Skocz do zawartości

A teraz wszyscy się uśmiechamy i machamy Pinkie :)


Pinkie_Swear

Recommended Posts

Cześć,

 

Jak zwykle zaczynam od końca, bo kilka postów już napisałam, ale może przedstawię się oficjalnie :rwink:
MLP zaczęłam oglądać ponad rok temu i od tego czasu stałam się ich wielbicielką ;) Oczywiście byłam namawiana przez bardzo długi czas, żeby je zacząć oglądać, ale wydawało mi się, że to bajka dla dzieci i komuś w moim wieku (błagam nie pytajcie o wiek! xD) nie wypada. Po obejrzeniu 3 odcinków nie mogłam się już od nich oderwać.

 

Co o mnie?

  1. Jestem z Poznania.
  2. Uwielbiam wszystkie odcienie niebieskiego *_*
  3. Uwielbiam Pinkie za jej zawasze pozytywne nastawienie do świata :pinkie:
  4. Ostatnio moją ulubioną piosenką jest:
  5. Lubię pomarańcze xD
  6. Uwielbiam śpiewać, chociaż nie mam talentu :pinkie4:
  7. Lubie też rysować i malować akwarelami :derptongue:
Edytowano przez Pinkie_Swear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, kolejna fanka Pinkie! Witaj, witaj, miło ciebie widzieć!  :pinkie: Tak dla ciekawostki, mieszkamy ok. 150 km od siebie. A powiedz mi, jak ci na imię, jaka jest twoja ulubiona księżniczka, jaki jest twój ulubiony antagonista i czy masz kucykową kolekcję?  :pinkiesmile: Pozdrawiam, miłego dnia i miej uśmiech na twarzy!  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINKIE JEST NAJLEPSZA!  :wrWgR:

Na panelu powiedziałaś, że nie będziesz mówić o EG, bo chodzi o wymienienie powodów, dla których kucyki kochamy, a nie na odwrót. Dlaczego film nie przypadł Ci do gustu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj i baw się dobrze        :brohoof: .

Kilka pytań:

-Jaka jest twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

-Co sprawiło, że zaczełaś oglądać MLP?

 

 

1. Obecnie świetnie mi się gra w Diablo III.

2. Nie wiem, o które dokładnie chodzi.

3. Oj, to mój słaby punkt, uwielbiam czytać i mam pewnie kilkaset ulubionych książek. Znaleźć się w bibliotece Twilight - to by było COŚ! :pinkie2:

4. Mój chłopak mnie do tego namówił :D

 

 

Oooo, kolejna fanka Pinkie! Witaj, witaj, miło ciebie widzieć!  :pinkie: Tak dla ciekawostki, mieszkamy ok. 150 km od siebie. A powiedz mi, jak ci na imię, jaka jest twoja ulubiona księżniczka, jaki jest twój ulubiony antagonista i czy masz kucykową kolekcję?  :pinkiesmile: Pozdrawiam, miłego dnia i miej uśmiech na twarzy!  :pinkie2:

 

Imię odziedziczyłam w spadku po babci - Krysia :fluttershy5:

Z księżniczek chyba najbardziej lubię Cadance, jeśli chodzi o antaganistę to Discord. Kucykowej kolekcji nie mam :ajsleepy:

 

Witaj na forum i baw się dobrze~  :fluttershy5:

 

1. Lubisz sowy? 

2. Masz ulubioną muzykę? 

3. Lubisz fantastykę? 

4. oglądasz anime? 

5. Ulubione postacie lub postać z MLP? 

 

1. Hu, hu, tak :twilight2:

2. Mam bardzo rozpięty gust muzyczny, ale ostatnio słucham w kółko tego radia: http://radioyay.net/ :cheese:

3. Uwielbiam!!!!!!

4. Teraz mniej, ale kiedyś miałam na punkcie anime niezłego fioła xD

5. Pinkie jest chyba tym kucykiem, z którym się najbardziej indentyfikuję :pinkie:

Witam.

 

Grasz w gre?

Lubisz Spika?

Lubisz koty?

Lubisz LongCata?

Lubisz Jego Makoronowatą Potworność/Latającego Potfora Spaghetti?

 

1. Gram ;)

2. Wiadomo!

3. Tak, ale chyba bez wzajemności :pinkiep:

4. xD

5. Wymiękam przy tym pytaniu - nie wiem xD

 

Hello!

 

Gdzie byś chciała mieszkać w Equestrii? 

Pegaz, Jednorożec czy Kucyk? Czym wolałabyś być? :) 

 

Have fun! ^_^

 

1. Sweet Apple Acres

2. Chyba wystarczyłoby mi być ziemskim kucykiem :D

 

 

PINKIE JEST NAJLEPSZA!  :wrWgR:

Na panelu powiedziałaś, że nie będziesz mówić o EG, bo chodzi o wymienienie powodów, dla których kucyki kochamy, a nie na odwrót. Dlaczego film nie przypadł Ci do gustu?

