Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(( Pamiętajcie że są Upadłe anioły i zwykłe te od Boga :3 ))

 

Po pewnym czasie Rin'owi udało się uderzyć 10 razy pod rząd z tą samą siłą. Wiedział jakie to uczucie więc mógł wykorzystywać je w walce by nie tracić energii na walkę bez efektów. Teraz na pewno będę mógł lepiej się posłużyć Balance Breakerem w walce. Rin dla pewności dalej to ćwiczył.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin skończył trening. Pomyślał że fajnie by było się jakoś ochłodzić, zobaczył że obok budynku stoi beczka z wodą. Podszedł i zobaczył czy jest zimna. Była w sam raz, magią przeniósł kilka litrów nad głowę i zwolnił zaklęcie oblewając się wodą < ahh ten sam sex xD >. Usiadł na trawie i zaczął się grzać na słońcu. Nagle obok niego utworzył się krąg teleportacyjny w którym pojawili się Sairaorg i Katherine. Dziewczynka podbiegła do Rin'a i go przytuliła. 

- Czemu jesteś mokry? - Kath zapytała z uśmiechem.

- Trening i trochę się odświeżyłem - Rin wstał, ukłonił się przed Sairaorg swoim dawnym panem i mistrzem.

- Ehh nie musisz tak oficjalnie Rin, jesteś moim bratem - Sairaorg klepnął Rin'a po ramieniu.

- Nie mogę się odzwyczaić - Rin uśmiechnął się. - Ludzie wyjdźcie - Krzyknął do pozostałych którzy siedzieli w budynku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Jeśli nie pamiętacie to na 13 stronie zabawy jest opis jak wygląda Katherine ))

 

Sairaorg zmierzył wzrokiem obie dziewczyny. Dość dziwnie to wyglądało bo sam Sairaorg był wielkim mięśniakiem.

- Rin niezłe panny sobie tu trzymasz - Sairaorg zaśmiał się serdecznie - Przepraszam musiałem, nazywam się Sairaorg Bael jestem głową rodziny, miło mi was poznać. 

Katherine nie była zadowolona, kolejna dziewczyna w otoczeniu Rin'a. 

- Ja jestem jego młodszą siostrą Katherine Bael - Przytuliła się do Rin'a.

Rin tym wszystkim był zawstydzony i popatrzył przepraszającym wzrokiem na obie dziewczyny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rin, to o co prosiłeś udało mi się to załatwić z Sirzechsem i powiedział że pomoże.

- Ahh czyli Lucyfer nawet mi pomaga - Rin ucieszył się na tą wiadomość.

- Hmm miałem zamiar zobaczyć twoją rodzinę i przekazać  ci tą wiadomość ale mam ochotę na walkę, może zapolujemy na te upadłe anioły jak za starych dobrych czasów? Co ty na to Rin? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin nie był co do tego przekonany no ale w razie czego je obronie a w dodatku będzie z nami sam Sairaorg, nic nie może pójść źle. 

- Lorance, sam Lucyfer zadba o bezpieczeństwo Jonathan'a - Rin uśmiechnął się do dziewczyny - Dobra ruszamy. 

Sairaorg uśmiechnął się wesoło co wyglądało tak samo jak u Rin'a. Od obu chłopaków było czuć w tym momencie wielką aurę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...