Bardzo podoba mi się tam postać, Cadance wygląda ładnie i ma spoko charakter. Podoba mi się też jej głos i to jak traktuje innych. Nie wywyższa się, nie wymusza pokłonów, ani nie nadużywa swego tytułu "księżniczki". Szkoda tylko, że tak mało było widać ją, podczas rządzenia swoim królestwem, ale ogólnie to podobała mi się.