 

Uhuhu, to będzie dłuższa odpowiedź. Kucyki lubię za to, że nie podlegają stereotypom, że pokazują małym dziewczynkom, że mogą robić wszystko, a nie być tylko grzeczne ;) Do tego ich charaktery, sposób bycia i działania są bardzo zróżnicowane i właśnie to mnie rozczarowało w EG - wszystkie postaci są tak samo ubrane, do tego mają krótkie spódniczki i wpisują się w stereotypowe wyobrażenie o nastolatkach uczęszczających do liceum. W mojej opinii EG właśnie na tym bardzo straciło i dlatego nie mogłam mówić o tym podczas panelu. Dla mnie EG nie jest złe, ale w porówaniu do kucyków wiele straciło.

 

 

Pytam :v

 

Mniej niż 30 więcej niż 25 :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to stawiam na 27, bo wyglądasz na 24~ ^^

 

Ha ha ha ha nieźle, lubię wyglądać na 24, kiedy mam 29 xD Ta liczba napisana wygląda kosmicznie, bo czuję się na 24 właśnie :D

 

 

Np. Kosmiczne jaja, Czy leci z nami pilot?, Młody Frankenstein.

 

To jednak raczej nie mój gust ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to takie straszne? :v Pinkie, please.

Wydaje mi się że kobiety bardziej przeżywają upływ czasu niż mężczyźni ;)

 

4. Teraz mniej, ale kiedyś miałam na punkcie anime niezłego fioła xD

O, a znasz/lubisz Cowboy Bebop? 

 

1. Sweet Apple Acres

2. Chyba wystarczyłoby mi być ziemskim kucykiem  :D

1. :brohoof: you and me both, sister! 

2. Jaki miałabyś Cutie Mark? Jak wyglądałby twój OC? A może masz OC? Share, please, please please!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kobiety bardziej przeżywają upływ czasu niż mężczyźni ;)

 

O, a znasz/lubisz Cowboy Bebop? 

1. :brohoof: you and me both, sister! 

2. Jaki miałabyś Cutie Mark? Jak wyglądałby twój OC? A może masz OC? Share, please, please please!

 

No przeżywają jakby się miał skończyć świat :v

 

Halo, halo, ja nie przeżywam, ale po przeczytaniu jednego z postów, gdzie ktoś napisał, czy w wieku 25 lat nie jest się za starym na kucyki, to wiecie...

Cutie Mark, hmm to byłoby coś z jedzeniem xD np. poczwórnie czekoladowa babeczka albo ziarenko kawy :pinkie4:

 

Witaj na forum i dobrej zabawy :hug:.

Ulubiony film?

Elfy czy ludzie?

 

1. Jestem kinomaniakiem, więc nie jestem w stanie zdecydować się na jeden, mam kilkadziesiąt ulubionych filmów :pinkiehappy:

2. I elfy i ludzie :D

 

 

Witaj na forum. :3

Lubisz rysie i/ lub kapibary?

Masz jakieś zwierzątko?

Baw się dobrze. ^^

 

1. Lubię, w ogólę lubię zwierzątka ^^

2. W moim domu rodzinnym mamy kundelka, który nam wiernie towarzyszy od prawie 16 lat! :pinkie4:

 

O, lubisz sowy~ Cieszy mnie to ogromnie ^^ A masz jakąś ulubioną? 

 

Sowy są super, lubię Owlowiscious z MLP, uwielbiam Legendy sowiego królestwa:

 

a z ziemnskich sówek mój podziw wzbudzają puszczyki :)

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy sowiego królestwa to jeden z najlepszych filmów jaki widziałam! Mistrzostwo po prostu i ciągle czekam na drugą część <3 

Mnie osobiście puszczyki przerażają, ale i tak je uwielbiam jednak ulubioną jest i pozostanie sowa uszata od której mój nick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Halo, halo, ja nie przeżywam, ale po przeczytaniu jednego z postów, gdzie ktoś napisał, czy w wieku 25 lat nie jest się za starym na kucyki, to wiecie...

 

Co się będziesz przejmować, jak nie ma czym xd Ot, wybitnie nieprzemyślana wypowiedź i tyle xd

 

I fajnie, że lubisz Legendy sowiego królestwa - to taki fajny film xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się będziesz przejmować, jak nie ma czym xd Ot, wybitnie nieprzemyślana wypowiedź i tyle xd

 

I fajnie, że lubisz Legendy sowiego królestwa - to taki fajny film xd

 

Lubię też Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, a Zenek to w mojej opinii mistrzostwo świata. Jest prawie tak dobry jak MLP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...