Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

W odcinku zgniłe jabłko Apple Bloom wyjmowała parasol, by osłonić siebie i Scootaloo przed łzami Sweetie Belle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przejęcie siedziby CMC przez Babs.

A tu masz zdjęcie (jeśli o takie chodziło): Tak i plusik poszedł też ;) ~ Scootaloo

Sweetie_Belle_crying_S3E04.png

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział mój starszy kuzyn Big Macintosh EYUP ~~ Babs 

teraz Kolejne pytanie Ile razy i w jakich konkretnie sytuacjach (odcinkach) :applebloom: miała na sobie kowbojski kapelusz i do kogo on "prawnie" należy (dodatkowy punkt za screeny)   

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm niestety FanRD ale muszę powiedzieć Nope to nie ten odcinek (w Just for Sidekicks :spin: nie nosiła nic na głowie oprócz swojego standardu) próbujcie dalej. Aha i podajcie to co sie liczy do odpowiedzi czyli tytuły odcinków do kogo należy kapelusz, a dodadtkowy punkt dostaniecie jak jeszcze pojawią screeny z :spin: w kapeluszu z tych odcinków

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No At last dobra i pełna odpowiedź  o te odcinki chodziło i postać cóż jak to mówią "Czasem najprostsze stwierdzenie okazuję się najtrudniejszym"

 

Znowu się wymądrza, a ty Pio łąq plusika bo już leci ~~ Babs

 

OK teraz kolejne pytanko proste  Jedna z :cmc: jest podobna do jednej z klaczy Mane6. Która to  i do kogo jest podobna 

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie jestem pewien, czy rozumiem pytanie.

 

Scootaloo ma dość podobną fryzurę plus styl bycia chłopczycy, więc można je pomylić.

 

Apple Bloom ma charakter w wielu sferach podobny do AJ.

 

Sweetie Belle ma taką samą pasję (choć to kwestia ciutkę dyskusyjna) jak Rarity, czyli krawiectwo i projektowanie ubrań.

 

Sweetie Belle ma loczki, Pinkie ma... też troszkę loczki, szczególnie na figurce BB ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplutk Spiidi idzesż dobrym tropem,, ale ni chodzi mi o pomyleńie z charakteru a z wyglądu dam podpowiedź jeszcze jedną aby bardziej nakierować ta Klacz z :cmc o którą mi chodzi jest baerdzo spokrewniona z tą klaczą z Mane6 do której jest podobna

Bravo Geniuszu właśnie zdradziłe im odpowiedź, co z ciebie za AVatar ~ BABs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweetie Belle ma bardzo podobne kolory do Rarity :) (strzelam, bardzo prawdopodobne że jest źle :))

Ps Jak bardzo spieszyłeś się pisząc ten post? :)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIO pisałem ten post bardzo szybko bo chciałem szyvko zająć łazienkę (jestem osobą chorą na MPD w stopniu znacznym, więc, wszystko robię wolniej niż normalnie, A odpowiedź jest w 100% prawidłowa wygrywasz :muffin:

Ta, ciekawe czy wygrałby tą babeczkę, gdyby nie twoja dosadna podpowiedź ~Babs

Dobra kolejne pytanie Jak wiecie :scootaloo: jest wielką Fanką :rd: ale był pewien moment kiedy w jej życiu pojawił się inny idol kiedy to było ? (podanie sccrena brędzie skutkować dodatkową nagrodą)

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...