Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lee rozglądał się. - Co on tu... - powiedział pod nosem. Spojrzał w jednym kierunku. - Jak? - mruknął pod nosem. Przez chwilę kaszlał, oparł się o najbliższą ścianę. Po chwili splunął krwią. - Wybacz... Ale jego obecność zawsze jest dla mnie bolesna... - powiedział trochę załamującym się głosem. - Sorki... - powiedział jeszcze cicho. - Wracamy? - podszedł starając się żeby nie wyglądał jakby coś mu było. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Król piekła któremu podlegam. Wielki władca piekła Pajmon, zarządzający dwustoma legionami duchów... Ma sześć demonów wyższego sortu które mają własne oddziały, ja podlegam jemu posiadając siedem legionów. - powiedział z głosem jakby sprawiało mu to ból. - Nie martw się, tobie nic nie zrobi ale jego obecność wywołuje u mnie ból... Nie martw się o mnie, a i o siebie nie musisz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Są dwie możliwości... Albo przybył na ,,wycieczkę'' czyli zniszczyć coś w domniemanym ataku terrorystycznym. Albo ktoś go przywołał. Mam nadzieje że nie zrobił tego twój ex. Bo jeżeli tak to mamy spory problem... Chociaż mógłby to być ktoś inny. Nie wiem jednak jak daleko stąd jest... Może być w tym mieście a może być daleko poza granicami państwa. Ale pojawił się... 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie do końca... Fakt że jest moim królem i tak dalej, ale ja po prostu odczuwam przybycie mego władcy. Mam jedne z lżejszych objawów... Nie opowiem ci co mają niektórzy bo to jest szaleństwo. I nie martw się jeżeli przywołał go ktoś inny niż Klaus nic innego nie zrobi. Tak samo nie zaatakuje nas. On tego nie robi. Nie używa też do tego swoich legionów. Nie będziemy mieć z nim problemów.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...