Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Szczerze mówiąc... Niezbyt lubię Cadance. Nie podeszła mi ta postać i w moim mniemaniu jest troszeńkę na siłę, no i... Nie znoszę jej głosu w Polskiej wersji. Ale jeśli chodzi o Flurry, cóż... Ją nawet lubię. Jest całkiem cute.
 3. Cześć chciałem się czegoś dowiecieć co to jest spam bo ja nie rozumiem bo wiesz jestem niepełnosprawny i chcę się tego dowiedzieć.

  1. Show previous comments  4 more
  2. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   Teraz nie zapomnę bo mam zapisany automatycznie tutaj teraz mogę wchodzić jak chcę i kiedy chcę. I chciałem wiecieć widzisz takie jest moje pisanie czy kto tutaj lubi słuchać disco polo, bo ja bardzo lubię słuchać bo jestem niepełnosprawny i ten gatunek zostanie.

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Nie musisz co chwila zaznaczać, że jesteś niepełnosprawny jak coś :D

   Jeśli chodzi o mnie i o disco polo to powiem tak: dopóki poleci sobie jedna piosenka na ruski rok to jest spoko, ale cały czas słuchać to w życiu

  4. Krystian Jurek
 4. Today
 5. PervKapitan

  Nie można.
 6. swinkipinki

  Witaj na forum i baw się dobrze! spam to jeden z 7 grzechów głównych
 7. ZSRRKnight

  Dzień dobry Można tu spamować? Temat zaraz pewnie poleci, więc chyba można xd
 8. Zgadzam się z tym o koronacji. Byłam mega zajarana jak w epilogu pokazano Twilight. Moim zdaniem to był super pomysł żeby ona została władczynią, ale mogli wtedy pokazać co z pozostałymi ksiezniczkami. Skoro pokazali tyle postaci to mogliby rodzinę królewska też. Wkoncu ona też była istotna w serialu
 9. Nie do końca wydaje mi się, że na 100% był pokazany tam jej znaczek. Ona była pokazana przodem. Też mi bardzo szkoda, że nie można się więcej o nich dowiedzieć. Jestem bardzo ciekawa przyszłości Flurry. Mogliby pociągnąć serial w tym kierunku lub chociaż generację 5. Ale To chyba Nie nastąpi bo generacja pewno będzie od początku robiona z inna fabuła
 10. Phylian

  https://imgur.com/Yr9cdhz
 11. Tak to ja byłem ale w tedy nie pamiętałem hasła i wiem że mam bardzo dużo kont żałoszonych

  to moja wina i przepraszam bardzo 

 12. Triste Cordis

  Witam wszystkich nowych forumowiczów. Jak ktoś chce pogadać, to może pisać na PW. Uwaga... Krążą legendy, że odpisałem na wiadomość po mniej niż tygodniu A tak na serio, to pracuję i nie odpiszę w pięć minut. Tak czy inaczej, witajcie i bawcie się dobrze. PS. Krystian Jurek - a to przypadkiem nie nowe wcielenie Krystiano Ronaldo (czy jak mu tam było)?
 13. BiP

  Gdy to zobaczyłem pomyślałem, że to już kolejny sezon się pojawił, ale niestety, to tylko reklama tego co już widziałem...
 14. BiP

  "Gang zwierzaków" zapowiada się na spoko bajkę... i "Ostatnie dzieciaki na Ziemi" może być ciekawym filmem... Ten ostatni film przypomina mi książkę o podobnej fabule.
 15. BiP

  Tak jest. Nowe pytanie.
 16. BiP

  Tak. Kolejny cytat... "Każcie się wypchać"
 17. BiP

  Tak jest. Kogo przedstawiał rysunek Sweetie Belle?
 18. Pamiętam, że jak byłem gimbem i (często) szukałem nsfw, i trafiałem na hentai, to od razu zamykałem kartę, bo głupie to i brzydkie.
 19. Paladyn Zanderson

