Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Rozdział XIV Cienia Nocy już jest. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do tego wątku: http://mlppolska.pl/watek/6347-cień-nocy-fantasyrandomcomedydarkviolenceadventureromans/?p=321811

  2. Trochę głupio robić post pod postem, ale wstawiam nowy rozdział. https://docs.google.com/document/d/1lwe_hV2M1X8BF9w1_fQtYy69kXX0Fqgy7OdIo9hKmC8/edit?usp=sharing Tradycyjnie nakłaniam do komentowania oraz do udziału w ankiecie. Jeśli nie ma w niej twojej ulubionej postaci, napisz to w komentarzu. Ankieta nie jest bezcelowa, mówi mi wiele o mojej kreacji postaci.
  3. Cahan

    Problemy z internetem

    Skąd go bierzesz? Jego nie trzeba instalować, aby go użyć, wystarczy uruchomić. Na twoim miejscu przeskanowałabym też komputer antywirusem, porobiłabym defragmentację dysków oraz przeczyściła go CCleanerem- to nigdy nie zaszkodzi, a zwiększa wydajność.
  4. Cahan

    Problemy z internetem

    Użyj adwcleanera, którego znajdziesz w Internecie. Zainstaluj i usuń wszystko, co on ci zaproponuje. To może być sprawa "dodatków". Usunęło to u mnie problem natrętnych reklam.
  5. Cahan

    Problemy z internetem

    Mam coś podobnego, do tego dochodzą nieznośne reklamy, również na tym forum. Takie upierdliwe, że klikam na jakiś temat, otwiera mi się nowa karta i przekierowuje mnie do jakichś stron. I tak się wszędzie zrobiło. Tylko facebook działa, jak działał.
  6. Cahan

    Odcinek 18: Maud Pie

    Odcinek mi się nie spodobał. Nudził mnie, a Maud była irytująca od początku do końca, nie za poker face, ale za kamienie. Czy ona nie ma innych zainteresowań? Pewnie ma zespół Kucspergera [Aspergera], co nie zmienia faktu, że wkurzają mnie ludzie, którzy mają jedno zainteresowanie i kamień za zwierzątko- serio, to jest dziwne.
  7. Cahan

    Hierarchia zwierząt w MLP.

    No nie wiem, czy są takie mądre... 1.Nie stworzyły jakoś cywilizacji. 2.Zazwyczaj zachowują się jak normalne zwierzęta, nawet Angel- byś mojego kota widziała, to byś wiedziała W tym odcinku ze Spike'iem to jakoś zachowywały się jak typowe zwierzęta. Opal też nigdy nie zachowywała się w jakiś niezwykły sposób. 3.Kozy Iron Willa nie zachowują się normalnie- noszą mikrofony, wyraźnie coś donoszą szefowi i to w sposób w 100% dla niego zrozumiały. Swoja drogą- fragment o parzystokopytnych nie nawiązywał do twojego fragmentu o bydle. Dodałam coś, o czym nie wspomniałam wcześniej.
  8. Cahan

    Hierarchia zwierząt w MLP.

    Ale krowy są parzystokopytne, tak samo świnie, jelenie i kozy. No nie wiem, czy kozy, które pomagają Iron Willowi w organizacji jego "imprez" zachowują się jak normalne zwierzęta .
  9. Cahan

    Hierarchia zwierząt w MLP.

    Bizony są inteligentne bez 2 zdań, ale krowy niekoniecznie. Ja bym to traktowała jako żart. Z parzystokopytnych przykładów: -kozy Iron Willa, kozy u Fluttershy Te pierwsze wydają się być inteligentne, te drugie to zwykłe kozy -jelenie W Filli Vanilli wśród zwierzaków do adopcji były jelenie
  10. Cahan

    Hierarchia zwierząt w MLP.

    Uważam, że poza gryfami, smokami, chimerami i wężami morskimi, jedynymi rozumnymi rasami są wszystkie koniowate. Dlaczego tak uważam? -kucyki -konie arabskie -zebry -osły -muły [koń x osioł] Same koniowate. Co do krów- nie potraktowałabym tego poważnie, raczej jako dowcip, coś jak te sytuacje w piosenkach. Krowy są zwykłymi krowami i kucyki je hodują na mleko i być może także skóry oraz mięso... To inaczej nie miałoby sensu, chyba że w Equestrii panuje niewolnictwo, a jakoś w to wątpię.
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Ale sobie wczoraj wykrakałam xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Marudziłam wczoraj na klacz w rui, że już ogier lepszy... No to dzisiaj jazda na ogierze, przy klaczy w rui xD

    3. Burning Question

      Burning Question

      Zazdroszcze że możesz sobie w ogól pojeździć! *.*

    4. Cahan

      Cahan

      Fakt- lepiej jeździć niż nie jeździć, ale tego ogiera nie lubię i nie mam do niego za grosz zaufania. Wredna, dominująca menda, która zrzucanie jeźdźców ma opanowane do perfekcji.

  14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  15. Kobyła ma ruję i cała jazda była do zadu...

  16. Kobyła ma ruję i cała jazda była do zadu...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Koń bólu nie miał, tylko chcicę...

      Ona w rui jest koszmarna- lata za ogierami, rozprasza się nie słucha, wypina się i podsikuje. I jak tu jeździć, jak na placu są jej obiekty westchnień...

    3. Fikus

      Fikus

      Każda klacz w rui jest koszmarna ;_;

    4. Cahan

      Cahan

      Większość mi znanych jest całkiem spoko... w porównaniu do mojej, która zachowuje się niczym podniecony ogier. Chociaż nie, na podnieconym ogierze jeździ się prościej niż na niej w te dni.

  17. Nowy rozdział się pisze, może jutro będzie...

  18. Rozdział taki dobry, Cahan taka szczęśliwa. Oj Tostu, Tostu- w zasadzie to nie mam czego się przyczepić. Nic tylko czekać i patrzyć jak się akcja twojego fanfika rozwija. Coś mi się wydaje, że przebijesz swoje "Smocze Łzy".
  19. N: Takie autko de Lya... Za długi trochę, ale fajnie brzmi. A: Dziewczyna niebrzydka, ale mina raczej szpeci. No i osobiście nie przepadam za farbowanymi włosami i makijażem, po prostu mi się to nie podoba. S: Facet ze zbytnio szeroką szyją. U: Kojarzę, ale nie piszemy raczej w tych samych tematach.
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Ten sprawdzian, to jest jutro, tak? On wcale ni jest dzisiaj, hehe.
  22. Zmieniłam ava i sygnę, ciekawe co wy na to, userzy mlp polska?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [12 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Geralt- ty już zmieniałeś co najmniej 2 razy :P

    3. Geralt of Poland

      Geralt of Poland

      Fakt, ale Twój avek był dla mnie tak rozpoznawalny, że trochę dziwne uczucie, kiedy go nie ma :P

    4. Cahan

      Cahan

      Już raz zmieniałam, to byli niezadowoleni :P.

  23. N: Ładny, krótki i charakterystyczny. Niestety wprowadza w błąd, bo sugeruje, że user jest kobietą. A: Podoba mi się ta Spitfire, bardzo ładna grafika. S: Te same, niezmienne, ładne user bary. U: Za bardzo nie znam, ale wydaje się być spoko.
  24. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Jasne, dopisuję do listy.
×
×
  • Utwórz nowe...