All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Starlight Sparkle

  Strajk Chcemy powrotu emotek!! Wilczyca
 3. Starlight Sparkle

  Aktualizacja
 4. Starlight Sparkle

 5. Cheerful Sparkle

 6. Cheerful Sparkle

  Konstelacja Manifestacja
 7. Cheerful Sparkle

  Idiokracja
 8. Cheerful Sparkle

  OMG! Mordo Ty moja! Skądżeś Ty wiedział?! Ja się tu zjawiam, żeby oznajmić jak to nikt nie zgadł, a tu... @Orsirowin! KTO SIĘ WYCHYLI TEN ŻAŁUJE PO CHWILI Ten zajączek się WYCHYLA A właśnie, że tak! To teraz wymyślasz następny rebus motokucyku! Tylko proszę: już bez zajączków
 9. Starlight Sparkle

 10. Starlight Sparkle

  – Niestety to też nie jest poprawna odpowiedź, ale idziesz w dobrym kierunku, jeśli szukasz miejsca wykonania tego obrazka. – Starlight przyglądała się Cheerfulowi przez chwilę. Wyglądało na to, że naprawdę chce go naprowadzić na rozwiązanie, ale jednocześnie nie może zdradzić za wiele. – Dodam jeszcze kilka fragmentów, ale tylko dlatego, że wciąż nie ma tutaj moich pomocnic. Jak się zjawią to przejmą pałeczkę, a wtedy nie będziecie mieli takich bonusowych fragmentów. – Uśmiechnęła się do zebranych w tym do przysypiającego Misterpaulsa i magicznie pojawiła kolejne fragmenty zagadki.
 11. Cheerful Sparkle

 12. Yesterday
 13. Starlight Sparkle

  No to ode mnie coś takiego... Kto zgadnie?
 14. Starlight Sparkle

 15. Starlight Sparkle

  Witam z powrotem… Przyszedł czas bym i ja coś tutaj napisał, choć niektórzy mnie od tego odwodzili, ale postanowiłem, że jednak przeleje tutaj to, co mi leży na duszy. Po pierwsze gratuluję ukończenia kursu i zakupu sprzętu. Przed tobą droga, którą sobie wymarzyłeś i na którą sam właśnie wkraczasz… piękna sprawa. Kolejna… to Twoje odejście. Wielka szkoda, że zamierzasz rozejść się z czymś, co mam nadzieję, że na Ciebie podziałało tak samo, jak na nas. A śledząc Twoje posty i widząc, jakie posiadałeś zbiory przeróżnych gadżetów kucykowych uważam, że nie pomyliłem się, tak właśnie zakładając. Jako DJ mógłbyś tworzyć miksy lub coś innego do animacji fandomowej, lub też jakieś kawałki wypuszczać albo dać pokaz umiejętności na jakimś większym ponymecie rozkręcając dobrą zabawę niczym jak prawdziwa DJ Pon 3 wiele razy robiła w Equestrii. A jeśli chodzi o sam post pożegnalny to ciężko się do niego odnieść. Opuściłeś nas w gniewie… kasując wiadomości i ogólnie znikając, bo o ile pamiętam, poszło o dzielenie się swoją pasją do kucyków z wszystkimi, a co było delikatnie odradzane z uwagi na stosunek ludzi do fandomów, a zwłaszcza takiego jak nasz. Teraz jednak wróciłeś z zapowiedzianym Wielkim i Pożegnalnym postem… zabrzmiało bardzo jak Trixie xD… i powiem szczerze, że niewiele z niego wynika. Ale czy post jest tak naprawdę ważny? Liczy się to, że jednak wróciłeś by się pożegnać, że jednak pamiętałeś o tym miejscu i mam nadzieję, że pamięć o nim pozostanie z Tobą na długo, a może znów kiedyś pomoże Ci tutaj wrócić tym razem na dłużej… lub sprawi, że w ogóle nas nie opuścisz, ale decyzja należy wyłącznie do Ciebie.
 16. Orsiro

  Czas ucieka, a ja zjawiam się w ostatnim momencie. No to rzutem na taśmę: Ciekawe czy trafię , ale raczej nie. Patrząc na ten pogrom niepowodzeń, to tylko tego mogę się tutaj spodziewać .
 17. Starlight Sparkle

  Impertynencki
 18. Starlight Sparkle

  Taniec Formacja
 19. Cheerful Sparkle

  Armani
 20. Cheerful Sparkle

  iRobot Układ
 21. Danio Doża Venucci

  Solówka
 22. Starlight Sparkle

  Niepodważalne
 23. Starlight Sparkle

  Impuls
 24. Starlight Sparkle

  Mikser Robot
 25. Cheerful Sparkle

  Bezapelacyjne
 26. Danio Doża Venucci

  Absolutne
 27. Cheerful Sparkle

  Kucysie Trzepaczka
 1. Load more activity
 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • Pony Utopia
 • Everfree
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner