Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobra odpowiedź no cóz a teraz ja zadam pytanie spokojnie postaram się żeby bylo w miarę proste, ale nie za bardzo a Oto Ono

Scootaloo_flying_S3E06.png

Z jakiego to odcinka i co się dzieje ze :scootaloo: nie długo potem oraz jakie zwierzę oprócz kucyka można zobaczyć w tym odcinku ?

3 pytania w 1 przeszłem samego siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odpowiedź Spidi Von Marder A teraz kolejne pytanie

Filly_Applejack_and_Rarity_S3E05.png

 Z jakiego to odcinak, jaki ma to związek z CMC i które członkinie brały udział przedstawionej sytuacji i jako kto ? ( W odpowiedzi należy podać pełne imię klaczki  oraz imiona postaci w które się wcieliły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

*Apple Bloom <- Fraginy się cieszą, jak ktoś dobrze piszę imię Apple Bloom :angelbloom:

*Applejack

Co do odpowiedzi mogę dodać tylko, że Apple Bloom i Sweetie Belle udawały swoje siostry, by Trixie myślała, że Twilight zna zaklęcie wieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Najbardziej pełną odpowiedź podał/ła Rainbow Dash:) zatem kolejne pytanie tym razem będzie dotyczyć Equestria Girlsowej :scootaloo: 

a pytanie brzmi do jakiego kwiatu z Equestrii nawiązuje kwiatowa spinka w jej włosach + pytanie Extra jak nazywamy kwiat do którego nawiązuje jej spinka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tego na obu wikipediach, przeglądałem odcinki, wystukiwałem w necie nazwy poszczególnych kwiatów, jakie były w serialu i nadal nie mam pojęcia.Kwiatek wygląda jak kwiatek, mogłaby to być zmutowana stokrotka albo jakiś zawilec. Sądzę, że te cztery kropki są istotne, ale nie wie,, gdzie się pojawiły. Nie jest to Liliowe Życzenie, nie jest to słonecznik, lilia, róża, Czarci Żart, bratek... co tam jeszcze się pojawiło? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...