Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Jestem Hesperus znany jako Marshall Lee, wspaniały Earl Piekła zarządzający siedmioma legionami duchów. Czwarty generał armii króla ognia Paymona. Myślisz że się boję? O nie... Ja wręcz bardzo chętnie cię zabiję. - wyszczerzył zęby. Wyciągnął miecz i naciął nim kciuk, przejechał nim po klindze - Rozetnij wilka który pożerał niewinnych. - miecz zmienił kształt na jatagan. - Dawaj. - Na plecach pojawiły się mu skrzydła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee spojrzał na Grimalkin. Odwrócił się do Kat. - Przynajmniej znasz już moje prawdziwe imię. - wzruszył ramionami. Odwrócił się w stronę mieszańca. - Wiedźmo. Możesz nie atakować najmocniej na samym początku? Od czasów pierwszej wojny światowej mój miecz nie skosztował krwi, jest trochę głodny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus wykonał szybki ruch ręką, wyciągnął swoją broń będącą małym pistoletem i wystrzelił w stronę Kateriny. Jej pistolet w momencie rozkruszył się i w postaci smutnej, smętnej kupki pyłu wylądował na ziemi.

Grimalkin rzuciła sztyletemw stronę mieszańca. Po kilku obrotach w powietrzu nóż został odrzucony przez oponenta, w przeciwieństwie do drugiego, który utkwił w jego ramieniu. Klaus zaśmiał się i wyszarpał broń z ciała.

- Rozgrzewka - mruknęła wiedźma. - Proszę, demonie. Twoja kolej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...