylogii są przykładowo lepsze statki. Fakt że niektóre rzeczy zrąbali, jak np ten mecha-kapitan z sześcioma mieczami był totalnie zbędny, ale ogólnie było fajne. No i Anakim jako nastolatek był irytujący, taki arogancki tip :/) No i taka wiadomość na kwejku się trochę temu pojawiła, że disney się bierze za Star Wars 7. Na początku tak jak większość, zgrzyt rozpacz i iść się w ogóle powiesić, bo w głowie miałem te wszystkie baje typu kaczora donalda. No ale popatrzyłem z nadzieją na wikipedię i mi jakoś przeszło, jak zobaczyłem jakie filmy robił Disney ;] (Piraci z Karaibów, Avengers, Skarb Narodów, Opowieści z Narnii...) Poza tym, George Lucas ma tam podobno nadzorować żeby czegoś nie spieprzyli. Co myślicie? :D

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...