Skocz do zawartości

Fleur De Lis


ijulkisa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Miła dla oka, francuska z imienia klacz o rzadko spotykanym designie, czego chcieć więcej? Zobaczenie jej jeszcze raz w serialu lub u siebie na półce.

 


Taka oryginalna bo chyba to jedyny jednorożec z posturą jak u alikorna

A Flim i Flam? Oni się nie liczą bo ogiery, a alikorny to przecież tylko klacze, prawda?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Flim i Flam mają po prostu długie nogi.

Mają inne biodra, pyszczki, klatkę piersiową. Po prostu mają nie wyglądać jak kobyły i wydaję mi się, że gdyby pojawił się ogier alikorn, to wyglądałby podobnie do nich. Ale oczywiście tego nie chcemy, cztery alikorny to już za dużo.

 

Co do samej Fleur, przypomniał mi się Saints Row, kiedy patrzyłem na jej znaczek. Aż mi się zachciało crossovera zrobić. Problemem byłoby tylko otagowanie czegoś takiego. Ale jakich rzeczy się nie robi dla różnie rozumianej sztuki. Wordzie, działaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fleur <3

 

krotko przelecialem przez wszystkie strony tego tematu, i nie zauwazylem zeby ktos wylapal blad :)

Prawidlowe imie to Fleur Dis Lee, a nie Fleur De Lis :) (jej imie oficjalnie pojawia sie w grze karcianej i w grze gameloftu)

Fleur jest supermodelka, z tego tez powodu uzyto lekko zmodyfikowanego modelu alikorna (w tym przypadku Luny) - szczupla talia, dlugie nogi, zamiast normalnego modelu klaczy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...