-
Posts
1041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
33
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Posts posted by Talar
-
-
-
Oni w reklamach zawsze głosy zmieniają (a przynajmniej na mini mini tak jest) więc raczej usłyszymy inny głosy. Zresztą, nie sądzę, aby w ogóle je zmieniali. Spodziewam się tych głosów, które są normalnie w polskiej wersji.
-
Idealna nuta na zakończenie wakacji:
Kto znał to już wcześniej, temu współczuje.
-
To ja wam coś opowiem o mich przykrych wakacjach ;<...Pewnego dnia z kolegą imieniem Dawid, poszliśmy sobie po koleżanki.
Kiedy wyszeł zobaczyłem ich nową koleżanke była przepiekna....zakochałem sie...
Próbowałem podbić jej serce ale nie udało sie...wyśmiała mnie i mi jest strasznie przykro z tego powodu...mam nadzieje ze mi pomorzecie bo mi jest strasznie smutno i czuje sie samotny aby nie było ze spamuje to muzyka
Spokojnie, nie ma się czym przejmować.
W swoim życiu spotkasz jeszcze wiele innych pięknych kobiet.
Sądzę, że jesteś w wieku 16-20 lat. W tym wieku dziewczyny nie doceniają tego, co się dla nich robi i często popełniają głupie wybory. Tak to już jest.
A, i jeszcze jedna rzecz. Zakochałeś się w niej, ale z wyglądu. To źle. Miłość nie powinna polegać tylko na tym, co się widzi. Być może była to "miłość od pierwszego wyjrzenia" ale według mnie, taka "miłość" źle się kończy.
Myśl pozytywnie. Znajdziesz wiele lepszych.
-
Coś chyba impreza straciła impet.
-
Trololol
-
2
-
-
Zniszczę wam psychikę!!!!
Kto dotrwa do końca, otrzyma nagrodę.
-
U mnie było, że "Całe szczęście, że jakiś kucyki a niżeli pornografia"Aczkolwiek reakcja mamy mnie pozytywnie rozwaliła. Powiedziała mniej więcej coś takiego: ''Lepiej żebyś oglądał taką bajkę, niż brał narkotyki lub robił gorsze rzeczy''.

Eternal. Wiesz... z jednej strony masz rację, że niektóre fakty zostawić dla siebie, ale jakby tu powiedzieć.. *myśli* warto być sobą, żyje się jedynie raz podobno, tak? Moim skromnym zdaniem dość duża część społeczeństwa nie jest zbytnio inteligentna(żeby nie było, są mądre człeki, ale naprawdę ciężko takie znaleźć) bo co do cholery obchodzi społeczeństwo czy ktoś np. jest biseksualny czy heteroseksualny? Są różne gusta, myślę zaś, że trzeba się szanować i nie patrzeć na takie pierdoły. Po za tym każdy odpowiada za swoje życie, jeśli komuś podoba się anime, to dlaczego ma przestać oglądać? Bo ktoś tam sobie ponarzeka z tego powodu? Dobra, kuniec, bo niezła ściana tekstu wyszła a nic więcej nie dodam. Przepraszam także za pokręcony styl pisma tak już mam
. Pozdrawiam!Całkowicie się zgadzam, lecz jednak wielu ludzi nie rozumie, co to jest tolerancja i nie obchodzi ich to, że jest to wolny kraj itd. :(
-
Jak mogłem o tym zapomnieć?!?
Bum bum bum bum, bum bum, bum bum, bum eoch eoch, bum bum bum bum...
-
Hit wakacji:
-
Miały być dzisiaj radnomowe piosenki, więc daję radnomową piosenkę:
Najwidoczniej nikogo nie interesuje rozmowa z największym umysłem świata. Szkoda, ale cóż uczynić.
A może jednak ktoś się skusi?
-
tartaru
XD
Nie, że się czepiam z powodu literówki

Żeby nie robić offtopu, zgodzę się z Panem.
EDIT
To nie było zwrócenie uwagi. Ta pomyłka była po prostu śmieszna

