Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nie, nie i nie. Rodzina jest tam. - wskazał na niebo. - Znajomi tam. - wskazał na ziemie. - Mam na myśli piekło... A co do sentymentów to nie miewam. Podpowiem. Znasz tę osobę... Bardzo dobrze ją znasz. - powiedział i znowu uśmiechnął się tajemniczo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[Mam rozumieć, że Lee wychodzi z miasta, a nie idzie w stronę domu xdd]]

Gdy już się pożywiła. Udała się w stronę domu.

-HEJ WRÓCIŁAM !-krzyknęła. Ale nikt jej nie odpowiedział. Weszła na górę do sypialni, ale też go tam nie było. Sprawdzała każdy pokój. Wybiegła z domu i w jak najszybszym tempie chciała dotrzeć na ścieżkę prowadzącą do głównego wejścia do miasta. Co jeżeli odszedł ? Nie nie mógł to nie mogło się tak potoczyć-myślała. Była już na głównej drodze. Zauważyła go. Nie odszedł daleko. Wybiegła przed niego.

-Nie ładnie tak uciekać bez pożegnania-powiedziała nieco sarkastycznie i ponuro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziwię się że ktoś może martwić się o mnie tak w sumie... - powiedział spokojnie. - No no wybacz ale upadły wojownik oddziałów najpotężniejszego archanioła kontra morderca... No aż nie wiem kto by wygrał... - powiedział lekko ironicznie. Po chwili się uśmiechnął. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee przyglądał się odchodzącej Kat. Po chwili ruszył dalej drogą nucą Metallica Master of Puppets. Po pewnym czasie podjechał do niego samochód z którego jakiś facet rzuci mu nową gitarę w pokrowcu. Lee przyjrzał się zawartości i ruszył do domu Kat. 

 

((Lee zostawił przecież w domu Kat gitarę.)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...