Skocz do zawartości

II Warszawski Ponymeet dla Nowych [31.05.2014]


Linds

Recommended Posts

Oj tam, oj tam. Czy to kiepska pogoda, czy też nie, nic zapewne nie popsuje nam atmosfery którą będziemy się tam dzielić razem, czyli uśmiechem i poznawaniem innych ^.^ Ja się nie mogę doczekać :D  :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMINAM O ZABRANIU ZE SOBĄ JAKIEGOŚ KOCA.

 

Ja sie na pewno pojawię. Tylko że na sobotę zapowiadają kiepskawą pogodę.

 

Tak jak pisałem nie raz - na ten wypadek jest opcja pójścia na plażę Poniatówkę - duża część plaży jest pod mostem Poniatowskiego, jest to więc dobre miejsce na tak dużą grupę ludzi na wypadek deszczu. Nie ma co się bać, że to typowe "pod mostem" - tam ludzie czasem grają w siatkówkę plażową ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie raz - na ten wypadek jest opcja pójścia na plażę Poniatówkę - duża część plaży jest pod mostem Poniatowskiego, jest to więc dobre miejsce na tak dużą grupę ludzi na wypadek deszczu. Nie ma co się bać, że to typowe "pod mostem" - tam ludzie czasem grają w siatkówkę plażową ;)

Dopóki http://www.meteo.pl/ nie udostępni swojej pogody na ten dzień to nie ma co się martwić na zapas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze przyblizyc co to znaczy "kucykowy stuff" bo nie wiem ile kasy mam wziac ani na co liczyc.

 

Ej tak btw, bo w sumie to nigdy nie bylem jeszcze na meecie - oprocz portfela i koca cos wypada brac?

Edytowano przez lapsio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki http://www.meteo.pl/ nie udostępni swojej pogody na ten dzień to nie ma co się martwić na zapas.

 

Ja tam ufam AccuWeather, które prognozę pogody na sobotę już podały. Aktualna ich prognoza to duże zachmurzenie (88%), ale zero opadów deszczu, temp. od 9 do 19`C. Nie jest to pogoda idealna na tego typu meet, ale lepsze to, niż nic.

 

 

Ktos moze przyblizyc co to znaczy "kucykowy stuff" bo nie wiem ile kasy mam wziac ani na co liczyc.

 

Ej tak btw, bo w sumie to nigdy nie bylem jeszcze na meecie - oprocz portfela i koca cos wypada brac?

 

Po pierwsze - jest opcja edytowania postu. Staraj się jej używać, by nie robić post pod postem. 

Po drugie - kucykowy stuff, czyli np. przypinki, plakaty, koszulki. Nie wiem, co dokładnie Spidi planuje przywieźć, ale mniej-więcej o te rzeczy chodzi. 

Po trzecie - na meet wypada wziąć ze sobą humor i umiejętność zachowania się jak należy ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą:

 

Poduszki (40x40 cm) - 40 zł

Koszulki - białe - 35 zł

Koszulki - czarne - 40 zł

Przypinki - 4 zł

Płyty z fandomową muzyką - 20 zł

Komiksy IDW - 30 zł

Podkładki pod kubki - 6 zł

Podkładki pod myszki - 30 zł

Kubki zwykłe - 20 zł

Kubki fosforyzujące w mroku (specjalność zakładu) - 25 zł

Plakaty (może) A3 - 8 zł

Figurki - różne ceny. Standardowe 13 zł, unikaty droższe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Meet rozpoczyna sie o 14 a o której się kończy? 

Różnie. Przeważnie rozchodzimy się małymi grupkami do domów, albo na spotkania w mniejszym gronie, chociaż często zostaje tak 5-10 osób, które rozstają się jednocześnie. Spotkania kończą się zazwyczaj między 18 a 22. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
Dzisiaj jadąc koło Stadionu Narodowego dostrzegłem, że szykuje się na jego terenie jakiś piknik naukowy. Tak więc będą tłumy i może być problem ze znalezieniem się. Dlatego pomyślałem, że warto ustalić dokładniejsze miejsce zbiórki niż powiedzenie "pod bramą", bo inaczej po prostu się nie znajdziemy. 
 
