Skocz do zawartości

Nie ma to jak wypisywanie copic'ów <3


AppleDash

Recommended Posts

Takk...

Kupiłam sobie markery copic ciao. Rysowanie nimi to raczej nie digital, więc postanowiłam napisać zupełnie inny temat, w którym będę zamieszać rysunki, które nie są digitalem.

 

Moja trzecia manga i pierwszy rysunek copicami:

 

gumi_by_dashiepl-d7et0dl.jpg

 

 

Inspirowane :

http://www.deviantart.com/users/outgoing?https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=MVTivNyZ8Q__fM&tbnid=BUZa2Bi6a-EtxM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fdtlistic.wordpress.com%2F2010%2F06%2F26%2Fhappy-1st-birthday-gumi%2F&ei=Za5PU-iZH8SqO5uVgNAD&bvm=bv.64764171,d.bGE&psig=AFQjCNHSfcB5mghyrV-6Pho-QPpbp1jSTA&ust=1397817296156570

 

 

Pozdrawiam AppleDash <3

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne. Flamajstry to ogólnie nie moja bajka, ale wyszło Ci super. Pewna kreska, super kolorowanie. Naprawdę, nie ma się do czego przyczepić.

Ogólnie to rysuje się tak jakby się malowało farbami <3

Cieszę się, że Ci się podoba ;3

 

 

Bardzo ładnie. Nie widzę śladów mazania, bądź kreślenia i innych takich dyrdymałów. Kreska łagodna, śliczna. Kolory subtelne, ale takie właśnie podobają mi się najbardziej ;3

Dobre wymazanie szkicu to podstawa ;)

Kolory są taki także z powodu tego, iż mam dopiero 10 markerów, a są drogie ( dałam 200 zł ). Powoli będę dokupywać, ale jak na razie muszę się cieszyć tym co mam ;3

 

Dziękuję bardzo za opinie <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera.  :crazytwi3:

Wygląda trochę jak grafika komputerowa. Bardzo ładnie 

Dziękuję bardzo ;3

 

No chyba raczej nie.. Fakt można kolorować pędzelkowatą końcówką ,ale porównanie do farb jest failowe 

Po prostu tak mi się wydaje... Nie chciałam powiedzieć czegoś... złego? Chodzi mi o to, że tak samo jak farbami rysuje się płynnie i dokładnie... Z kredkami i zwyczajnymi flamastrami jest inaczej. 

 

Fluttershy:

 

fluttershy_by_dashiepl-d7etwce.jpg

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie  to jest śliczne! wygląda jak na komputerze byś rysowała :)

Ile dałaś za pisaki ? :rainderp:

Ojeju dziękuję <3 

Razem z dwoma multilinerami ( były w zestawie ) za 10 kolorów ( + przesyłka ) dałam 203 zł. Trochę chore ceny mają... Ale w porównaniu do innych markerów wydaje mi się, że są najlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tyle kasy za pisaki? Ja jakbym miała takie cudeńka to bałabym się ich używać :rainderp: . Kiedy podeszłam do komputera bez okularów i zobaczyłam pierwszy rysunek pomyślałam, że to digital :rainbowglasses: . W każdym razie Twoje prace bardzo mi się podobają.

Edytowano przez **Amnezja**
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy za pisaki? Ja jakbym miała takie cudeńka to bałabym się ich używać :rainderp: . Kiedy podeszłam do komputera bez okularów i zobaczyłam pierwszy rysunek pomyślałam, że to digital :rainbowglasses: . W każdym razie Twoje prace bardzo mi się podobają.

Też jestem załamana ich ceną... Ale bardzo fajnie się nimi rysa, więc muszę zacząć zbierać na więcej. 

Jakbym podeszła bez okularów to bym pomyślała, że to kolorowa plama xD. 

Ojeju dziękuję Ci bardzo <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie... śliczne i urocze :x

Chcę taki pisaki. 

... 

Powiedz mi jedną rzecz... Ile tam masz kolorów ? :notsure:

Dziękuję <3

 

Mam 10, ale chyba się przerzucę na Spectrum Noir ( dużo tańsze, a jakość taka sama ). Za parę dni kupuję 6, ale nie wiem jakie odcienie ( niebieskie, turkusy, czerwienie, zielenie, fiolety, róże, brązy, kolory skóry ). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super! Tak płynnie, tak czysto i to cieniowanie <3

 

Tak z ciekawości- używałaś kiedyś innych flamastrów, takich zwykłych, supermarketowych? Jeśli tak, to mogłabyś powiedzieć, jak duża jest różnica?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super! Tak płynnie, tak czysto i to cieniowanie <3

 

Tak z ciekawości- używałaś kiedyś innych flamastrów, takich zwykłych, supermarketowych? Jeśli tak, to mogłabyś powiedzieć, jak duża jest różnica?

Dziękuję <3

 

Różnica jest ogromna. Można jednolicie zamalowywać duże obszary, da się cieniować, skład tuszu jest inny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...