Skocz do zawartości

Cześć i czołem, lepiej późno niż wcale.


Moloch

Recommended Posts

Hej z tej strony Moloch :-) a na imię mi tak naprawdę Adrian. Moje konto istnieje już z ładny miesiąc czasu (9 grudnia zarejestrowany) ale się przezwyciężyłem i zamierzam tu dołożyć swoje 3 grosze  :rd2:  mam 17 lat, mieszkam i urodziłem się w Zielonej Górze (piękne miasto). Kucykami zacząłem się "jarać" około 3 lata temu, do tego czasu zdąrzyłem przeczytać wiele znanych i mniej znanych fanfików, ale w pamięci pozostanie My little Dashie, Cupcakes oraz Silent Ponyville część 1 i 2. Co do mojego charakteru powiedziałbym, że jestem tak pomiędzy charakterami Fluttershy i Rainbow Dash. Z jednej strony jestem nieśmiały (stąd całe to wzlekanie przez miesiąc) z drugiej strony lubię szybkość, ale też kocham zwierzęta. Jedno co mnie charakteryzuje to szczególna lojalność wobec przyjaciół i narodu, dlatego też moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash. Cóż, interesuję się także militarią, a w szczególności bronią pancerną, dlatego lubię bardzo pogrywać w grę World of Tanks. Planuję w najbliższym czasie napisać mój pierwszy fanfik. Ale zanim zacznę pisać chciałbym też przeczytać jakieś poradniki, stąd moja prośba o jakieś pomocne linki. Co do fików, lubię zarówno te co mają brzydzić (ale bez przesady :sick: ) jak i te co mają na celu wzruszyć do łez. Można powiedzieć, że jestem bardzo uczuciowy i twardy jednocześnie :D . Mam nadzieję, że przyjmiecie takiego "źrebaka" jak ja i chętnie odpowiem na jakieś pytania, oczywiście jeśli nie zachodzą za mocno w moje życie prywatne. Pozdrawiam i niech Moc będzie z Wami!    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Witaj na forum i miłego udzielania się!  :pinkiederpy:

Ps. Rainbow is the best pony. - oczywiście to żartem, bo mimo iż kocham Rainbow to nienawidzę jej wywyższać ponad inne kuce (co niestety mi się zdarza).
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

A witam serdecznie!

Połączenie Rainbow Dash z Fluttershy? Nono... nieczęsto widuję osoby łączące cechy tych postaci. To jak ogień i woda.

W kwestii pisania niestety pomóc nie mogę, bo sam mam problemy ze skleceniem poprawnego zdania po polsku, jednak jestem pewien, że znajdzie się ktoś chętny do pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum! Bywaj po jasnej stronie Bronies, bądź z nami jak najdłużej! : D

 

Mam do ciebie parę pytanek:

 

1. Ulubiony kucyk drugoplanowy?

2. Ulubiony kucyk w tle?

3. Ulubiona księżniczka?

4. Twilight jako alicorn czy unicorn?

5. Który sezon, twoim zdaniem jest najlepszy, a który najgorszy?

6. Pegazy, jednorożce czy ziemskie kucyki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :D. Co do pytań:

 

1. Moją ulubienicą pod tym względem jest Octavia

 

2. Cloudchaser 

3. Cóż, nie lubię wybierać pomiędzy naszymi władczyniami, ale jednak bardziej wolę Lunę  :lunahug2:

4. Mówiąc szczerze, wolę Twilight jako unicorn.

 

5. Najlepszy wg mnie jest sezon drugi, a najgorszego jakoś nie mogę wybrać, każdy inny lubię tak samo.

 

6. Zdecydowanie pegazy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...