Skocz do zawartości

Hej :)


Branthos

Recommended Posts

Witam, mam na imię Bartek mieszkam w Lublinie i mam 14 lat.

 

Jestem nowy zarówno na forum, jak i w gronie fanów My Little Pony. Może najpierw powiem, ze oglądam serial zaledwie od trzech dni (trochę za późno, nie? :rd8: ?) i bardzo mi się podoba. Jako, że to bardzo krótki okres nie wyrobiłem sobie całkowitego zdania o serialu, nie mam więc (na razie) ulubionego kucyka, jak i nie wiem czy jestem w 100% Brony (ale chyba tak, bo obejrzałem już 22 odcinki  :aj5: ).

Trochę faktów o mnie nie związanych z MLP:

-Lubię czytać książki (najbardziej fantasy i przygodowe). Ulubione to ''Gra o Tron'' i ''Ulysses Moore''

-Interesuję się filmami i kinematografią. Ulubione gatunki filmowe: komedia, satyra, przygoda, s-f. Ulubione filmy: ''Star Wars'' i ''Naga broń''.

-Ładnie rysuję, ale tylko twarze i zwykle ludzi.

-Lubię wszystkie gatunki muzyki, ale nie wszystkie piosenki

-Ulubione sporty: babington (tak to się pisze?) koszykówka, siatkówka.

Ulubione gry: ''The Walking Dead'' i ''To The Moon'' (Gorąco polecam, jedyne gry na których płakałem)

 

To chyba tyle, pytajcie o co chcecie i mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie na forum (a ja idę oglądać kolejny odcinek  :pinkie4:.)

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wśród naszej wspaniałej społeczności~ Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas  :lyra2:

To pytanka:

- Jaki jest twój ulubiony kolor?

- Masz jakieś zwierzątko? 

- Lubisz sowy? 

- Co chciałbyś robić w przyszłości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wśród naszej wspaniałej społeczności~ Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas  :lyra2:

To pytanka:

- Jaki jest twój ulubiony kolor?

- Masz jakieś zwierzątko? 

- Lubisz sowy? 

- Co chciałbyś robić w przyszłości?

Dzięki za miłe powitanie  :twilight2:.

1.Niebieski.

2.Miałem kraba, ale niestety dawno zdechł.

3.Pewnie, jak większość zwierząt.

4.Nie wiem, może krytyk filmowy, albo ekolog (przyszłość jeszcze przede mną)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. :hug:

1. Lubisz rysie?

2. A kapibary?

3. Pokażesz kiedyś rysunki? :3

 

Baw się dobrze! :x

Dzięki na pewno zostanę na długo :fluttershy5:.

1.Lubię wszystkie zwierzęta, rysie też

2.Tak, choć nigdy nie widziałem ich na żywo.

3.Może tak, ale nie są jakoś wyjątkowe, ot tak zwyczajne rysunki w stylu komiksów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Witaj na forum, miłej zabawy życzę oraz dalszego poznawania tego lekko pokręconego, ale fajnego fandomu.

Może na wstęp kilka pytań;

- Dlaczego zacząłeś oglądać MLP?

- Ulubiona potrawa?

- Ulubiona piosenka?

- Wolałbyś walczyć z kaczką rozmiaru konia czy z setką koni rozmiaru kaczki?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Witaj na forum, miłej zabawy życzę oraz dalszego poznawania tego lekko pokręconego, ale fajnego fandomu.

Może na wstęp kilka pytań;

- Dlaczego zacząłeś oglądać MLP?

- Ulubiona potrawa?

- Ulubiona piosenka?

Wolałbyś walczyć z kaczką rozmiaru konia czy z setką koni rozmiaru kaczki?

Dzięki

1.Wiele dorosłych osób się tym interesuje, a nie wiedziałem dlaczego, ale ostatecznie dlatego bo zobaczyłem ten film:  

2.Pierogi z mięsem  :crazytwi:

3.Mam dużo, ale chyba The Village People - Y.M.C.A

4.Wolałbym walczyć z kaczką rozmiaru konia.

Witaj na forum i baw się dobrze :hug:.

Ulubiony kraj?

Ulubione miasto?

Elfy czy ludzie?

Miło mi.

1.Stany Zjednoczone.

2.Lublin.

3.Ludzie, ale elfy też lubię  ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

nie wiem czy jestem w 100% Brony (ale chyba tak, bo obejrzałem już 22 odcinki  :aj5: ).

 

To nie ilość obejrzanych odcinków o tym decyduje :D Bardziej określenie, czy jesteś w fandomie. Ale mniejsza o to. Baw się dobrze! Jakbyś potrzebował w czymś pomocy, to wal śmiało! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

 

To nie ilość obejrzanych odcinków o tym decyduje :D Bardziej określenie, czy jesteś w fandomie. Ale mniejsza o to. Baw się dobrze! Jakbyś potrzebował w czymś pomocy, to wal śmiało! :)

Wiem, ale ilość obejrzanych odcinków świadczy o tym że jestem fanem serialu,a społeczność ludzi oglądających go bardzo mi przypadła do gustu :pinkiehappy:. Nigdy wcześniej nie miałem większego (pozytywnego) bzika na punkcie serialu, kiedyś był to ''Finasz i Ferb'', ale daleko mu do MLP.

