Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/16/20 in all areas

 1. Strona posiada ograniczenia co do wielkości obrazu, więc jest mniej wyraźny i ucięty, muszę się jakoś w nich odnaleźć. Ale chciałam coś tu wstawić i jakoś zacząć. To mój ostatni rysunek, na podstawie animacji od Silly Filly Studios z 2014. Fanowskie animacje oraz wgl jakiekolwiek produkcje/prace fanów są genialne. Jestem nowa na forum i nie wiem co za bardzo tu robić, może będę wstawiać jakieś rysunki albo odpowiadać i obserwować jakieś tematy. Wyraźny i cały obrazek: https://derpibooru.org/images/2375351 Pozdrowionka
  3 points
 2. Graliście taką grę? Ja sobie ją dzisiaj pobrałem i jest fajna Co sądzce o tej grze?
  2 points
 3. Ależ ten NPC jest wulgarny! Nie, to nie jest foto-szopka. Wyspiarze w Animal Crossing mają swoje "powiedzonka" (coś w stylu "kurde", którego używa Ferdek Kiepski). Co jakiś czas mogą nas zapytać, czy powinni je zmienić na nowe, czy pozostać przy starym. Jeśli powiemy, że "tak, powinni je zmienić", to będziemy mogli zaproponować własną. Tak... Wiem... Uczenie zwierzaków przekleństw jest z deczka dziecinne, ale mimo wszystko efekt końcowy bawi A tak w ogóle, to jest to zrzut ekranu z wczorajszego streama, w trakcie którego niejaki Pan KuBaka odwiedził moją wyspę.
  1 point
 4. Dziękuję za rade, następnym razem tak spróbuję, bo teraz jest słabo wyraźny i mocno przycięty. Co do nogi, wyszło to dopiero mocno na jaw na samym końcu, na innej platformie też ktoś zwrócił na to uwagę - ja szczerze nie do końca to zauważyłam. To nie jest taka duża sprawa więc myślę, że uda mi się to poprawić. Dzięki! Rysuje w programie/aplikacji Autodesk Sketchbook, prosta ale zarazem pełna i jak dla mnie wystarczająca. (ja osobiście pracuje na tablecie graficznym, podpiętym do komputera, ale np. wcześniej rysowałam na zwykłym samsungu i też było ok.) Masz jakieś strony typu instagram, gdzie wstawiasz rysunki? Chętnie zaobserwuje, bo mam mało osób z polski.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...