Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

- Oh, no tak, oczywiście - po chwili zastanowienia dodała. - W sumie nie musisz iść do Skrzydła Szpitalnego. Nie sądzę, by to co ci dosypali było szczególnie groźne. Gryffindor traci dwadzieścia punktów. I jazda do dormitorium - potem bez słowa odeszła.

 

(Śpisz w dormitorium z Potter'em. Tam było kiedyś o jakimś składanym łóżku, czy co w Czarze. Chyba Ron o tym mówił... ale jeszcze nie opisuj jak idziesz spać. Nikt cię tu oczywiście nie zna. Ten... jak już pójdziesz spać(Jeszcze nie idź, lataj do dormitorium) to ja już polecę i dokończymy jutro)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Michael wiesz, że jestem za tobą i popieram wszystko, co robisz. Ale jeśli to zostanie użyte możesz wywołać nową wojnę światową, w którą Equestria z pewnością zostanie wplątana. Nawet na tym psychopatycznym zakonie strach użyć takiej broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem iść w kierunku ruchomych schodów. Nie miałem pojęcia, jak się tu dostałem, ale miałem nadzieję, że stąd szybko odejdę. Lubiłem co prawda Harrego Pottera, ale nie chciałem się znaleźć w jego świecie.

(a hasło do grubej damy? i co z książkami do nauczania się magii oraz różdżką? sam mam to sobie wymyślić?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie. Radź sobie. Nikt cię tu nie zna. Umbrydża uznała, że skoro jesteś uczniem, to masz wszystko, w końcu środek roku. Uznajmy, że weszłeś do dormitorium. Nie masz książek, tak, czy siak czea będzie iść na dywanik do Dumbledore'a(jeszcze jest w szkole). Już jutro wszyscy będą wiedzieli, że jesteś przybyszem z innego wymiaru. Będziesz sławny jak Potter :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałeś kroki na schodach.

- Kim jesteś? - dopadło do ciebie pytanie, a dokładnie potem stanęła przed tobą Hermiona Granger w szlafroku. Wzięła jedną z książek na temat Numerologii leżących na stole i spojrzała na niego pytająco. - Nie widziałam cię tu wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzdrygnąłem się na dźwięk nazwy maszyny od razu przypomniała mi się obrzydliwa królowa robali.

-Niesamowite Japonia zawsze potrafiła mnie zaskakiwać. Założę się, że to musi mieć niesamowite zastosowanie militarne. Naprawdę mnie zadziwiasz Michael jesteś dobry przywódcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To dopiero początek atrakcji. - Nacisnąłem przycisk na specjalnym pilocie. Maszyna wzleciała w powietrze. - Stan aktywny. Ocena zagrożenia równa 0 %. Stan zleconych operacji równy zero. Dwie istoty żywe, stan zagrożenia ze strony jednostki biologicznej zerowy. Skan potwierdzony. Michael. Powrót do stanu nieaktywnego. - Powiedziała maszyna, dziewczencym głosem po czym opadła na ziemię.

- Działa z nowym modułem AI (sztuczna inteligencja) i nie jest jedynym takim urządzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermiona przechyliła głowę w zamyśleniu.

- Jestem ciekawa dlaczego znasz moje imię - nachyliła się lekko do przodu. - albo jesteś podróżnikiem w czasie, albo nowym uczniem, który usłyszał o mnie a teraz robi sobie głupie żarty - zmarszczyła trochę brwi. ((do jutra))

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...