Mapka jest prosta, schematyczna (skill rodem z ASP). Dokładnie miejsce zbiórki możecie zobaczyć tutaj:
 
https://www.google.pl/maps/@52.238147,21.050706,3a,60y,351.47h,83.61t/data=!3m4!1e1!3m2!1sqexzTqxYc_jsJQRJ_z2nlQ!2e0 (drzewka między tramwajem, a ścieżką idącą prosto na jeden z parkingów stadionu, jeśli dobrze ustawiłem link to będziecie mieli to miejsce na wprost). Dla niewiedzących (o ile ktoś taki jest) informuję, że możecie tutaj za pomocą myszki poobracać sobie dookoła i zobaczyć dokładniej okolicę, co wam pomoże w łatwiejszym obeznaniu się z terenem. 
 
10372221_534665589976370_623033477493150

 

Meet rozpoczyna sie o 14 a o której się kończy?

 

Nie ma sztywno ustawionej godziny. Ludzie mają różne sprawy, niektórzy wpadną na krócej, inni na dłużej. Siedzisz ile chcesz ;)

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak teraz pomyślałem... Co z tymi co ewentualnie się spóźnią, a nie wiedzieliby jak by trafić nie mając z nikim kontaktu? Nie mowie o sobie, ale o kimś kto ewentualnie by miał kłopot z tym? Taka drobna sugestia, która może być pomocna;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ekstra bedzie duzo ludzi, spotkanie w nieznanym mi miejscu. Teraz to juz na pewno sie zgubie xP. Dobrze ze wychodze z domu na Bemowie o 9:00 to powinienem w 5h zdazyc :D. Moglby ktos dac telefon tak na wszelki wypadek jakbym sie jednak zgubil? Musze przyznac ze fakt, ze jest to moj pierwszy meet jest rownoznaczny ze stwierdzeniem ze jest to moje pierwsze wyjscie z domu w innym celu niz szkola albo przypadki szczegolne od 6 lat. Mam slabe obeznanie w Warszawie wiec istnieje niezerowe prawdopodobienstwo ze jednak nie trafie. Jesli jednak juz bede na miejscu to niemal na pewno przed czasem i to prawdopodobnie jakos grubo przed czasem, wiec jakby ktos nie znal zadnego innego telefonu to 511 935 255.

 

Btw. nie chce zapeszac, ale pogoda jak na razie wyglada mizernie :C. Jakie skladowe pogody determinuja zbiorke pod mostem? Bo w zasadzie "slaba pogoda" ma bardzo szeroki zakres znaczenia realnego. Czy pod mostem spotkanie bedzie tylko w wypadku gdy bedzie padac / zanosic sie na deszcz, czy tez w jakis mniej drastycznych wypadkach?

Edytowano przez lapsio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Hmm, tak teraz pomyślałem... Co z tymi co ewentualnie się spóźnią, a nie wiedzieliby jak by trafić nie mając z nikim kontaktu? Nie mowie o sobie, ale o kimś kto ewentualnie by miał kłopot z tym? Taka drobna sugestia, która może być pomocna;p

 

Na miejscu zbiórki będziemy czekać pół godziny. 14:30 ruszamy do parku lub na plażę (w zależności od pogody). W razie spóźnienia to nie ma wybacz - pozostaje iść w odpowiednie miejsce i szukać. Chyba, że się ma kontakt do kogoś z fandomu. Wiem, że to straszne podejście, ale myślę, że większość ludzi, która ma się pojawić na meecie jest w na tyle dojrzałym wieku, by zrozumieć coś takiego jak "punktualność", a pół godziny to dość czasu, by dotrzeć po czasie. 

 

Nooo ekstra bedzie duzo ludzi, spotkanie w nieznanym mi miejscu. Teraz to juz na pewno sie zgubie xP. Dobrze ze wychodze z domu na Bemowie o 9:00 to powinienem w 5h zdazyc :D. Moglby ktos dac telefon tak na wszelki wypadek jakbym sie jednak zgubil? Musze przyznac ze fakt, ze jest to moj pierwszy meet jest rownoznaczny ze stwierdzeniem ze jest to moje pierwsze wyjscie z domu w innym celu niz szkola albo przypadki szczegolne od 6 lat. Mam slabe obeznanie w Warszawie wiec istnieje niezerowe prawdopodobienstwo ze jednak nie trafie. Jesli jednak juz bede na miejscu to niemal na pewno przed czasem i to prawdopodobnie jakos grubo przed czasem, wiec jakby ktos nie znal zadnego innego telefonu to 511 935 255.

 

Ruszasz z Bemowa. Zapewne więc niedaleko ciebie kursują tramwaje. Z Nowego Bemowa i z os. Górczewska odjeżdżają tramwaje 8, 24 i chyba jeszcze 9, które jadą przez przystanek "Rondo Waszyngtona". Wysiądziesz tam i jesteś prawie na miejscu. 

