Skocz do zawartości

Znaki szczególne.


Recommended Posts

Pozostaje mi współczuć niektórym tutaj że macie w swoim otoczeniu tylu wrogów lub innych na tyle nietolerancyjnych ludzi że potrafią spuszczać manto oraz nabijać się z tego że macie przypinkę z kucykiem czy coś innego :fluttershy3: ja zakładam w lecie koszulkę z kucykiem do szkoły/miasta i nic mnie nie obchodzi. Mam 3 sztuki koszulek w kolorach: pomarańczowym, niebieskim i czarnym z nadrukiem Spitfire na pierwszej i Rainbow Dash na 2 i 3. Nie widziałem aby się ktoś nabijał czy coś mówił. Planuję jeszcze kiedyś kupić przypinki ale jakoś nie mam kasy/chęci/czasu.

 

Ale pomysł z wymyśleniem znaku rozpoznawczego jest bardzo dobry :)

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle przy sobie nosze torbę z Neverhooda ,ale gadżety kucykowe? Mmmmmm czasami mi się zdarzy przypiąć dość duży breloczek z Pinkie Pie i mi to lotto ,ale..ALE..czemu tylko krytykujecie tutaj osoby niezwiązane z fandomem które dyskryminują za widoczne kucykowe gadżety? Tak się składa ,że gdy dostałam 6 grudnia tą dużą Pinkie Pie z Nici od chłopaka (chodziłam z nią trochę po centrum handlowym...no cóż mój sobie zażyczył wtedy spotkanie w SCC ,bo chciał iść do knajpy też) ....tak się składa ,że słyszałam jakieś dziwne teksty "o ja cie ,dostała fajnego pluszaka i teraz z nim łazi i się chwali"

 

Odwróciłam się i wiecie co? Te laski miały na swoich plecakach i torbach między innymi przypinki z MLP. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozia rączki dała? To niech sobie zarobią na taką ,a nie za plecami będą obgadywać.

Ja też czasami zazdroszczę ludziom niektórych fajnych gadżetów ,ale to nie jest powód od obgadywania ich. 

 

Mój chłopak miał nawet kiedyś śmieszną sytuacje ,że kupował dla mnie bez okazyjnie pluszową Twilight w Tesco i podobno przy kasie jakieś małolaty zaczęły do niego podskakiwać z piskiem..

BRONY! TY JESTEŚ BRONY? KUPUJESZ KUCYKA TAKKKK?...totalnie je zignorował jednak pękł gdy usłyszał 

A MI TEŻ KUPISZ ALE MAŁĄ RAINBOW DASH? 

Ten się odwrócił do nich i powiedział ,że nie kupi ,ale potrzebuje ludzi na ulotki i ,że mogą sobie u niego dorobić na takiego miśka. Panny odwróciły się na piecie i odeszły w milczeniu. 

 

Wiec już was ostrzegam ,że jeżeli zobaczycie w Katowicach takiego średniego na wzrost chłopaka z włosami czarnymi jak smoła, kilkudniową brodą i ciemną karnacją ...nie zagadujcie do niego ,bo on już nie ma cierpliwości do "ponyfagów". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są sytuacje kiedy cię obgadują i śmieją się z bycia Brony, a potem jak powiesz coś o kucykach to się chwalą, że wiedzą więcej.. :forgiveme:

Po za tym CM Luny i Celesti odpada, ktoś na serio może lubić dzień i noc i kupi pierwszą lepszą przypinkę, bo ładna. 

Zaczepisz i wyjdziesz na idiotę.  

CM Cadance... - Nie. Nie chciałabym by każdy patrzył jak chodzimy z niebieskim serduszkiem. 

A zwłaszcza chłopaki. 

Najlepiej przypinka z napisem ,,Brony" - kolor niebieski na żółtym tle, albo ,,Pegasis" różowy na niebieskim. 

Coś z nazwą fandomową, coś z czego zwykli ludzie  nie będą mogli się połapać.. :lunathink:

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sprzeczna, CM jak widać wiele z nich odpada, może wspólny napis lub taki lepszy symbol niż CM?

 

PS. I napisu "Brony" nie polecam, bo gorzej jak spotkasz kogoś ze wsi, rolnika, to potem takie wtf ;D (Chodzi o brony i bronowanie w polu)  :ming:

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Brohoof byłby świetną alternatywą, jeszcze na jakimś kolorowym, lub symbolicznym tle..

 

CMC to też dobry pomysł, tylko mniej wtajemniczeni i oglądający dubbing polski nie będą wiedzieli o co chodzi.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...