Skocz do zawartości

Heroes 3 - Ulubiona postać z danego zamku


wiej007

Recommended Posts

Postanowiłem zrobić ten wątek by zobaczyć jaki bohater z danego zamku jest twoim ulubionym. To ja zacznę: Zamek-Orrin (specjalność- Łucznictwo) Bastion- Ivor (specjalność- Leśne elfy) Forteca- Solmyr (specjalność- Łańcuch błyskawic) Inferno- Calid (specjalność- Siarka) Nekropolia- Vidomina (specjalność- Nekromancja) Lochy- Gunnar (specjalność- Logistyka) Twierdza- Yog (specjalność- Cyklopy) Cytadela- Bron (specjalność- Bazyliszki) Wrota Żywiołów- Kalt (specjalność- Żywiołaki wody) To trochę straszne że ja to wszystko na pamięć znam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek - Loynis - "Modlitwa" to rewelka spell, który można już na początku gry zgarnąć Bastion - Kyrre (Logistyka) albo Jenova (350 szt. złota) Forteca - zamek good tylko z bohaterami już słabiej. Mój głos na Nellę (Płatnerstwo) Nekropolia - praktycznie tym zamkiem nie gram. Tu się nie wypowiem Inferno - też rzadko ale niechaj będzie Calh (Gogi) Lochy - Shakti (Troglodyci) Twierdza - tutaj wybór już szerszy. Nie mam tutaj konkretnej postaci : ) Cytadela - Tazar (Płatnerz) lub Wystan (Jaszczuroludzie) Wrota żywiołów - jeden z rzadziej granych przeze mnie. Ale niechaj będzie Lacus (Żywiołaki wody)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie pamiętam wszystkich, poza tym w HIII grałam w takim wieku, że wybierałam bohaterów dlatego, że byli ładni :P Ale w każdym razie z Lochów lubiłam typka, który miał chyba wskrzeszenie czy coś, i tyle z bohaterów praktycznych :)

EDIT: Alamar! Tak on się nazywał!

Dołączona grafika i w dodatku słitaśnie wygląda, czyż nie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja zazwyczaj grałem Kylie z Bastionu (specjalność - Logistyka), rzadko kiedy grywam innym zamkiem, bo ten jest OP i już. PS.: Coś mi się zdaje, że przeinaczyłem jego imię, ale nie mam teraz Heroesów 3 żeby sprawdzić a szukać w necie mi się nei chce..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

1.Zamek - Orrin- "Łucznictwo" 2.Bastion - Aeris- "Pegazy" 3.Forteca - Fafner- "Nagi" 4.Inferno - Zydar- "T.Magiczny" 5.Nekropolia - Sandro- "T.Magiczny" 6.Loch - Jedidte- "Wskrzeszenie" 7.Twierdza - Dessa- "Logistyka" 8.Cytadela - Broghild- "Wiwerny" 9.Wrota Żywiołów - Grindan- "złoto" - gdyż posiada na początku mądrość i magię ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei: Zamek - Valeska(Łucznicy) Bastion - Ivor(Elfy) Forteca - Theodorus(Magowie) Inferno - Xyron(Inferno) Nekropolia - Isra(Nekromancja) Lochy - Ajit(Złe oczy) Twierdza - Jabarkas(Orki) Cytadela - Bron(Bazyliszki) Wrota Żywiołów - Lacus(Żywiołaki Wody) To moja elita, potrafię z nich wyciągnąć więcej jak 100% skuteczności. Daj mi któregokolwiek, a gwarantuje zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zamek-Orrin (specjalność- Łucznictwo)ŁUCZNICY I ARCHANIOŁY !!! <333 aj law it !!!!! Bastion- Ivor (specjalność- Leśne elfy)te drzewka i elfy na jednorożcach . Forteca- Solmyr (specjalność- Łańcuch błyskawic)nagi ... Inferno- Calid (specjalność- Siarka) Arcy diabełek ^^ Nekropolia- Vidomina (specjalność- Nekromancja)Smok .Ale ogółem to najsłabszy zamek -_- .... Lochy- Gunnar (specjalność- Logistyka)Meduzy ,te ośmiornico-mózgi z oczami i oczywicha SMOK !!!._. Twierdza- Yog (specjalność- Cyklopy)Zdecydowanie Cyklopki <333 Cytadela- Bron (specjalność- Bazyliszki)Gorgony i królewski bazyliszek :333 Wrota Żywiołów- Kalt (specjalność- Żywiołaki wody)Nie mam tego zamku w grze.._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Najwięcej grałem czarodziejami, czyli w polskiej wersji językowej to się chyba nazywało Twierdza, ale że ogólnie preferowałem grę defensywną, z dużym naciskiem na jednostki dalekiego zasięgu i minimalizowanie strat po swojej stronie (nieraz stawiałem sobie za zadanie wygrać bez utraty nawet jednej jednostki), to wybór bohaterów przedstawia się następująco: Castle: Orrin - dobry bonus dla wszystkich dalekozasiężnych Tower: Neela - bonus do redukcji obrażeń Inferno: Zydar - mocna magia to też sposób na walkę dalekiego zasięgu Fortress: Styg - j.w. Rampart: Mephala - bonus do redukcji obrażeń Dungeon: Alamar - wskrzeszenie Stronghold: Zubin - zaklęcie wspomagające walkę na zasięg Necropolis: Sandro - magia przydatna zarówno do szybkiego eliminowania przeciwnika, jak i do wskrzeszania własnych jednostek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...