Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

Alin szła spokojnie z uśmiechem. Lubiła być dla innych złośliwa, sprawiało jej to przyjemność. Nagle przestała się uśmiechać. Zastanowiła się nad tym, co by było gdyby było miła. Wzruszyła ramionami i stwierdziła, że musi to przy okazji sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Możesz zostać dłużej.-Powiedziała spokojnie-Chyba pójdę się położyć. A .. co do wieku.. Idąc moją teorią, czas po przemianie się zatrzymuję, Dalej już są tylko dni po śmierci.. Dobranoc.-Lekko się uśmiechnęła i powolnym krokiem poszła na piętro do pokoju.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee spadł z kanapy. - Nosz jop twoja... - wstał powoli. Przeciągnął się. Przyjrzał się sobie żeby sprawdzić czy nie ma ugryzień. Wyszczerzył zęby. Poszedł do kuchni. Poruszał się na tyle chicho że wampirzyca raczej go nie zauważyła. Szturchnął ją lekko. Po chwili usiadł. - Dobry... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem rano z domku i zacząłem biegać po lesie jako wilk. Jakoś tak mi dobrze dziś było. Postanowiłem odwiedzić siostrę, która mieszkała w mieście. Zmieniłem się w człowieka na obrzeżach lasu i zacząłem iść w sobie dobrze znanym kierunku.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Alin szła powoli. Postanowiła dla odmiany tego dnia być mila, ponieważ stwierdziła, że może być zabawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pytam, bo nie wiem czy iść robić zakupy.Ja osobiście gustuję w krwi. Niestety tylko zwierząt-dodała posępnie.-Idę się ubrać, później idę na polowanie, po polowaniu pójdę po jakieś zakupy dla ciebie.- lekko się uśmiechnęła- Też chcesz iść ?    na polowanie oczywiście :)-dodała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katerina ubrała się w wampirzym tempie i  zeszła na dół. Jeszcze nie zdążył wyjść.

-Hmm.. Zac jest niedaleko.. Przy okazji pogadam z nim i dowiem się czy znaleźli pozostałe wilki. Pa !-Krzyknęła wychodząc. Zagapiła się i potknęła na schodach.-Auć. Chyba oboje mamy dzisiaj pecha- Zaśmiała się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...