Skocz do zawartości

[Quiz] Sezon 1+2, prowadzi BRONIESiPEGASIS


Recommended Posts

Hmm, obecnie nie mam możliwości sprawdzenia, ale wydaje mi się, że powiedziała tą kwestię, w chwili gdy próbowała pozbierać wystraszone przez Aj stado królików biegających po całym mieście. To była chwila gdy TS postanowiła pomóc Aj. Mogę się mylić, ale na 90% wydaje mi się, że wówczas to powiedziała...

Ok zaliczę Wam po punkcie i dam nowe pytanie.

Kiedy Fluttershy poddała się dobrowolnie działaniom czarów Twilight?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aspitia

W odcinku Nietoperze w momencie gdy Fluttershy zobaczyła swoje odbicie w lustrze które przypominało nietoperza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Widać, że wszyscy czytacie od siebie odpowiedzi, bo wszystkie odpowiedziałyście źle i na temat nie tego sezonu co trzeba :D

"W zielonym ci nie do twarzy"


Chodziło o to, że Rarity już się zaczęła gotować od zazdrości wobec FS, a i tej się nie uśmiechało bycie modelką. Postanowiła więc poprosić Twi o pomoc. Podczas pokazu Twilight wzbudziła na Fluttershy nietypowe dla niej zachowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek odpowiedział poprawnie. Odcinek z nietoperzami był chybiony, bo jest z 4 sezonu, a ja pytam tylko z 1 i 2, a po za tym pytałem o dobrowolne poddanie się czarom Twilight, nie o przypadkowe.
Kiedy Fluttershy, odmawiała powiedzenia prawdy Rarity?

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ten sam odciek co przy poprzednim pytaniu. Twilight próbowała ją przekonać, aby powiedziała dla Rarity o tym, że nie chce być modelką (sama była pod przysięgą Pinkie), jednak ta stwierdziła, że Rarity byłoby przykro, gdyby ona z tego zrezygnowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

"Ptaszek na uwięzi"


Odbywało się właśnie spotkanie z Celestią, na które FS była zaproszona. Strażnicy nie chcieli jej wpuścić, bo myśleli, że jest ona obca, a ta nawet nie zaczęła walczyć o swoje. Ostatecznie Twi przekonała ich, że Drżypłoszka jest na liście gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...