Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Po co pisać? Gwoli przyjemności. Jeśli dla kogoś jest to nuda, tortura i zło... To niech nie pisze.
  2. Cahan

    Wolny/a czy zajęty/a?

    Jaki werteryzm - hue hue. Ale poważnie - Halik, ogarnij się chłopie. Pogadaj szczerze sam ze sobą i poszukaj jakiś zalet. A jeśli się nie znajdą - to sobie jakieś załatw. Lewatywa i na front, żołnierzu!
  3. Zasady dobrego OC i tworzenia alikornów w fanfikach? Można je sobie między bajki włożyć, naprawdę. To, że nie może latać ani czarować to całkiem niezły wątek, ale kompletne pozbawienie mocy i nie bycie psychopatą dobrego alikorna nie czyni.
  4. Cahan

    [Dyskusja] Nasze złe strony

    Akurat jeśli chodzi o te sklepy, to są w 100% profesjonalne i jak najbardziej zaufane. Sama od nich kupuję i przez neta, i na targach. Tanio, rośliny zadbane, dobrej jakości i odporne [nie pochodzą z holenderskich szklarni]. Ogromny wybór i gratisy. Bardziej się boję kupować w marketach budowlanych i kwiaciarniach, bo ich wiedza o owadożerach najczęściej nie istnieje, a to bardzo delikatne i specyficzne rośliny. Agresja podczas grania . Cahan drąca mordę, bo ją zabili to codzienność.
  5. Cahan

    [Dyskusja] Nasze złe strony

    Użyjcie Internetów - sklepy: Carnisana, Heldros i Roraima. Polecam. Mam 4 dzbaneczniki, kilkadziesiąt rosiczek, 4 tłustosze, cefalotusa i 2 kapturnice. Kapturów miałam dużo więcej, muchołówki też miałam - ale zeszłoroczne zimowanie było pogromem. Zabrało mi też darlingtonię :C.
  6. Miłośnicy rosiczek, przyznawać się!

    1. Mordecz

      Mordecz

      Podkomendny Lunaru (niedoszła ofiara ataku) zgłasza się

    2. Cahan

      Cahan

      Mordecz, jakie gatunki, grupy :)?

    3. Mordecz

      Mordecz

      Tylko goździkowce!

  7. Cahan

    [Dyskusja] Nasze złe strony

    Gadanie do rosiczek to zła cecha? Rosiczki są cudowne! Często gadam do swoich. Jakie masz gatunki?
  8. Widać, że pierwszy . Nie martw się, z czasem będzie lepiej. Odradzam również pośpiech - lepiej się przyłożyć i napisać jak najporządniej. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, to pisz.
  9. Dobra, przeczytałam. Mam 2 wiadomości i zacznę od dobrej: Twój język polski nie jest tragiczny. Formatowanie też ok, ale nie stosujesz dywiz. A teraz ta zła: tekst jest koszmarnie naiwny. Braki opisów, braki wszystkiego... Nie wygląda to jak opowiadanie. Sam główny bohater wygląda jak parodia. Mocno. Złote i srebrne zbroje, mieszka w lesie i żyje z ogródka, nie wiadomo skąd ma babeczki truskawkowe w głuszy, nie ma uczuć, ani emocji. Akcja pędzi zdecydowanie za szybko, a tekst jest za krótki by można to było nazwać pierwszym rozdziałem i prologiem. Musisz nad tym popracować i to mocno. Polecam poszukać sobie prereaderów i konsultantów oraz poczytać trochę poradników o pisaniu. Poczytaj parę książek, poczytaj inne fanfiki i spróbuj od początku.
  10. Dziady mają duże szanse. Bardzo duże. Ale imho Wielka Mistrzyni Fanfików [mogłaby mnie przyjąć do terminu :C] zwycięży.
  11. Cahan

    Dzieciństwo Luny i Celestii

    Moja teoria jest taka, że tatuś Luny i Celestii napłodził masę bękartów i Blueblood może być dalekim potomkiem jakiejś tam bękarciej, niealikorniej siostry, a określają go jako siostrzeńca bardziej z grzeczności i prostoty tego słowa.
  12. 400 punktów reputacji, yay!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [31 więcej]
    2. WilczeK

      WilczeK

      Olać jedzenie, prawdziwi faceci wytwarzają fotosyntezę. :ming:

    3. WilczeK

      WilczeK

      A tak poza tym Cahan dość nietypowe stwierdzenie na forum kucykach...

      Jeżeli teraz będę widział je jako przysmak to będzie twoja wina.x_X

    4. Cahan

      Cahan

      Konina mi osobiście nie smakuje.

  13. A ja zrozumiałam i rżę. Widzę, że konkurencja jest mocna. Chyba wiem kto wygra. Ideał może być tylko jeden.
  14. Cahan

    Daj swoje foto :P

    Na odwrót też ujdzie
  15. I konkursowy poszedł :D

  16. Ciężko było z limitem, ale jest. Równo 1200 słów. Przedstawiam wam oto mój najnowszy fanfik - sequel Kwiatu Paproci, kolejny epizod przygód pogańskich kucy [jedynie inspirowane pogaństwem]. Everyday a Little Death [Dark] [sad] [Fantasy] https://docs.google.com/document/d/1rs5vmBnGPNsfKhIq6FnC2UMG92PPOXtoS89jaBv8SFU/edit?usp=sharing
  17. Zegar - Cahan to po staroirlandzku "wojownicza, bitwa" , kuc z avka to moje OC, a smok to dorosły Spike. Sosna N: Wbrew pozorom jest facetem. A: Ona jest urocza. S: Lubi wiedźmina, czyli + 100 do fajności. U: Fan Wonderboltsów i jedna z osób, które poratowały forum w potrzebie. W tematach jakoś się nie spotykamy.
  18. Zandi N: Wolałabym bez "Schizo", ale fajnie brzmi. Charakterystyczny i łatwy do zapamiętania. A: Ładny. Fajny pomysł. S: CELESTIA! Das ist super! U: Fajny user, pamiętam z nim parę fajnych dyskusji w tematach na forum.
  19. Moim zdaniem Wonderbolts lecą bardziej na sławie. Byli dobrzy, a że ciągle ćwiczą swoje sztuczki, to są w tym nieźli. Rainbow i Lightning się jednak do nich nie nadają - one są mega utalentowane, ale nie potrafią pracować w zespole.
  20. Cahan

    Daj swoje foto :P

    Ponymeet Halloweenowy? Brałabym Molestię .
  21. Cahan

    Daj swoje foto :P

    Zamierzam To albo leśna elfka.
×
×
  • Utwórz nowe...