Jump to content

Talar

Brony
 • Posts

  1041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Talar last won the day on October 2 2021

Talar had the most liked content!

About Talar

 • Birthday 03/09/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Studiuję w Poznaniu
 • Zainteresowania
  Marnowanie czasu.
 • Ulubiona postać
  10. Countress Coloratura
  9. Sugarcoat
  8. Fluttershy
  7. Flim and Flam Brothers
  6. Queen Chrysalis
  5. Adagio Dazzle
  4. Sunset Shimmer
  3. Princess Celestia
  2. Starlight Glimmer
  1. Rarity

Recent Profile Visitors

86409 profile views

Talar's Achievements

Stary koń

Stary koń (7/17)

1.3k

Reputation

Single Status Update

See all updates by Talar

 1. Po wczorajszej akcji na krakowskim jestem ostro zażenowany. I jeszcze świnie jak z obrazka mają czelność pokazywać się w telewizji publicznej jako ekspert i były policjant. Na prawdę mam dosyć tego chorego kraju, bo ciągle się na nim zawodzę.

   

  Spoiler

  image.thumb.png.bb4edbfe16b07c2f2126f20e6569486b.png

  jebać tego śmiecia prądem, serio

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. Talar

   Talar

   Niby tak, ale skoro jego pierwsza myśl taka była no to sry, ale dla mnie to jest skreślenie człowieka. Za pisanie takich rzeczy powinien być 2 miesięczny areszt i ściganie policji, a nie że w Polsce mamy przekręty na grube miliony podatników, a jak ktoś powiesi  zdemoluje auto na szkody ok 5 tyś to go policja zgarnia z mieszkania, a potem całe kordonu bronią jakieś pomniki i pakują losowe osoby do nieoznakowanych wozów. To już serio przestało być śmieszne.

  3. Socks Chaser

   Socks Chaser

   @PervKapitan

    

   Usunął, napisał 22 godziny temu tweeta "Oświadczenie! Jeżeli kogoś obraziłem swoim wczorajszym wpisem, to bardzo przepraszam! Jest mi wstyd!! Obiecuję poprawę! Jeszcze raz przepraszam!!!",czyli "Przepraszam ale nie przepraszam".

    

   A, no i inny tweet - "Lewacka dzicz musi mieć świadomość, że czasy bezkarności się skończyły!! Proszę Was reagujecie na wszelkie prowokacje!!". Haaaa... fuck you. :p

    

   Yeah... były policjant, tacy ludzie mają nas chronić na co dzień. :D Jak widać, w polskim pierdolniku przechodzi życzenie komuś bycia zgwałconą, ale wiadomo - złe elgiebety można gnoić. A to tylko pokazuje że trzeba flagi stawiać - na krzyżach, na pomnikach, na matkach boskich, by pokazywać skurwysyństwo naszej władzy i by cały świat widział.

    

   Każdy kto tam mówi żeby "nie prowokować", "nie zaczynać burdy" - chcecie tego, żeby to stało się codziennością. Chcecie żeby nas gnojono. Oszukujecie się, że jak będzie się uginać kark i przyjmować baty, to wtedy łaskawie sytuacja się polepszy. Gracie tak jak chce nasza dzisiejsza zbrodnicza władza. Zero szacunku do was.

  4. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Widać, że Polska pod rządami pewnej znanej nam skądinąd grupy zamienia się w Białoruś, i to znacznie szybciej, niż wszyscy myślimy. Jedynym rozwiązaniem jest społeczne nieposłuszeństwo i dążenie do jak najszybszej legalnej zmiany panującego w naszym kraju reżymu, czy też układu. Polskie społeczeństwo jest wystarczająco dojrzałe, przynajmniej w jego bardziej wykształconej, młodszej i otwartej na świat części, niestety składającej się głównie, choć nie całkiem z mieszkańców miast, by nie zdawać się na grupkę prawicowonacjonalistycznie nastawionego rządu.

   Powiększają podatki, porzucają obietnice wyborcze a od wyborów nie minął nawet miesiąc. Widać było po sondażach i wynikach samych wyborów, jak mieszkańcy Polski dążyli do obrania bardziej liberalnej głowy państwa, choć kandydatowi i tak nieco brakowało do optymalnie jak najlepszego wyboru. Niestety najlepszy moim zdaniem kandydat, pan Biedroń, nie miał wystarczającej siły przebicia. Być może błędem była bardzo nikła kampania, choć ciężko było bez znacznego zaplecza przebić propagandową, sfinansowaną z państwowego skarbu rozpędzoną maszynę za dwa miliardy nowych polskich złotych, jaką stała się niegdyś lubiana, a nawet w mojej opinii dość wartościowa, telewizja publiczna. W głębszej perspektywie zamieszani są w afery, przewalanie państwowych pieniędzy, inflację, zaprowadzanie państwa policyjnego i, od teraz, represje wobec ruchów stojących w obronie praw ludzi o odmiennej orientacji. Wiemy, że ludzie ci spotykają isę z nietolerancją oraz otwartymi prześladowaniami. To może w przyszłości spotkać wpierw inne inicjatywy obywatelskie, a nawet polityczną opozycję. To oczywiste i jawne sprzeciwianie się demokratycznym pryncypiom, na jakich podobno została zbudowana Polska po przekształceniu z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej i podstawowym prawom człowieka i obywatela.

   W tej chwili, w naszym kraju, dzieją się rzeczy o których obecna władza naucza w szkołach, że są zbrodniami przeprowadzanymi przez poprzedni ustrój państwa. Czyżby historia tak szybko się powtarzała? Czyżby Solidarności i w pewnym sensie pochodnym od niej, znanym nam prawicowym, religijnie ekstremistycznym, podatkującym by luźno wydawać państwowe pieniądze na prawo i lewo, wplątującym się raz po raz w coraz to nowe szwindle członkom ugrupowania trzymającego władzę zamarzył się powrót do sanacyjnej dyktatury, jak w 1935?. Czy tak widzą demokrację członkowie partii rządzącej? Czy tak widzieli ją jej założyciele? Czy tym ma być, tak nienawidząca koloru czerwonego, nowa Rzeczpospolita Polska?

×
×
 • Create New...