Skocz do zawartości

MLPFiction - pomoc użytkowników. Pomysły na usprawnienia.


Skysplit

Recommended Posts

A więc to tak wygląda edytor na mlpfiction. Nie miałem do tej pory przyjemności ;) Chyba działa fajnie, wklejam z Worda i standardowo jest tak jakbym chciał żeby było: wcięcia dla akapitów, zachowanie wszystkich znaków, odstępy między akapitami… Problem się zaczyna, jeżeli ktoś ma trochę inną wizję stylizowania swojego tekstu :P

Przeklikałem różne opcje, jakie daje edytor i znalazłem jeden błąd: klawisz podglądu otwiera okno chyba bez podpiętych styli, bo wygląda jak tekst skopiowany do notatnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobrze wygląda ten scroll. Popraw kolor numeru aktywnej karty, heheszko! :wow:

 


Czymkolwiek jest przycisk obok "Wróć na górę strony"

 

To chyba zakładka. Zapamiętuje, w którym miejscu skończyłeś czytać :wow:

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej. Zakładka nie działa, bo do jej pełnej funkcjonalności musiałbym zapisywać Wam ciastka lub dodawać wpisy do przeglądarki(wow, kilkanaście znaków :P). Ogólnie to rozmiar czcionki i zakładka będą zapamiętywane tylko dla jednego rozdziału, a kolor tła będzie zapamiętywany globalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaju: http://prntscr.com/3v9o27

 

Czy ten pasek tutaj to jest z listą rozdziałów, czy też to liczba stron komentarzy? Jeśli to drugie, to ile ich będzie na stronę?

 

A co do logowania/rejestracji: tak czy siak będzie trzeba tworzyć osobne konto :drurrp:

 

Na razie najbardziej z tego podoba mi się przepisywanie kodu z obrazka, którego nie widać :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ostatnio czytałem trochę o bezpieczeństwie aplikacji internetowych i w związku z tym, chciałbym poinformować Was, że chciałbym zmienić metodę zapisywania haseł na trudniejszą do złamania przy ewentualnym wycieku(bcrypt lub nawet scrypt, acz tę kwestię zapewne poddam jeszcze głębszej analizie).

 

W związku z tą zmianą, leci pytanie ode mnie: czy bardzo niewygodny byłby wymóg zresetowania hasła na MLPFiction?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem trochę o bezpieczeństwie aplikacji internetowych i w związku z tym, chciałbym poinformować Was, że chciałbym zmienić metodę zapisywania haseł na trudniejszą do złamania przy ewentualnym wycieku(bcrypt lub nawet scrypt, acz tę kwestię zapewne poddam jeszcze głębszej analizie).

W związku z tą zmianą, leci pytanie ode mnie: czy bardzo niewygodny byłby wymóg zresetowania hasła na MLPFiction?

> Uzyszkodnik się loguje

> Sprawdza czy zapisano hasło w nowym algorytmie

> Jeśli nie to porównuje hasło z tym zapisanym starym algorytmem,

> Jeśli wchodzi to hashuje hasło do nowego algorytmu i usuwa stary hash.

Skajplot pls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zacytuję twórców mybb - when it's done.

 

A tak na serio to rozwój jest też trochę uzależniony od rozwoju frameworka yii2, na którym buduję cały serwis. Obecnie czekam, aż nowe zarządzanie assetami(pliki CSS/JS) zostanie napisane, bo jest ono genialne.

 

Ogólnie to planuję testowe wydanie na koniec tego roku/początek nowego roku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nick na fimfiction: StarP zgadza się? Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: ponieważ zamieściłeś na MLPFiction opowiadania które nie były Twoje i nie miałeś na to zgody autorów. W związku z tym nie masz już prawa publikowania tam jakichkolwiek tekstów.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...