Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

-A ja nie. Inaczej będziesz ciągle znikał - Dodał z lekkim uśmiechem. Po chwili jego głos spoważniał.- Jeśli kiedykolwiek usłyszę, że kogoś podglądałeś to wierz mi, że najlepsi nekromanci będą mieli problem aby poskładać cię do kupy.- Powiedział. Po chwili jednak uśmiechnął się. -Zgoda?- Zapytał już uśmiechając się. Miał nadzieję, że  Andrew odbierze to jako dobry żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kent kontynuował więc spacer dalej samotnie. Uznał, że może zwiedzanie okolicy nie byłoby najgorszym planem. Z racji, że miał do wyboru, z tego co wiedział udać się w stronę parku, pól albo w okolice cmentarza, wybrał pola, łąki i inne temu podobne. I musiał przyznać, że wyjątkowo ładnie tu było. Dobre miejsca na ewentualne ogniska, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No dobrze trzymam za słowo - Powiedział uśmiechnięty Nick. Po chwili wstał i skierował się do wyjścia.

-Idę się przejść.- Powiedział do chłopaka.- Proszę nie idź za mną. Muszę coś przemyśleć. - Dodał pośpiesznie po czym wyszedł. Po chwili znalazł się na zewnątrz. Wychodząc zobaczył Cat oraz Jessy siedzące na trawie lecz śpieszył się i nawet się z nimi nie przywitał. Poszedł w stronę parku. Wyglądał jakby głęboko się nad czymś zastanawiał.

 

 

((Dobra ja znikam na jakieś 2-3 godziny. Jeśli ktoś poszedł by za mną to moja postać nic nie mówi tylko idzie przed siebie. Więc nie warto :P ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kent ze zdumieniem przy tym spacerku odkrył w krzakach na jakiejś polance najzwyklejsze w świecie KRZESŁO. Co u licha robi zwyczajnie stojące sobie krzesło w krzakach?

- Chyba nie tylko ja miałem pomysł o organizacji ognisk tu w okolicy - mruknął sam do siebie, przeprowadzając dalsze oględziny terenu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zaiste, zaiste. - Pokiwał głową. - Swoją drogą uznałem, że jest to dobre miejsce na ewentualne organizowanie ognisk, czy czegoś tego typu. W końcu w internacie tego się nie zrobi. A podejrzewam, że na jego terenie rozpalanie ognia też nie zostałoby dobrze odebrane przez wychowawców. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Owszem ognisko w internacie całkiem ciekawy pomysł... Ale pewnie by nas z niego wywalili w tempie ekspresowym zaraz po takim incydencie. - Wzruszył ramionami i usiadł na krześle, które tu stało. - Można zorganizować więcej krzeseł. Może jakieś ze szkoły byśmy zabrali? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Teoretycznie 3 lata nauki dla bohaterów z tym, że znając życie część osób odpadnie, bo im się znudzi i tak. Myślałam też nad ogarnianiem tego, żeby przy tym, jak nasze postaci pójdą do 2 klasy, zrobić zapisy na pierwszaków, żeby trochę to urozmaicić. Ale jak to już tam będzie wyglądać, zależy od tego ile chęci itd XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...