Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Czas pisać fik konkursowy. Yay.

  2. To scenki, które działy się przed właściwą akcją filmu, sceny wycięte albo wręcz zupełnie niezwiązane z nim spin offy.
  3. Spidi... Te krótkie filmiki, to nie były spoilery. Za wyjątkiem jednego.
  4. Nie wiadomo jak wygląda wieczność. Ale nie sądzę by wieczność przypominająca życie na Ziemi mogłaby mi się znudzić. Samodoskonalić można się w nieskończoność. Można odkrywać na nowo, to czego zapomnieliśmy.
  5. Cahan

    [Dyskusja] Nasze złe strony

    Jestem panikarą, straszna panikarą. I legendarnym leniem. Nie jestem taktowna, często niemiła. Nie chcę nikogo urazić, ale nie zawsze mi wychodzi. Czego się dotknę, to zepsuję. Jestem szpetna.
  6. Z tego co mi wiadomo tagi autorskie jak najbardziej mogą być. Choć to nie jest takie trudne. [Dark][Oneshot] i już masz 2 tagi .
  7. Wtedy znajdę sobie nowe zainteresowania. 100 lat to nie jest dużo. Ludzie starsi często chcą żyć bardziej niż młodzi , bo odkryją, że ta rutyna nie istnieje, kiedy robisz to co kochasz.
  8. Nudy? W idealnych zaświatach po śmierci mógłbyś gadać z innymi, rozwijać swoje pasje, etc. Czy to byłoby nudne, gdyby tamto życie trochę przypominało obecne?
  9. Cóż, ja nie wierzę w żadne sądy. A co do roboty przez nieskończoność - zawsze jest co robić. A czas w zaświatach może płynąć zupełnie inaczej.
  10. Boję się nie istnienia. Pragnę po wsze czasy zachować świadomość i istnieć. Takie nie istnienie musi być czymś okropnym. Znaczy, wówczas byłoby mi wszystko jedno, ale... Teraz nie jest. Nie chcę być jedynie mignięciem, iskierką w ciemności Wszechrzeczy. Która pojawia się i gaśnie. Osobiście wierzę, że po śmierci coś jest. Wierzę w Bogów i myślę, że jest coś dalej. Inne światy? Reinkarnacja? Kraina Wiecznego Lata? Kto wie? A i tak boję się, że kiedy przyjdzie mój czas nie pójdę bez lęku ku ciemności. Niestety, ku nie istnieniu przychyla się moje racjonalne podejście - choroby psychiczne. Umierasz i zdrowiejesz w zaświatach? Stajesz się inną osobą?
  11. Zależy. Jakoś większość facetów traktuje mnie jako kolegę, a nie potencjalną partnerkę. I tak ma być .
  12. Dokładnie, ja w ogóle nie szukam sobie faceta. Więc bronies nie są tu wyjątkiem .
  13. Adaptacje filmowe? Zazwyczaj to ZUO. Wystarczy przytoczyć: Wiedźmina, Eragona, Miecz Prawdy [serial], nowsze Pottery. Wkurza mnie zmienianie wątków, fabuły [często bardzo silne], usuwanie wątków kluczowych, a dodawanie jakiegoś szajsu [najczęściej cycków i kiczowatych romansów]. W efekcie wychodzą filmy typu "Nikt nie wie o co chodzi". Idealnym przykładem spierniczenia dobrej książki są nowsze sezony Gry o Tron - cycki, cycki, Talisa... Ale są też adaptacje lepsze od książek - np. Władca Pierścieni. Książka jest nudna jak flaki z olejem, nie oszukujmy się. A tłumaczenie Łozińskiego woła o pomstę. Zaś film? Muzyka, efekty specjalne, ładne widoki, akcja posuwa się dobrym tempem, aktorzy dobrze grają. Fabuła? No, może i wycięli niektóre fajne sceny [Mogilne Kopce, powstanie w Shire], ale i tak uwielbiam.
  14. Bronies jakoś często mają problemy pod tym względem. Ale tu raczej nie o kucyki chodzi . Ale żodyn się nie przyzna, że problem leży gdzie indziej. Żodyn.
  15. Poprawiłam parazyty, yay!

  16. Normalnie? Fajny materiał na kumpla, a co?
  17. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. A w to akurat wątpię - w starożytnych kosmitów.
  21. Pewnie, że tak. Kosmos jest w wielki, a nawet gigantyczny. Musi gdzieś coś jeszcze być. A przecież prawdopodobnie istnieją też inne Światy. Muszą być zamieszkane.
  22. 8 parazytów i 30 stron skryptu o tkance łącznej na jutro. Że ja nie dam rady?!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [15 więcej]
    2. solaris

      solaris

      "Wojna i pokój" w oryginale na za trzy dni miałem, a Ty o takich 30 pierdółkowatych stronach piszesz xD

    3. Cahan

      Cahan

      30 stron skryptu. Same suche informacje, bez pitolenia.

    4. Burning Question

      Burning Question

      Ojezu, nigdy nie miałam nawet Wojny I pokoju do przeczytania, taki plebs ze mnie. x.x Wypadałoby to nadrobić.

  23. 15 000 stron... Chcielibyśmy . Wybaczcie, ale ja osobiście mam teraz ciężki semestr. Czytam w pociągu, czytam w autobusie. A prócz nauki ma też inne rzeczy do roboty od czytania fanfików.
  24. Nigdy na tym forum bana nie miałam i wiem, że nieco trzeba się postarać, ale czasami mam wrażenie, że niektórzy modzi traktują tę robotę zbyt poważnie i przerywają fajne dyskusje zupełnie niepotrzebnie. Wielu zielonych naprawdę lubię i nie mam pretensji jeśli mi zwrócą uwagę, w końcu są od tego, ale juz parokrotnie widziałam akcje, które były imho niewłaściwe. Doggy - filmika nie zauważyłam, do offtopu się przyznaję (inna sprawa, że uważam Sarabi za trolla), groźby? Mi to wyglądało na sarkastyczne żarty, ale niech Ci będzie. Wyzwanie? Nierozpoznawanie sarkazmu jest naprawdę jednym z podstawowych objawów zaburzeń ze spektrum autyzmu i mówi Ci to osoba, która sama ma takie zaburzenia.
×
×
  • Utwórz nowe...