Skocz do zawartości

Recommended Posts

Masz talent. Doskonale udało ci się oddać teksturę kory. Tylko nie wiem, gdzie są te heheszki, o których mówiłeś, przecież to tylko najzwyczajniejszy pluszak-drzewo.

Fluttertree mi się wyjątkowo udała :) Starałem się jak najbardziej realistycznie oddać wygląd kory i z tego co czytam to mi się udało. Jestem z siebie taki dumny...

Z kłodą przyjedziesz na ponymeeta :kuv81:?   

Niestety okazało się że obecna forma jest mało mobilna i byłem zmuszony zmienić koncepcję :( Może kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jadę bez pluszaka :/ Na MLK zobaczyłem że ktoś robił pluszaka z materiału który jest przyjemniejszy w dotyku niż polar i w sumie nie jest strasznie drogi więc nieco się podjarałem tematem ale musiałem to sprawdzić. I po to między innymi robiłem Fluttershy. Niestety się okazało że jedyną zaletą tego materiału jest to że jest przyjemny w dotyku, reszta to same wady - ciężko się szyje, nic a nic się nie rozciąga przez co robią się zmarszczki i wgl jest kiepsko. Czyli zmarnowałem troche kasy i ileś godzin na robienie oczu, znaczka i wycinanie tego wszystkiego. Co ciekawe to zawsze jak się przymierzam do zrobienia czegoś oryginalnego dla siebie to się tak to kończy, jak robię coś dla kogoś to jakoś nie mam takich problemów i mi wszystko wychodzi. Nie mam pojęcia jak ja to robię :I Na MLK też próbowałem coś zrobić i też nie wyszło, ale niedługo po tym robiłem niemal to samo dla kogoś i już było spoko. Magia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jadę bez pluszaka :/ Na MLK zobaczyłem że ktoś robił pluszaka z materiału który jest przyjemniejszy w dotyku niż polar i w sumie nie jest strasznie drogi więc nieco się podjarałem tematem ale musiałem to sprawdzić. I po to między innymi robiłem Fluttershy. Niestety się okazało że jedyną zaletą tego materiału jest to że jest przyjemny w dotyku, reszta to same wady - ciężko się szyje, nic a nic się nie rozciąga przez co robią się zmarszczki i wgl jest kiepsko. Czyli zmarnowałem troche kasy i ileś godzin na robienie oczu, znaczka i wycinanie tego wszystkiego. Co ciekawe to zawsze jak się przymierzam do zrobienia czegoś oryginalnego dla siebie to się tak to kończy, jak robię coś dla kogoś to jakoś nie mam takich problemów i mi wszystko wychodzi. Nie mam pojęcia jak ja to robię :I Na MLK też próbowałem coś zrobić i też nie wyszło, ale niedługo po tym robiłem niemal to samo dla kogoś i już było spoko. Magia.

Wiesz co zauważyłam ? Przejmujesz się wszystkim, że Ci nie wychodzi, że inni robią to lepiej.  Porównaj swoje pierwsze przytulaki i zobaczysz progres, nie przejmuj się porażkami, nie tylko tobie zdarzyło się kupić jakiś fatalny produkt.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zauważyłam ? Przejmujesz się wszystkim, że Ci nie wychodzi, że inni robią to lepiej.  Porównaj swoje pierwsze przytulaki i zobaczysz progres, nie przejmuj się porażkami, nie tylko tobie zdarzyło się kupić jakiś fatalny produkt.

Pewnie że się przejmuję. Dzisiaj na przykład znalazłem kolejną osobę z Polski która robi super pluszaki, tylko kosztują 8 razy tyle co moje. Tylko przeglądałem galerię i jedyne co mi do głowy przychodziło że moje ssą. I mnie to motywuje bo chcę robić tak i jak będę mieć za jakiś czas troszkę luzu to chcę kilka rzeczy sprawdzić jak wyjdą. Patrzę na ludzi lepszych ode mnie i efektem jest to że chcę robić lepsze pluszaki. Co prawda dochodzi jeszcze poczucie beznadziejności i ogólnie pojęty smutek, ale przynajmniej jestem zmotywowany do bycia lepszym niż jestem. Mogę mieć nieco zbyt surową samokrytykę, ale cóż zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ostatnio mi nie wychodziło, to teraz pokażę coś co wyszło:

rarity_mlp_plushie_by_adamar44-d9ev825.j

Ma 70 cm wysokości, jest zrobiona z minky i ma oczy z materiału. Takiego dużego białego pluszaka wolałem zrobić z minky, polar łatwiej zbiera kurz i biały pluszak tych rozmiarów szybko by przestał być biały. Jest wielka, mięciusia i przytulaśna xD Ten pluszak jest pod wieloma względami moim najlepszym, ma najładniejsze uszy jakie zrobiłem, ma kształtny zadek (bez podtekstów ;p) co mi się wreszcie udało (wcześniej już próbowałem ale podejrzewałem czemu nie wychodziło i miałem rację) przy czym nie jest przez to szeroka w biodrach, a z tego co widzę jest dość częstym skutkiem ubocznym. No i wreszcie ma usta. Czyli w sumie jest najlepszym moim pluszakiem pod względem technicznym, pod względem wyglądu raczej też, ale tutaj trudniej jest to ocenić, każdemu może się podobać coś innego.

