Skocz do zawartości

Fleur De Lis


ijulkisa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja tam BARDZO bym chciała, żeby Fleur pojawiła się w III sezonie. Może dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o tej postaci. Szczere mówiąc, jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to odrzucił mnie jej głos. Ale potem się zreflektowałam. Panna de Lis jest bardzo ciekawą postacią, i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją zobaczymy. Z Fancy Pants'em, oczywiście. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam BARDZO bym chciała, żeby Fleur pojawiła się w III sezonie. Może dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o tej postaci. Szczere mówiąc, jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to odrzucił mnie jej głos. Ale potem się zreflektowałam. Panna de Lis jest bardzo ciekawą postacią, i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją zobaczymy. Z Fancy Pants'em, oczywiście. :P

Zapewne spotkamy ich na jakimś eleganckim przyjęciu. :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak myślisz? W sumie wiadomo' date=' że o Fleur wiemy tyle co nic, więc raczej nie byłoby okazji do zakładania nowych tematów...[/quote']

No właśnie,a szczególni zapytaj. 1. Nie ma o co pytać. 2. I tak już w tej zapytajcie co jest nie ma pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O Fleur nie mogę dużo powiedzieć, gdyż za bardzo nic o niej nie wiadomo. Na pewno ładnie wygląda i ma fajny CM. Jednakże jej głos średnio do niej pasuje; ma taki za gruby i leciutko za stary (albo mi się tak wydaje). Trochę się tak za bardzo puszy przy Fancypantsie, jak jakiś indyk. Tak właściwie, to nic więcej o niej nie napisze, bo pojawiła się na zbyt krótki czas. Nie rozumiem tylko tego, że niektórzy bardzo lubią ta postać. Nie, że jestem jakimś wrogiem, ale ona pojawiła się na jakieś 2 minuty, a o jej charakterze wiemy tyle, co kot napłakał. To jest coś takiego, że lubimy coś, a nic o tym za bardzo nie wiemy. Coś ala "Nie oceniaj książki po okładce", a przynajmniej ja tak uważam. Mam nadzieje, że nikogo nie obraziłem moją wypowiedzią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po znaczku widać że jest świetną harcerką. Może to jej talent. Rozpalanie ogniska czy też rozkładanie namiotu.

Ten znaczek to jak samo imię klaczki mówi to "fleur de lis" -kwiat lili, jest on używany jako logo organizacji harcerskich czy skautowskich jednakże pierwotnie był to herb Ludwika VII i słusznie jest łączony i kojarzony z Francją, dlatego uważam, że w tym wypadku powinien kojarzyć się z właśnie z Francją, gdyż jak można się dowiedzieć z mlp wiki, Fleur de Lis jest właśnie supermodelką.

Co do jej głosu w oryginalnym dubbing jest zje*any rzeczywiście, już w polskim brzmi lepiej chociaż najlepszy byłby dla niej głos taki lekko zachrypnięty (ale nie stary) z francuskim akcentem albo po prostu żeby brzmiał bardziej seksownie(?), nie wiem jak to inaczej opisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...