Skocz do zawartości

Pytania do Derpy Hooves | Odpowiedzi od Derpy


DerP

Recommended Posts

Ok. Więc w tym temacie moje kochane muffinki..

Derpy.....

A tak przepraszam, więc moi kochani w tym temacie możecie zadawać mi pytania. A jak ich się dużo uzbiera to odpowiem na każde.

Tak jest, więc Derpy idziemy robić muffinki?

Oh tak! Uwielbiam je!

Wiem :). Więc my idziemy robić muffinki a Wy zadawajcie pytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jeszcze najbardziej lubisz słodkości oprócz muffinków czy raczej preferujesz tylko Muffinki ? :):D

Najbardziej to lubię Purpurowe Muffinki :) Kiedyś nawet jakiś miły pan o tym napisał. A po za tym to lubię zwykłe muffinki i gorącą czekoladę.

Tak to prawda, mi w sumie to na rękę bo też lubię muffinki więc bardzo często je jemy. Bubbles PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy praca listonosza nie przeszkadza Ci w pomaganiu doktorowi Whooves?

Nie, nie przeszkadza. Dzielę sobie obowiązki rano roznoszę listy, po obiedzie pomagam doktorowi.


Czemu muffinki a nie pierniczki ? :<

Pierniczki są takie suche i kruche, a muffinki są takie duże, mięciutkie i pyszniutkie i muffinki jadłam już jak byłam małą klaczką i to taki miły smak z dzieciństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przeszkadza. Dzielę sobie obowiązki rano roznoszę listy, po obiedzie pomagam doktorowi.


Pierniczki są takie suche i kruche, a muffinki są takie duże, mięciutkie i pyszniutkie i muffinki jadłam już jak byłam małą klaczką i to taki miły smak z dzieciństwa.

sry że usunęłam posta :PP coś mi nie pasowało w tekście
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zadania pomagasz wykonywać Doctorowi ? Czy sądzisz że moglibyście być parą ? Jaki jest twój ulubiony smak muffinek ? Czy mogę dostać od ciebie muffinkę ? I tak ogólnie - jesteś jedną z moich ulubionych postaci w serialu, naprawdę gnieciesz system. Twój wielki fan Ares...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Derpy...

Czy wg. Ciebie jest jakaś konkretne różnica między muffinkami, a babeczkami?

Dołączona grafika

Muffinki się szybciej robi są wysokie PYSZNE :muffin: i czasami mają nadzienie. A babeczki długo się robi są bardzo słodkie i niskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Jakie zadania pomagasz wykonywać Doctorowi ?

2Czy sądzisz że moglibyście być parą ?

3Jaki jest twój ulubiony smak muffinek ?

4Czy mogę dostać od ciebie muffinkę ?

I tak ogólnie - jesteś jedną z moich ulubionych postaci w serialu, naprawdę gnieciesz system.

Twój wielki fan Ares...

1. Często mu coś podaję, nie wiem co to za przedmioty są dziwne. Jak się pytam czy mogę zrobić coś więcej to mówi: "Nie Derpy, jeszcze coś zepsujesz"

2. Nie, to moja daleka rodzina.

3.Mój ulubiony smak muffinek to smak muffinek purpurowych.

4. Jasne dla wielkiego fana wielka muffinka :muffin:

Gniotę system? Zdaniem Rainbow Dash nic nie gniotę tylko psuję w inny sposób.


Czy uważasz że muffinki przejmą władzę nad światem?

Chciałabym, ale zanim by to zrobiły to zjadłabym je :omnom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derpy jak nauczyłaś się tak latać?

Zapewne tymi akrobacjami (gdybyś je dopracowała) pobiłabyś nawet samą Rainbow Dash :D

Tatuś uczył mnie nauczył. W każdą niedzielę zabierał mnie do parku i mnie uczył, a później wysłał mnie do szkoły latania w Cloudsdale.

Derpy wybacz, że się wtrącę, ale te Twoje akrobacje są zamierzone?

Akrobacje? Chodzi Ci o szybkie roznoszenie listów?