Pokazałbym jeszcze dodatkowo dwa inne pluszaki ale oba czekają na oczy i znaczki przez to że sklep w którym się zaopatruje bierze po dwie sztuki tego co potrzebuję i akurat ktoś mi to wykupił...

I mam jedno dość głupie pytanie, gdzie się podziała opcja wstawiania spojerów? Teraz jakoś nie potrafię jej znaleźć. Nie wiem czy po prostu zniknęła czy to ja zapomniałem gdzie to było.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kamisha napisał:

20zł za cztery hafty? Gdzie tak tanio? Serio pytam.

Kiedy ja to pisałem.... Babka "oszacowała" mi wtedy koszt haftu tego rozmiaru ale praktyka pokazała że wyszło ponad dwa razy tyle i to dla malutkiego pluszaka. Nigdzie nie ma tak tanio, po prostu to zostało źle oszacowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
56 minut temu migello napisał:

Witam.

Gratuluję talentu.

Jestem zainteresowany tą "odrzuconą" Luną. :)

 

Przykro mi ale już znalazła nowego właściciela :( Wystawiłem ją na sprzedaż zaraz po ukończeniu i szybko znalazła nowy dom. Ale jeśli jesteś zainteresowany to mogę zrobić kolejną, wystarczy napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. oktober 2015 kl. 10.52.26 adamar44 napisał:

Ostatnio mi nie wychodziło, to teraz pokażę coś co wyszło:

rarity_mlp_plushie_by_adamar44-d9ev825.j

Ma 70 cm wysokości, jest zrobiona z minky i ma oczy z materiału. Takiego dużego białego pluszaka wolałem zrobić z minky, polar łatwiej zbiera kurz i biały pluszak tych rozmiarów szybko by przestał być biały. Jest wielka, mięciusia i przytulaśna xD Ten pluszak jest pod wieloma względami moim najlepszym, ma najładniejsze uszy jakie zrobiłem, ma kształtny zadek (bez podtekstów ;p) co mi się wreszcie udało (wcześniej już próbowałem ale podejrzewałem czemu nie wychodziło i miałem rację) przy czym nie jest przez to szeroka w biodrach, a z tego co widzę jest dość częstym skutkiem ubocznym. No i wreszcie ma usta. Czyli w sumie jest najlepszym moim pluszakiem pod względem technicznym, pod względem wyglądu raczej też, ale tutaj trudniej jest to ocenić, każdemu może się podobać coś innego.

Pokazałbym jeszcze dodatkowo dwa inne pluszaki ale oba czekają na oczy i znaczki przez to że sklep w którym się zaopatruje bierze po dwie sztuki tego co potrzebuję i akurat ktoś mi to wykupił...

I mam jedno dość głupie pytanie, gdzie się podziała opcja wstawiania spojerów? Teraz jakoś nie potrafię jej znaleźć. Nie wiem czy po prostu zniknęła czy to ja zapomniałem gdzie to było.

 

Czy jest możliwość zakupienia takiego samego pluszka? Jaka jest cena?
Z gry dziękuję i pzdr :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.11.2015, 22:45:30 adamar44 napisał:

 

Przykro mi ale już znalazła nowego właściciela :( Wystawiłem ją na sprzedaż zaraz po ukończeniu i szybko znalazła nowy dom. Ale jeśli jesteś zainteresowany to mogę zrobić kolejną, wystarczy napisać.

Bardzo proszę o szczegóły (wymiary i cenę) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu adamar44 napisał:

Z zebry jestem szczególnie zadowolony, ma pluszowy nóż i pluszową strzelbę. Pluszowej broni jeszcze nie robiłem więc to zawsze coś nowego :D

 

Przynajmniej udowodniłeś, że umiesz nawet takie rzeczy robić - szczególnie, że miesiąc temu ktoś się pytał czy umiałbyś zrobić przedmioty nie kucykowe :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
15 minut temu WildyRock napisał:

Hej. Ostatnio zamawiałam u cb ockę (wczoraj, ale mniejsza o to). Chodzi mi o to, czy gdybym w przyszłości chcciała złożyć zamówienie na samą bluzę np. albo skarpetki dla niej to jest taka możliwośc?

 

Jasne, akcesoria do pluszaków których wymiary znam nie są problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja pluszaków:

Spoiler

oc_doodle_bug_mlp_plushie_by_adamar44-d9

Spoiler

oc_editz_khun_mlp_plushie_by_adamar44-d9

Spoiler

chrysalis_mlp_plushie_by_adamar44-d9l0c3

 Moja pierwsza Chrysalis. Dopóki nie dostała grzywy i ogona myślałem że wyjdzie gorzej, ale na szczęście jest znośnie. Jest sporo rzeczy które mógłbym w niej poprawić, ale to może kiedyś jak znowu będę musiał ją robić.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu FirstChoice napisał:

Uuuu czy ja dobrze widze? Oczy nie są już z papieru?

 

Te pluszaki mają po więcej niż 50 cm wysokości i mogę sobie przy takim rozmiarze pozwolić na zrobienie szytych oczu. Ale im są mniejsze tym trudniej w ten sposób zrobić. Chociaż kiedyś sobie z takim rozmiarem nie za bardzo radziłem a teraz problemu nie ma więc kto wie czy małe pluszaki kiedyś też nie będą mieć szytych oczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...