Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lorence chwyciła Jonathana za rękę i zaciągnęła go za sobą. Żaden z widoków napotkanych po drodze ją nie przeraził. Jakby to było coś nowego. - pomyślała.

- Masz teraz okazję się zabawić, rozumiesz? - mruknęła cicho pod nosem. - Ale nie waż się zbliżać do Rin'a i Jonathana. Powiedzmy że do Vergila też na razie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan rozglądał się, po chwili puścił rękę Lorence i wszedł do jednego z pokoi. Rozejrzał się, nie wiedział nawet czemu nie czuje się źle. Nie był nawet odrobinę obrzydzony tym widokiem. Medalik na jego szyi trząsł się coraz bardziej. Skierował się w stronę pokoju gdzie był Rin. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ta. - mruknął. W jego ręce pojawił się miecz który był jednak inny niż te które wcześniej przywoływał. Był dłuższy i czarny. Jonathan czuł że był już coraz bliżej. Podszedł do wielkich drzwi i kopnął je w ramach otwarcia. - Siemka Rin. - powiedział patrząc na behemota. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hej Rin. Widzę że macie tu super imprezkę z panem milusińskim. Przyszliśmy tu trochę poprzeszkadzać. - powiedziała, założyła rękawiczkę z ćwiekami i mocniej chwyciła nóż. - Szykuje się niezła zabawa.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franklin przechadzał się po mieście szukając jakiegoś zajęcia i ewentualnie jakiejś pracy. Nagle stanął w miejscu i wzdrygnął się czując niepokój i lekkie przerażenie. Obrócił się w miejscu szukając źródła, które znalazł po swojej lewej chwilę później. Poszedł tym tropem docierając do opuszczonego budynku. Wszedł do środka i zszedł schodami w dół. Zobaczył ciała.

- Co jest ku**a - mruknął pod nosem. Zaszedł dalej aż usłyszał odgłosy walki. W jego ręku pojawiła się czarna kula ognia, z którą poruszał się dalej. Wszedł przez wyważone drzwi i zobaczył swoich braci oręża oraz potwora.

- Ło ku**a, takiego wielkiego skur***yna jeszcze nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ludzie - Behemot zamachnął się pięściami, Rin w ostatnim momencie utworzył magiczną barierę z ognia. - Ehhh nie potrzebnie tu przychodziliście - Rin czuł jednak spokój gdy poczuł że ma za sobą swoje sługi - Ehh no dobrze, Lorance pamiętaj o tym uczuciu gdy używałaś swojego boskiego daru bo razem z Jonathan'em spróbujecie ograniczyć jego ruchy, Vergil i Franklin pomożecie mi go dobić gdy go zablokują. Ruszajmy - Rin wydał rozkaz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence starała się skupić na uczuciu które uaktywniłoby jej boski dar. W końcu się udało.

- To jak będzie panie milusiński? Zapewne chce się pan ze mną pobawić. - powiedziała i uśmiechnęła się szyderczo. Zaczęła powoli iść w stronę behemota mocno trzymając nóż. - To się zabawimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra, Vergil, Franklin teraz - Rin wyciągnął rękę w stronę potwora i przed nią pojawił się magiczny krąg - Wyrok - Naokoło Behemota wytworzyło się 10 kul czerwonej materii które poleciały prosto w Behemota niszcząc jego ciało. - Ehhh - Rin opadł na ziemie, wyjął bandaż z kieszeni i zaczął owijać sobie rany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mogę - Powiedział Rin - Podziałały by na mnie jak trucizna, co do humoru to to wszystko to chyba moja wina. Gdybym może wcześniej coś wyczuł, może był bym w stanie pomóc tym ludziom - W jego wnętrzu Fenix zaśmiał się z jego rozmyślań.

- Ha jesteś beznadziejny - Powiedział do niego Jibril, wszyscy to słyszeli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Life is brutal, rzeczywistość is suka. - powiedział o dziwo po polsku. - Czy jakoś tak. - powiedział tym razem po japońsku. - I chyba nie musisz mi odpowiadać na pytanie czy Boski dar ma duszę. Jeśli się nie mylę to ten głos należał do takowego. Czyż nie tak? -  zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...