Skocz do zawartości

Rękodzieło wąsko pojęte


Silma

Recommended Posts

Uff czas tu trochę odkurzyć. Od dwóch miesięcy nie mam na nic czasu. Jestem na stażu, sam dojazd i powrót zajmuje mi nieco czasu, do tego dochodzi moje niezorganizowanie... Ale czas coś ze sobą zrobić! Na początek wzięłam udział w konkursie Nightmare Night i zrobiłam takie oto pluszaki:

Madame Pinkie Pie

madame_pinkie_pie_by_slimarie-d882z2y.jp

madame_pinkie_pie_ii_by_slimarie-d882zjg

Pinkamena jako Joker

pinkamena_as_joker_by_slimarie-d879dii.j

pinkamena_as_joker_ii_by_slimarie-d879du

pinkamena_as_joker_iii_by_slimarie-d879e

 

Dodatkowo żeby zebrać się w sobie biorę udział w treningu rysowników na Equestria Daily, może to pomoże mi się trochę ogarnąć i usystematyzować dzień. Rysunków wstawiać nie będę, bo nie są wysokich lotów, kto zagląda na mój deviantart ten widział ;)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy zrobiłam ze sznurka woskowanego. Tak cienko ucięty filc by się postrzępił, a szkoda mi marnować papier transferowy na dwie cienkie kreski. Chyba nie jest tak źle;) Zawsze mogę to w przyszłości wymienić, nie będzie problemu:) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maskotki są urocze, ale wydają się małe,  ile mają centymetrów ?

 

PinkaJoker 17 cm, Madame Pinkie ok. 23 cm. Nie są duże, faktycznie:) Joker to nowy wykrój, nie byłam pewna jak wyjdzie, więc nie robiłam dużego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ależ szmat czasu mnie tu nie było... Niemniej jednak znowu chce mi się szyć i uszyłam takie coś:

little_fluttershy_by_slimarie-d8y1osg.jp

Ok. 22 cm wysokości, oczy jeszcze filcowe. Sukienka jak widać jest zdejmowana. Jakby ktoś chciał nabyć to oddam za 30 zł plus przesyłka.

big_fluttershy_by_slimarie-d8y1p34.jpg

Tu już większa Flutterka, z innego wykroju. Ok. 40 cm wysokości. Ma jeden drobny mankament, który nie jest mocno widoczny, ale jednak jest i muszę o nim wspomnieć z czystej przyzwoitości. Lekko przysmażyłam jej brzeg Cutie Marka, widać to na zdjęciu. Lekko bo lekko, ale zawsze. Z tego też powodu jakby ktoś chciał ją kupić to oddam za 70 zł.

W tej chwili pracuję już nad kolejnym kucykiem, moim ulubionym :yay: Zostały mi ślepia do zrobienia i na dniach go wrzucę:) Wymagał więcej pracy, ale jestem zadowolona z efektu :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się rozglądam. Duzej alternatywy nie mam, z tego co się orientuję to w okolicy nikt się nie zajmuje wyszywaniem maszynowym, więc to odpada.

 

Edit: mała FS jest zaklepana.

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Te skrzydełka *.*

 

Taki zamysł miał autor, faktycznie przeurocze, chociaż zupełnie odmienne od tych z serialu;)

 

No i moja ulubienica, LittlePip:

littlepip_pony_plush_by_slimarie-d94xkqy

Wiem, że oczy nie wyszły super-duper, a CM jest nieco za duży, ale i tak jestem z niej dumna:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...