Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Astra usłyszała kroki za sobą. Odwróciła się. Jakiś ork szedł szybko w jej kierunku. Chwyciła mocno za sztylecik i schowała się za ścianą jednego z domów. Nagle ktoś z tyłu chwycił ją za kark, a pod szyję podłożył sztylet.

"Nie... Proszę..." - pomyślała i zaczęła wiercić się na wszystkie strony.

- Puszczaj. - krzyknęła. - Zostaw mnie. Daj mi spokój.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułam zdenerwowanie, a następnie usłyszałam krzyk, chwyciłam linę, szybko odwiązując ją drzewo, a następnie rozwiązując z niej sztylecik. Astra... Szybko zjechałam z liny, chodź pech chciał, bym mocno zraniła się w nogę. Lekko kulejąc, poszłam w stronę głosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My się chyba już spotykaliśmy panienko." - powiedział napastnik. Astra od razu rozpoznała ten głos. Był to ork, który porwał ją przed laty.

- Ty... - syknęła Astra i zaczęła się wiercić jeszcze bardziej. On natomiast jedną ręką wciąż trzymał jej sztylet na gardle, a drugą przytrzymywał jej ręce.

"Nie krzycz i nie wierć się tak, bo pożałujesz. Idź przed siebie." - powiedział ochrypłym głosem.

Astra ruszyła na przód.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po patrolu obrzeży lasu, Billie stwierdził, iż nie ma tu nic niepokojącego, postanowił, że pójdzie do miasta dołączyć do reszty drużyny. Jak najciszej wszedł przez bramy. Wykorzystywał taktykę chowania się w cieniu. Nagle na dach zauważył znajomą postać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra została wepchnięta do jakiegoś lochu obok dziedzińca. Zobaczyła kogoś, ale nie widziała kogo, wolała nie ruszać się z miejsca. Usłyszała jak coś mówi. Nagle jeden z orków powiedział:

"A co cię to interesuje? Będzie naszą nadworną panienką." - zaśmiał się.

- No chyba sobie żartujesz. - powiedziała Astra przez zaciśnięte zęby.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I co? Myślicie że Skowyt Północy pozwoli aby banda śmierdzących, brzydkich i brudnych orków robiła coś takiego? Nie rozśmieszaj mnie... zabiłam więcej waszych, naraz, niż jest was tutaj... Dawać gnoje... chce sobie powalczyć. - powiedział podnosząc miecz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...