Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wiesz przecież Lorance że nie zostawię nikogo z was bo też boję się tego - Rin podszedł bliżej i przytulił do siebie Lorance - Wszystko będzie dobrze, on nie znikł z naszego życia wróci mogę ci to obiecać. A dopóki nie wróci będę się tobą opiekował - Rin uśmiechnął się do Lorance. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin nagle się otrząsnął. 

- Przepraszam, mam za długą listę hobby - Uśmiechnął się - Wiem co zrobię, gulasz z ryżem curry z papryką - Rin zszedł do spiżarki która mieściła się pod szkołą i zabrał wszystkie potrzebne składniki i ruszył do kuchni. Zaczął kroić wieprzowinę, po czym ją przyprawił, skroił cebulę i podsmażył na patelni po czym dodał mięso i zaczął dusić. Dolał tam trochę wody z mąką żeby mięso puściło sos. Rin wstawił ryż w piecu na blasze uprzednio wylewając do niego bulion z przyprawą  curry. Usiadł na krześle i czekał aż wszytko będzie gotowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryż był już gotowy, Rin podsmażył na patelni skrojoną paprykę i wymieszał łyżką całość. Dolał trochę czerwonego wina do gulaszu i spróbował. - Tak, to ten smak.  - Rin zadowolony zaczął robić sałatkę. Gdy skończył zawołał Lorance - Hej obiad gotowy. - Rin był ciekawy jak Lorance zareaguje jak zobaczy go w fartuszku.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Prawie jak mama - Rin zaśmiał się - Częstuj się - Rin wskazał Lorance pojemniki w których znajdowały się gulasz i ryż. Rin zdjął fartuszek i wziął talerz i nałożył sobie. - Smacznego - Rin z uśmiechem powiedział do Lorance. 

 

(( Okej zezwalam  :3 i dodaj się w tej zabawie w końcu :3 ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Chwila, dziś cały dzień nie byłem na kompie, wchodziłem raz na jakiś czas i to na fonie. Zara zrobię kp))

 

Elesis ukryła się w jakimś zaułku i przeteleportowała się nad morze. Wyciągnęła z torby urnę i rozsypała prochy nad wodą. Westchnęła. - Żegnaj... - mruknęła. Postawiła urnę na ziemi i przeteleportowała się do opuszczonej szkoły. - Siemka! - zawołała w progu, nie sprawdzając nawet kto jest w środku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...