  Cesarka koronacyja Twilight założenia, wynikające z logicznego myślenia 1. początek nowej ery - triumwirat się kończy i następują rządy pryncypackie , więc początek nowej ery powinien być wow 2. Koronacja zawsze jest wielkim wydarzeniem, nawet koronacje polskich królów elekcyjnych były wydarzeniem, o którym pisały kroniki czy relacje cudzoziemców a co dostaliśmy ? Konsekwencję tego że Hasbro po 3 sezonie nie wiedziało co właściwe z robić z fantem że Twilight jest księżniczką., w 9 se zonie wydawało się że twórcy poradzili sobie z tym fantem, ale niestety nagle stanęli znowu pod ścianą bo Hasbro powiedziało ""wiecie fajnie by było gdyby Twilight została jedyną księżniczką wtedy sprzedamy więcej plastikowego szajsu " . Niestety cały zespół pracujący nad serialem był już totalnie wycieńczony, dlatego nawet jeśli nawet mieli jakieś pomysły, to teraz chcieli tą mordęgę skończyć , dlatego zamiast Wow dostaliśmy Meh czyli jest poprawnie, ale biednie, mnie to tak nie boli jak fanów, choć czuję lekki ból, bo Equestria jest całkiem dużym dominium, a 2 druga koronacja wyglądała tak jakby koronowano jakieś wasalne książko, a nie władczynię państwa która rozmiarem równa się imperium Karola Karola Wielkiego. 1 koronacja zdecydowanie wypadła lepiej na tym punkcie mamy blichtr i odpowiedni poziom i oprawę tu czuć siłę i chwałę państwa, zaś w 2 no tok niby jest nowa władczyni, ale nie czuć tej dumy i siły czyżby to znaczyło ze pomiędzy tym odcinkiem a epilogiem którym jest Last Problem, miał miejsce kryzys władzy ? Bo tak to wygląda moi drodzy
 20. Sosna

  Nowa tapetka
 21. A właśnie jakie gry grasz Dominika?

  1. Show previous comments  28 more
  2. Phylian

   Phylian

   No to wiem.Całe życie prze de mną i nie zamierzam stracić żadnej chwili z mojej młodości

  3. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   To go nie marnuj dobrze ci to wyjdzie a ja to 28 lat powoli będę się robił stary

  4. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   A powiedz mi czy cię nie zanudzam że ja tylko z tobą rozmawiam.

 22. Krystian Jurek

  No ja to lubię jeść tak kabanosy, ogórkową, zalewajkę, spaghetti, racuchy, naleśniki, barszcz biały czerwony.
 23. Phylian

  Dziękuję tobie również. A ty co lubisz jeść bo ja kopytka i pomidorówkę.Mniam
 24. Ooooo maj gaaad. Czy tylko ja uważam, że leniwce są super cute i UwU?

  Spoiler

   

   

  1. Show previous comments  33 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Dydelfy są błędnie nazywane oposami, tak naprawdę opos to zupełnie inne stworzenie. Ale o tego mi chodzi ^^

  3. Marudkeł

   Marudkeł

   @PervKapitan 

    

   Też są cute. A nietoperze owocowe? tzw. latające lisy? One są super coot i UwU

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Ja znajdę piękno w prawie każdym zwierzęciu, ale najbardziej to uwielbiam węże, pająki i modliszki ^^

 25. Krystian Jurek

  No to full wypas moja też ulubiona zupa. A ja jestem niepełnosprawny od urodzenia mam upośledzenie umysłowe umiarkowane więc ja tak lekko nie mam. Ale życzę ci dużo zdrowia bo to jest bardzo ważne
 26. Phylian

  Dziękuję i nawzajem.I przy okazji smacznego obiadku bo ja dzisiaj jem pomidorówkę moją ulubioną
 27. Cześć to ja Krystian i chciałem ci powiedzieć że wszystko rozumiem co do regulaminu ale moim przypadku że jestem niepełnosprawny to czasami sprawia mi trudności z pisania albo wstawiania kropek czy inne, i ci powiem że jestem ignorowany przez społeczeństwo nikt mnie nie lubi czy to jest sprawiedliwe. I mimo że miałem kilka załoszonych kont to moja wina bo nie pamiętałem w tędy haseł i email więc chciałem bardzo przeprosić za moje zachowania jestem głupi do upadłego. Pozdrawiam cię Krystian.

  1. Show previous comments  2 more
  2. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   I powiem ci że jestem beznadziejny wszyscy mają gdzieś nikt mnie nie lubi powiedz mi czemu tak jest że jestem niepełnosprawny i to każdemu to przeszkadza. Jest mi bardzo smutno i żal.

  3. Cahan

   Cahan

   Wiesz, nie mogę mówić za wszystkich. Ale większość zwierząt nie akceptuje osobników, które odstają od reszty. A ludzie to zwierzęta, więc pewne instynkty wciąż działają. Prawdopodobnie w jakiś sposób ich denerwujesz i odstraszasz - cóż, Twoje prawo dopóki nie robisz nikomu krzywdy, a ich prawo Cię nie lubić. Ten fandom zresztą przyciąga ludzi, których nikt nie lubi, by mogli lubić się razem. Albo i nie lubić, zależy co kto woli. Cóż, prędzej czy później spotkasz kogoś, z kim się zakumplujesz.

  4. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   No mam taką nadzieje bo ja jestem bardzo spokojnym i miłą osobą nikomu nie dokuczam ani przezywam mimo że ja słucham muzyki disco polo taki jestem i nie zmienię tego bo ja śpiewam na scenach i tylko śpiewam disco polo bo to mój gatunek muzyki i tak zostanie u mnie więc cię bardzo przepraszam.

 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...