Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Cahan

    Wolny/a czy zajęty/a?

    Szpetna jak diabli, fanka gier komputerowych, ciężkie stadium fantasty, psychofanka biologii, która ma w domu dżunglę, anatomynazi, pegasis, amatorska pisarko-rysowniczka, w wolnych chwilach lubi obijać sobie mordę mieczem z karimaty, aspołeczna abstynentka. Wygrałam?
  2. Zdjęciu? Przecież to zwykły fanart. Na moje oko, film będzie w tym samym stylu co serial. Pewnie dostaniemy jakiegoś porządnego antagonistę, wódkę, dziwki, koks, lasery... No dobra, tylko to pierwsze i ostatnie. Ale i tak, jaram się jak husyta na stosie
  3. Ten art to fanowska przeróbka sprzed dwóch lat. Teraz ktoś tylko dodał logo Hasbro przy użyciu fotoszopów.
  4. Szykujcie się. Jak tylko zdam kolokwia, to napiszę. Mam pomysł i mi się on podoba. Dolar będzie płakał podczas lektury .
  5. Edytujesz post, po prostu. Najwyżej wchodzisz w Pełną Edycję.
  6. To wektor, bodajże z Flasha. Więcej nie wiem.
  7. Brak tagów obowiązkowych: Populacja postów Dolara zwiększa się. Po prostu dodaj [NZ].
  8. Ujezdzania... Ujezdzanie to inaczej zajazdka, czyli wstępna nauka pracy konia pod siodłem. Imho pegazy mają taką samą masę jak inne kucyki, czyli ok.250 kg, latają bo magia.
  9. Cahan

    Pewna rzecz o MLP...

    Kucyki bez wątpienia są dość popularne wśród osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Tacy ludzie mają tendencję do życia w fandomach, ze względu na naturę ich zainteresowań. Większość bronies to społeczne niedojdy, nie oszukujmy się. A! Userka, która popiera te dyrdymały to klasyczny troll. Pisze krótkie, kontrowersyjne posty bez żadnego uzasadnienia.
  10. Dziury, cieniowanie i pomięta kartka. A aparat nie wyłapał wszystkiego, co jeszcze pogarsza efekt. Niekanoniczny kształt jest celowy.
  11. A dziękuję bardzo, choć sama z niej w pełni zadowolona nie jestem. Pysk mi się nie podoba, no i schrzaniłam przy skrzydłach.
  12. Dzięki wielkie za opinię. Akurat długi pysk Celestii to zabieg specjalny, a Chrysia... No cóż... Kartka się pomięła, a zdjęcie też nie najlepsze. Wrzucam kolejną pracę:
  13. Pytanie nie brzmi ile koń może unieść, a ile może nieść przez dłuższy czas i bez szkody na zdrowiu. Wzrost nie jest kryterium - najmniejsza rasa konia domowego zaliczana jest do koni, nie kucy. Gdyby brać pod uwagę tylko wzrost, to konie arabskie byłyby kucami.
  14. Kuc od konia różni się proporcjami, inny typ budowy. Kuce zajeżdżają dorośli, nawet małe szetlandy. Jednak, no cóż - potrzeba do tego jeźdźca nie tylko doświadczonego, ale i drobnego oraz lekkiego. Inna sprawa, że kuce to rozbieżność wzrostu od 1m w kłębie do 1,45m.
  15. Cahan

    Pewna rzecz o MLP...

    Nie istnieją? Istnieją. Gruby facet po 30tce, pryszczaty, który ogląda kuce i jest nimi obwieszony jak choinka. Nie ma dziewczyny [ani chłopaka], za to kocha jakąś klacz z Mane 6. Śmierdzi, utrzymują go nadal rodzice, a jego jedyne hobby to MLP i opcjonalnie gry komputerowe.
  16. Cahan

    Pewna rzecz o MLP...

    I chwała wam za to. Gwarantuję, że przybyłoby ich więcej albo porobiliby wam screeny, gdybyście zachowali się jak banda rozwydrzonych pawianów. Nie mniej... I tak częściowo osiągnęli swój cel - poruszyli was, dotknęli. Ale trzeba przyznać, że dyskusja fajna.
  17. Chociażby "Proszę, proszę co też kot przyniósł." ~ Angouleme. Takich cytacików było więcej, wybacz, ale nie chce mi się tego szukać, przepraszam, że nie zaznaczyłam w tekście . aTOM - pełne imię Serata to chyba nawiązanie do Saski, czyli Saesethensis.
  18. I ty możesz być bohaterem w swoim prosektorium...

  19. Cahan

    VII Wrocławski Ponymeet

    O ile nawał zajęć mi pozwoli, to będę.
  20. Cahan

    Pewna rzecz o MLP...

    A wy jak zwykle nabieracie się na najprostszą prowokację. Ludzie sobie bekę cisną z broniaków, którzy przeprowadzają długie dyskusje o nawiedzonych moherach. Tak moi mili, padliście ofiarą trolla, który chciał wywołać gównobórzę. Sam troll najpewniej sam jest fanem MLP. Śmieje się z was i z katolików. Wielu moich znajomych to gorliwi katolicy i żaden z nich nie pierniczyłby takich głupot. Nawet księża i zakonnice, poza jakimś tworami natankopodobnymi [które się z Kościoła wywala] nie pitoliliby o szatańskich, opętanych przez kucyki dziewczynkach. Ten tekst jednak nie wygląda mi na twór osoby z problemami psychicznymi. To typowa prowokacja. Sama takie już robiłam, ale w innych sprawach i w innych celach.
  21. No cóż, bardzo się ucieszyłam, kiedy odkryłam, że jest nowy rozdział. Widząc tendencję wzrostu jakości Twojej pisaniny, uradowałam się niezmiernie i, po odespaniu tygodnia, zabrałam się ochoczo do lektury. Co powiem o tym tekście? Jest bardziej dojrzały, głęboki i klimatyczny od poprzednich. Polubiłam naszego Pana Inkkuba, pożałowałam Scytha oraz samej Chromii. Co prawda dalej w pełni nie rozumiem zakończenia [co? kto? gdzie? dlaczego?], ale liczę, że cała sprawa się wyjaśni w kolejnych rozdziałach Wiedźmy. Czekam na więcej. AAAAAA... Za dużo powtórzeń. I niepotrzebnie wsadzasz słowa Sapkowskiego w pyski niektórych postaci.
  22. Cahan

    Wyżal się.

    Co do chrześniaka - do alergologa z nim. Podane objawy pasują mi na ciężką reakcję alergiczną oraz do astmy. Sama jestem astmatyczką i jako dziecko ciągle chorowałam na zapalenie płuc.
  23. Cahan

    Wyżal się.

    Problem jest w tym, że mata i fiza z LO do pięt nie dorastają poziomowi studiów.
×
×
  • Utwórz nowe...