Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

Nick również pośpiesznie ruszył w stronę internatu. Miał nadzieję, że nie przyjdą za późno. Nie chciał mieć problemów już drugiego dnia.

-Straszna kicha z tymi ograniczeniami.- powiedział do towarzyszy.- I jeszcze nie można przyzywać w internacie... to jest słabe.- Narzekał trochę Nick. Jednak w jego głosie nie było żalu a coś na kształt rozbawienia. Jakby się droczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Matko jakie spaaaamy xD)

 

- Nie jesteście. Według moich obliczeń zdążyliście, ledwo, ale zawsze. - Białowłosy zaraz wyszedł z pokoju i wszedł do dwójki, zapominając o pukaniu. - Cześć - przywitał się z dziewczynami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nekromancja - odpowiedział, odgarniając białą grzywkę na bok. - Uznałem, że tworzenie zombie może być całkiem fajnym zajęciem. Ba, zajebistym. A do przekształcania magicznej energii nie miałbym siły, bo to głównie magia wykreślna. Cześć Tori. - Wyszczerzył do niej zęby w uśmiechu.

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-uff - odetchnął z ulgą Nick. Chłopak usiadł na łóżku. Zobaczył na stoliku nocnym swoje pamiątki.

cholera i co ja mam z tym zrobić. Zastanawiał się przez chwilę. Założył krzyżyk i bransoletkę ale klepsydrę schował do szafki. Po chwili namysłu zdjął również bransoletkę i położył ją obok klepsydry. Krzyżyk zawieszony na szyi postanowił sobie zostawić. Nick zamknął oczy i zaczął powtarzać te same słowa

- Et Mortem tuam initium est

 

 

(( tłumaczenie dla nieznających łaciny " A Śmierć jest początkiem" Ale nie wszystkie postacie znają łacinę. :P ))

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...