Eee... Można to tak ująć. Uczyłaś się tego gdzieś?

Tak! W szkole latania, nie wiem czemu ale byłam w klasie dla pegazów, które miały największe kłopoty z lataniem. A teraz latam dobrze i też roznoszę dobrze listy.

Tak Derpy. Czasami się zdarzy, że ktoś dostanie list należący do sąsiada z domu obok albo go wcale nie dostanie...

Co tam szepczesz?

Nic, więc Grillo Derpy jest listonoszką a nie akrobatką i wszystkie jej "sztuczki powietrzne" są przypadkowe :)

SŁYSZAŁAM TO

Eee.. Wybacz nie gniewaj się :hug:

Hmmmm...

Przepraszam

Noo doobrzee, ale uważaj co mówisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tym, że Hasbro chciało cię usunąć z serialu (czyli można powiedzieć wręcz, że zabić...)?

To byłoby strasznie złe, chyba żaden brony tego nie chce. Myślę, że zabić to trafne określenie na tą zbrodnie przeciw mnie

Zapewniam Cie Derpy nikt z nas tego nie chce.

Dziękuję za dobre słowa, ale strasznie smutno mi z tego powodu, że rodzice dzieci z zezem odebrali mnie w zły sposób, myśleli że jestem tylko po to aby te dzieci wyśmiać, a to przecież kłamstwo. Ja.. ja nie chciałam nikogo urazić... Ja.. ja przepraszam...

Dołączona grafika

Derpy już wszystko dobrze, nie ma po co wylewać łez. Tu u nas zawsze będziesz pozytywnie odbierana. Każdy brony Cie lubi i nie chce Twojej krzywdy. Prawda ludzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derpy już wszystko dobrze, nie ma po co wylewać łez. Tu u nas zawsze będziesz pozytywnie odbierana. Każdy brony Cie lubi i nie chce Twojej krzywdy. Prawda ludzie?

Oczywiście, absolutnie nie ma za co przepraszać :hug3:. Zawsze będziesz naszą ulubioną listonoszką :derpfly:. Muffinkę na poprawę humoru :muffin:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluandar

Droga Derpy ! Zastanawia mnie co porabiasz poza widzianym przez nasz serialem, i oczywiście poza pracą listonoszki :D Czy masz jakieś hobby które realizujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Derpy ! Zastanawia mnie co porabiasz poza widzianym przez nasz serialem, i oczywiście poza pracą listonoszki :D Czy masz jakieś hobby które realizujesz?

Piekę muffinki i je jem :derptongue:, pomagam Doctorowi, puszczam bańki mydlane w parku i spotykam się z moją przyjaciółką Raindrops

Iii odpowiadasz na pytania...

A no tak zapomniałam, ja na nie odpowiadam a Ty musisz pisać. Haha!

Wiesz dla mnie pisanie Twoich wypowiedzi to przyjemność więc nie mam z tym problemu :)

A chyba, że tak , wiesz w sumie mnie też cieszy współpraca z Tobą.

No i dobrze :D

Ok czekamy na kolejne pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie chciała byś zwierzątko?

Omnomnomnomnom

Smacznego

DZOEKFUJE

O Derpy kończ jeść mamy pytanko!:)

Mhm

Mówię na serio.

O myślałam, że żartujesz bo ostatnio strasznie cicho tu było.

No więc Animal pyta jakie chcesz zwierzątko?

Oo tak najbardziej to żyjącą muffinkę.

Żyjącą muffinkę? Jest coś takiego?

Nie.. Ale pomarzyć można..

No można.. Ale teraz na serio odpowiedz:)

To papugę rasy ara.

Ooo, gadająca papuga, a dlaczego?

Bo bym z nią rozmawiała:)

A ze mną Ci nie starczy ?:D

Starczy, ale to nie to samo. Ciebie nie nauczą nowych słów..

Czemu?

Bo za głupi jesteś :derptongue:

No wiesz co?

No żartuje, nie gniewaj się.

Nie gniewam się.

To dobrze, a Wy moi kochani zadawajcie dalej pytania bo nudno strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...