 

I mam pytanie, gdzie mogę założyć wątek w którym wyrażę swoją opinię na temat Znaczkowej Ligi, czy w Domku na Drzewie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Domek na drzewie to dział poświęcony w całości Znaczkowej Lidze. Nie wiem, czy jest tam typowa dyskusja na jej temat. Mogłem ją przeoczyć. :P Ale założenie tematu nie powinno Cię nic kosztować. Ewentualnie avatarowie nakierują Cię gdzie pisać. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Domek na drzewie to dział poświęcony w całości Znaczkowej Lidze. Nie wiem, czy jest tam typowa dyskusja na jej temat. Mogłem ją przeoczyć. :P Ale założenie tematu nie powinno Cię nic kosztować. Ewentualnie avatarowie nakierują Cię gdzie pisać. ^^

Dzięki  :ohmy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

No proszę, proszę... kolejny, kto został bronnym po obejrzeniu tego filmiku.

Nie lubię zadawać pytań, ale mimo wszystko spytam. Trafiłeś na ten film o MLP przypadkiem, szukałeś czegoś na ten temat, czy tak jak ja oglądałeś wszytki odcinki na tym kanale?

To tyle ode mnie. Życzę miłego korzystania z forum i jak najwięcej postów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Velkomin!

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png

 
 
1.Lubisz anime?  :)
2.Jakie kraje chciałbyś zwiedzić?
3.Co sądzisz o Skandynawii?
4.Lubisz Maskonury?
5.Jaki język uważasz za najtrudniejszy?
6.Ulubiony kuc drugoplanowy?
7.Myślisz, że ile tu wytrzymasz?
Þakka ykkur fyrir svörin og hafa gaman :3

 

1.Nie przepadam, jedyne jakie lubię to ''Pszczółka Maja'' i ''Muminki'', ale czasami mogę obejrzeć.

2.Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja.

3.Jest spoko, niestety nie znam nikogo kto by tam mieszkał.

4.Tak, są cudaczne, ale i fajne.

5.Polski i Chiński.

6.Jeszcze nie mam, ale na pewno się znajdzie  :rd8:.

7.Mam nadzieję, że jak najdłużej :D.

Witaj!

No proszę, proszę... kolejny, kto został bronnym po obejrzeniu tego filmiku.

Nie lubię zadawać pytań, ale mimo wszystko spytam. Trafiłeś na ten film o MLP przypadkiem, szukałeś czegoś na ten temat, czy tak jak ja oglądałeś wszytki odcinki na tym kanale?

To tyle ode mnie. Życzę miłego korzystania z forum i jak najwięcej postów :D

Dzięki.

Jestem subskrybentem tego kanału (i uważam, że jest świetny :1xkfz:), po prostu przeglądałem filmy i natknąłem się na MLP.

A tak swoją drogą, orientujesz się ile osób zostało Brony po obejrzeniu tego filmu?

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jestem subskrybentem tego kanału (i uważam, że jest świetny :1xkfz:), po prostu przeglądałem filmy i natknąłem się na MLP.

A tak swoją drogą, orientujesz się ile osób zostało Brony po obejrzeniu tego filmu?

 

Hmm... na forum oprócz mnie i Ciebie na pewno jeszcze jedna, ale pewnie jest ich więcej. Ja po prostu tylko jedną taką osobę znam. Po za forum to znajomy znajomego zaczął też w ten sposób. 

 

A tak btw. to też uważam, że ten kanał jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na forum oprócz mnie i Ciebie na pewno jeszcze jedna, ale pewnie jest ich więcej. Ja po prostu tylko jedną taką osobę znam. Po za forum to znajomy znajomego zaczął też w ten sposób. 

 

A tak btw. to też uważam, że ten kanał jest świetny.

Cieszę się że dzięki ''BadzmyPowazni'' przynajmniej trochę osób poznało tak świetny serial jak, MLP.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ma forum, pamiętaj by stosować się do zasad kolorowych i dobrze się bawić.

Szkoda, że jesteś bronym od 3 dni, żadko mam do takich zaufanie.

A skoro ładnie rysujesz to może pokażesz nam kilka swoich dzieł? Jestem bardzio ciekawa twego talentu.

Po za tym chciałam cię spytać jakie jest twoje ulubione zwierzę i czy lubisz szopy pracze.

Jeśli możesz to podaj jedną z najlepiej ocenianych przez ciebie nutek.

~Pozdrowienia, szop Cass.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ma forum, pamiętaj by stosować się do zasad kolorowych i dobrze się bawić.

Szkoda, że jesteś bronym od 3 dni, żadko mam do takich zaufanie.

A skoro ładnie rysujesz to może pokażesz nam kilka swoich dzieł? Jestem bardzio ciekawa twego talentu.

Po za tym chciałam cię spytać jakie jest twoje ulubione zwierzę i czy lubisz szopy pracze.

Jeśli możesz to podaj jedną z najlepiej ocenianych przez ciebie nutek.

~Pozdrowienia, szop Cass.

Wiem, że trzy dni (teraz już cztery) to mało, ale możesz być spokojna  :salut:.

1.Nie jet to jakiś wielki talent, po prostu zwykłe rysunki w stylu komiksowo-kreskówkowym. Możliwe, że niedługo je pokaże.

2.Ulubione zwierzę to psy.

3.Lubię wszystkie zwierzęta, szopy pracze też.

4.Jedna z ulubionych piosenek: AC/DC - Highway to Hell.

Witaj na forum, baw się dobrze, :muffin:

Dzięki  :awesomeface:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...