Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Astra z Dastanem wyszli z lasu i znaleźli się z powrotem w wiosce

- Myśl... Który to był dom... - mruknęła do siebie.

W końcu weszli do jakiegoś i Astra zaczęła przeszukiwać pokoje. Było tam pełno krwi i bałaganu. Jak zapewne wszędzie. Wpadła do jednego z pokoi i zobaczyła Billiego stojącego przed nią z mieczem w ręce.

- Spokojnie Billie... To ja... Jestem tu by pomóc... - odparła i podeszła do dziewczyny, leżącej za nim. Dotknęła jej czoła. - Mamy mało czasu.

Astra wzięła kwiat od Dastana i nie zrywając go wsadziła dziewczynie rozwinięty pąk do ręki. Była tak przejęta pomocą, że sama zapomniała o własnym bólu.

- Teraz się odsuńcie. - powiedziała stanowczo oglądając się za siebie. - No dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Później Billie... Nie teraz... Nie ma czasu... - mruknęła.

Astra następnie chwyciła łodygę kwiatu a drugą rękę położyła w miejscu gdzie dziewczyna była zraniona.

- Nie bój się o nią. Nic jej nie będzie. - powiedziała do Billiego.

Astra wzięła głęboki oddech, zamknęła oczy i zaśpiewała:

"Kwiatu światło zbudź, pokaż mocy dar. Odwróć czasu bieg i wróć mi dawny skarb.

Wylecz każdą z ran, podmień losu plan... Co stracone znajdź... i wróć mi dawny skarb... Mój dawny skarb..."

Podczas jej śpiewu kwiat zaczął świecić jasnym, złotym światłem. Pod koniec z rany dziewczyny leżącej obok zaczęło bić jeszcze jaśniejsze. W końcu wstążka złotego światła wybiła się z kwiatu i połączyła go z jej raną. Ich ręce zaczęły świecić. W którymś momencie z miejsca zranienia wyleciało światło tworzące nad nimi duży kwiat taki sam jak ten złoty. Nagle coś huknęło i rozbłysło światło tak jasne i o takiej sile, że wszyscy padli na ziemię.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra otworzyła oczy. Leżała na ziemi. Ból był jeszcze większy niż przedtem, ale nie mogła teraz narzekać. Postanowiła załatwić to potem. Podniosła się do siadu i spojrzała na dziewczynę obok. Rana zniknęła, zostało tylko rozdarte ubranie.

- Zaraz... - powiedziała i dotknęła ją w ramię, a ona natychmiast się obudziła i podniosła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie Jax spacerował sobie po mieście mordując każdego orka którego tylko zauważył. Sprawiało mu to wiele radości. 

- To jest najgorsza zgraja orków jaką widziałem - powiedział do siebie, śmiejąc się przy tym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra weszła do środka. Dastan, Billie i jego siostra byli już na miejscu. Schowała w torbie część rzecznik które przyniosła. Bolało ją. I to bardzo... Chwyciła się za bok... Ale chciała być twarda i z wymuszonym uśmiechem powiedziała:

- Pójdę sprawdzić co z Alicją i czy ktoś nie potrzebuje pomocy. I jakby coś to szukajcie mnie gdzieś w mieście. - mruknęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan podszedł do Astry, złapał ją za barki i posadził na ziemi. - Jeśli tobie przeszło to ja jestem Tyrem... - stwierdził. - Raczej powinienem wystarczyć na pomoc... Jaxowi chociaż i tak nie trzeba pomagać. - powiedział jeszcze z uśmiechem i wyszedł z jaskini. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra patrzyła tylko za nim, jak wychodził. Odczekała chwilę. Szybko pogrzebała w torbie i wyjęła jakąś buteleczkę. Napiła się z niej, wzięła ją ze sobą, wstała, wzięła łuk oraz strzały i wyszła.

- Po tym powinno mi przejść. - szepnęła do siebie i ostrożnie ruszyła w kierunku wioski.

Astra szła dobrych kilkanaście metrów za Dastanem. Nagle obrócił się za siebie i wtedy szybko schowała się za krzakiem.

"Ha!" - pomyślała. - "Ciekawe czy chociaż się domyśla, że idę za nim." - zaśmiała się w myślach.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...