Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ta... Ale założę się, że jutro będzie ich więcej. Przybędą.

Astra spuściła głowę.

- Mam tylko nadzieję, że Alicji nic się nie stało. - zastanawiała się na głos. - Nie mam już siły, żeby bawić się znów dzisiaj w magiczne antidota... To męczy mimo iż nie wygląda.

Westchnęła.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax siedział w kuźni razem z jednym orkiem któremu wcześniej połamał nogi a głowę położył na kowadle

- Nie żeby mi to sprawiało przyjemność przyjacielu - rzekł do orka po czym roztrzaskał mu głowę swym młotem. Zrobiło to sporo hałasu - Żartowałem. Dawno się tak dobrze nie bawiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra popatrzyła na Dastana i zaśmiała się.

- Nie wiem jak z nim, ale ja narzekać nie mogę. - odparła z trudem powstrzymując się od śmiechu. - Właściwie to nic takiego. Dałam się porwać przez orków, ale Dastan mnie uratował. - puściła do niego oko. - I no ten... Później... Ja... Nie ważne...

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam powodu by niszczyć ich broń - Odpowiedział Dastanowi. - Nie ukrywam że orkowa broń to dobra broń. Choć wydaje mi się że może być dla ciebie trochę...za ciężka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Za ciężka powiadasz? - zapytał. - Norska broń dwuręczna jest cięższa a takimi też mogę walczyć... - stwierdził podnosząc jakąś buławę. - Hm... ta się nada... - stwierdził i odłożył ją obok pieca. Po około dziesięciu minutach zbierania miał już kilka broni. - Przydało by się piec nagrzać. - westchnął i zabrał się do pracy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra usiadła pod ścianą. Wolała zostać tutaj, nie chciała być znowu złapała przez orków. A zwłaszcza, że zaraz pewnie przybędą następni Kolejny raz wzięła łyk napoju i wyjrzała na zewnątrz. Było późne popołudnie.

- Muszę doszukać się nowych strzał. - mruknęła do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...