Ale dobra, koniec ontopu.
-
Ja idę bo nie słucham Disco polo. Przyjdę jutro.
-
Jezu, musiałaś...
Dałabyś to w spoiler.
Przynajmniej widać, że inteligencja osoby wstawiającej to w sprawie tego Sokołowa zatrzymała się na poziomie mchu.
-
No proszę, piosenka o mnie. Zresztą, nie dziwie się. W końcu jestem najwspanialszym umysłem tego milenium, które na dodatek całe przeżyłem i mam się dobrze.
-
Dałem już tego remix, więc czas na oryginalną wersje:
Nadal czekam na rozmowę.
-
Kolejny kawałek:
Lecz ja wciąż siedzę, jem i pije, czekając na rozmowę.
-
Wróciłem z kibla.
Przy okazji, puszczał kawałek:
-
Za dużo Coli wypiłem. Idę do kibla.
-
"Ranisz moje uczucia"
Taniec zrani mój intelekt.
A to do posłuchania:
-
"O nie! nie ma tak idziesz z nami tańczyć" >3<
Największe umysły świata nie tańczą. A jeśli już to robią, to ja się do nich nie zaliczam.
-
Dobra, przybyłem.
Po wyrzuceniu gnoju ładnie się odświeżyłem, po czym znowu do was zawitałem.
Mój kawałek:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nUuUIGKYKwc
Ponieważ nie tańczę, chętnie porozmawiam z kimś przy barku podczas posiłku.
Ktoś chętny, czy mam jeść w samotności?
-
No cóż, przybyło trochę gości, lecz ja muszę spadać.
Trza kamienie pozbierać, a porem gnój wyrzucić. Życie na wsi nie jest kolorowe :(
Ale nie smućcie się. Po tej całej robocie umyje się i wpadnę tu z powrotem.
A dla poprawienia humory, piosenka mojego "współtowarzysza" z drużyny (koleś głupi jak worek butów, ale jest przydatny):
-
*Przychodzi na imprezę*
Gdzie są wszyscy? Minęło kilka godzin, i wszyscy już się zmyli z nudów.
No cóż, poczekam na innych, przy okazji zjem obfite śniadanie składające się z chipsów, babeczek i coli.
A to kawałek ode mnie:

Hejterzy i my!
in Ogólna dyskusja na temat kucyków
Posted
Ja dodam od siebie tyle, że:
1.Zarówno hejter, jak i Panna Ottonand ma racje. Duża cześć Bronys rzucają się gdzie popadnie, spamując kucami i zachęcają do obejrzenia, po czym dziwią się, że są aż tak nielubiani. Oczywiście, hejt wcale by się nie zmniejszył, gdyby bronys przestali to robić (no, może jednak trochę by skarlał), lecz my tylko pogarszamy swoja sytuacje. Dla wszystkich bronys, którzy to teraz czytają, zarówno dla tych, którzy nie zmuszają do obejrzenia, jak i tych, co to robią:
Nigdy nie zmuszajcie nikogo do obejrzenia serialu!!! Jeśli jest debilem, to tego nie obejrzy. Jeśli ma trochę oleju lnianego w głowie, to obejrzy i wtedy wyda werdykt! Jeśli chcecie kogoś nakłonić do obejrzenia, to najlepiej jest robić to w "realu" (nie w tym sklepie), a jak już w internecie, to lepiej na jakimś osobistym czacie jak np, facebook, skype, gg itd.
Jeśli widzi się tam mało inteligentne komentarze, należy to jak najbardziej zignorować. Pokażcie fakersa w monitor, bądź na głos powiedziecie, co sobie o nim myślicie, ale nie kłucie się z nim, gdyż każda sekunda kłótni z kimś takim pogrąża was coraz bardziej w gównie. Wypisując takie rzeczy tracicie czas, nerwy, a czasem i zdrowy rozsądek. Ignorujcie, a mniej tego zobaczycie (lecz i tak hejt do MLP był, jest i będzie).
Mogę jeszcze dopowiedzieć, że hejterzy chyba sobie myślą w tych swoich pustych łbach, że pisząc takie rzeczy, brony, którzy to przeczyta, będzie płakać w kącie, a cały fandom się rozleci jak domek z kart. Oczywiście tak nie jest, więc mogę stwierdzić, że hejterzy w żadnym stopniu nie zagrażają fandomowim, gdyż jedyną rzeczą, która może mu zaszkodzić, jest on sam np. zmuszanie do polubienia MLP, a potem hejcenie i ból dupy, że inni hejcą Ciebie.
Wszytko ma swoje granice i każdy ma WŁASNE gusta. (lecz hejcenie na lewo i prawo nie jest spowodowane gustem, lecz głupotą).