Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

-Dobra ja lecę spać- Machnął ręką na pożegnanie.- Miłej zabawy - Dodał po czym opuścił pokój zamykając za sobą drzwi. Wrócił do swojego pokoju, przebrał się w spodnie do spania i poszedł spać. Miał nadzieję, że następny dzień będzie chociaż trochę bardziej szczęśliwszy.

(( dobra ludzie ja znikam. Miłej gry. Tylko nie przesadzajcie bo rano będzie spam jak diabli :) ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I tak raczej zbyt znani nie jesteśmy. - stwierdził. Wychylił się przez okno. - Kocham Cat! - krzyknął.

Wrócił na miejsce. - Ok. - powiedział i zakręcił butelką. Zatrzymała się przed Tori. - Hm... co by tu... już wiem, zrób to samo co ja. I nie imię chłopaka. - uśmiechnął się złowieszczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jakiś ty złowrogi - skomentował Kent, przyglądając się swojej dłoni. - No staruszko, twoja kolej - zwrócił się, szczerząc zęby do Tori. 

 

(Podejrzewam, że zaraz będę się zmywać i pytanie brzmi. Planujecie długo jeszcze siedzieć, czy kontynuujemy grę jutro?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Dobrze ludzie sprawa. Nie widzę postów o powrotach do pokoju i pójściu spać więc zakładam, że albo jeszcze gracie albo poszliście spać. Zatem moje pytanie jaka pora dnia jest teraz? Jesteśmy już po zajęciach czy dopiero wstaliśmy? ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę po tym, jak chłopak wyszedł z pokoju, do dwójki zajrzała profesorka, owa elfka, która była na zebraniu. Widząc, że siedzą tutaj jeszcze dwaj chłopcy (czytać Kent i Andrew, chyba, że Andrew też już poszedł, a ja coś przegapiłam) spojrzała na nich z czymś na kształt pogardy.

- Czyżbyście nie słyszeli, że w takich godzinach macie być już u siebie? Już, nie ma was tutaj - powiedziała chłodno.

Białowłosy wstał.

- Zasiedzieliśmy się - powiedział wzruszając ramionami i wyszedł z dwójki, wracając do dwunastki, gdzie przebrał się w piżamę i ciapnął na łóżko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...