Polecam z resztą portal www.jakdojade.pl. 

 

Btw. nie chce zapeszac, ale pogoda jak na razie wyglada mizernie :C. Jakie skladowe pogody determinuja zbiorke pod mostem? Bo w zasadzie "slaba pogoda" ma bardzo szeroki zakres znaczenia realnego. Czy pod mostem spotkanie bedzie tylko w wypadku gdy bedzie padac / zanosic sie na deszcz, czy tez w jakis mniej drastycznych wypadkach?

 

Zapewniam, że regularnie sprawdzam prognozę pogody na sobotę ;) Cały czas zapowiadają jedynie zachmurzenie - co słabo wygląda przy idei meeta piknikowego, integracyjnego, wiem - a jedyna zmiana w prognozach to jedynie dodanie niewielkiego wiatru północnego. 

 

Pod most przenosimy się w tempie jak najszybszym tylko w wypadku rozpoczęcia opadów deszczu. Po zachmurzeniu trudno rozpoznać, czy zacznie padać, czy nie, pozostaje więc zaufać prognozie pogody. 

 

 

 

EDIT: Jedno małe uczulenie. DASZKA, jeśli to czytasz, to wiedz, że w razie pojawisz się na meecie, to wylecisz z niego. Ty masz zakaz wstępu na meet. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ekstra bedzie duzo ludzi, spotkanie w nieznanym mi miejscu. Teraz to juz na pewno sie zgubie xP. Dobrze ze wychodze z domu na Bemowie o 9:00 to powinienem w 5h zdazyc :D. Moglby ktos dac telefon tak na wszelki wypadek jakbym sie jednak zgubil? Musze przyznac ze fakt, ze jest to moj pierwszy meet jest rownoznaczny ze stwierdzeniem ze jest to moje pierwsze wyjscie z domu w innym celu niz szkola albo przypadki szczegolne od 6 lat. Mam slabe obeznanie w Warszawie wiec istnieje niezerowe prawdopodobienstwo ze jednak nie trafie. Jesli jednak juz bede na miejscu to niemal na pewno przed czasem i to prawdopodobnie jakos grubo przed czasem, wiec jakby ktos nie znal zadnego innego telefonu to 511 935 255.

 

Btw. nie chce zapeszac, ale pogoda jak na razie wyglada mizernie :C. Jakie skladowe pogody determinuja zbiorke pod mostem? Bo w zasadzie "slaba pogoda" ma bardzo szeroki zakres znaczenia realnego. Czy pod mostem spotkanie bedzie tylko w wypadku gdy bedzie padac / zanosic sie na deszcz, czy tez w jakis mniej drastycznych wypadkach?

 

Jeżeli chcesz to mogę się wymienić numerami, bo też będę wcześniej, ponieważ jadę z okolic warszawy. Ale sam będę pierwszy raz na meecie i nie znam nikogo, więc......  jak wolisz   ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowalbym nastepnym razem uzyc innego koloru identyfikatorow. Niestety kilku lysym, nietrzezwym wytatulowanym panom w tramwaju nie spodobal sie czerwony identyfikator ktory po wystarczajacej ilosci napoi wyskokowych przypominal im "jakies serduszka". Na szczescie gdy zostalem zapytany czy "ze mna cos nie tak" udalo sie wmowic ze jest to identyfikator z pikniku naukowego na stadionie narodowym, ale nastepnym razem ktos moze nie miec tyle szczescia xP. Z innym kolorem (poza rozowym sic!) nie byloby chyba takiego problemu. Tylko taka uwaga.

Edytowano przez lapsio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche byl pech bo dokladnie w mniejscu zaznaczonym na mapie staly balony i nie dalo sie tam stanac wiec bylismy na tym duzym chodniku przed wejsciem na stadion. Podalem telefon, moglas dzwonic. Szkoda. Dlatego uwazam, ze telefony powinny byc znane, przynajmniej telefony organizatorow.

 

EDIT: w sumie dziwne ze nie zauwazylas grupy +/- 70 fanow. Stosunkowo sie wyroznialismy...

Edytowano przez lapsio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moglismy stanac wokolo jego stoiska i udawac ze ma tyle klientow, moze zrobilibysmy mu reklame, jak tyle osob by sie cisnelo do balonow to te balony musialyby byc wyjatkowe xD

Taaa to by nie był zły pomysł  :rwink:  zwłaszcza patrząc na naszą ilość, pewnie przysłonilibyśmy całe jego stanowisko i wtedy nikt by go nie zauważył hahaha 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...