Najlepsza nowa postać z 4 sezonu  

70 members have voted

1. 1. Najlepsza nowa postać z 4 sezonu

• Flutterbat (to w sumie inny kucyk)
      3
    • Suri Polomare
      2
    • Coco Pommel
      4
    • Cheese Sandwich
      18
    • Mane-iac
      1
    • Prim Hemline
      0
    • Trenderhoof
      0
    • Silver Shill
      0
    • Zipporwhill
      0
    • Tirek
      9
    • Seabreeze
      0
    • Super Kucyki
      2
    • Boulder
      2
    • Boneless
      0
    • Maud Pie
      27
    • Dr.Caballeron
      0
    • Stellar Eclipse
      2
    • Goldie Delicious
      0
    • Tata Zipporwhill
      0

Recommended Posts

Cóż, postanowiłam zrobić jeszcze temacik o najlepszych postaciach 4 sezonu! ^^

Napisałam tyle co mogłam, jak kogoś nie ma to piszcie.

U mnie to będzie tak - Tirek <3 Mane-iac <3, Maud Pie i może troszkę tam polubiłam Cheesa...

Potem to Coco Pommel (mimo, że nie lubię takich postaci xD), Suri Polomare i ten Eclipse...

A wasza? Pochwalcie się ^^ :lunaderp:

Edited by Hidoi Mesu Okami ~

Zdecydowanie Tirek a zaraz potem Cheese. Na trzecim miejscu może się najwyżej pojawić SeaBreeze.

Edited by Celly
  • Upvote 1

Guest Sayonara

Maud, Maud  i jeszcze raz Maud. Tak epickiej postaci jeszcze chyba nie było. Przynajmniej w mojej opinii, w końcu każdy ma inny światopogląd.

W sumie to jeszcze polubiłem Coco Pommel i Cheese Sandwich, ale Maud przebija wszystkich jak dla mnie.

Edited by 4Bass

Szkoda, że nie można zagłosować na 2-3 postaci, to trochę niesprawiedliwe. :c

Moja topka:

1. Cheese Sandwitch

2. Coco Pommel

3. Maud Pie

4. Tirek

Na tą dwójkę bym nie zagłosowała, ale dodam ich do listy:

5. Suri jako dobry przykład antagonistki typu "kocham jej nienawidzić" ;D

6. Trenderhoof -dla mnie stanowi dobry przykład na przesadnie rozpieszczonego typa z dobrymi intencjami na którego przykładzie można się czegoś nauczyć. Chciałabym zobaczyć jakiś rozwój i zmądrzenie tej postaci w przyszłości mimo, że dostał sporo złych opinii, bo ani nie był przykładną postacią ani antagonistą, ale miał za dużo wad co nie bardzo pasuje do schematu MLP.

...czy tylko na mnie Flutterbat nie wywarła żadnego wrażenia? >.>"

Edited by Burning Question
  • Upvote 1

Owszem to bardzo sprawiedliwe, gdyż chcę zobaczyć opinię forum, żeby było czysto, nie, że jedna osoba na parę piosenek, wtedy to jest sztucznie i wychodzi nieprawidłowy wynik analizy ankiety.

Lel, jak to zabrzmiało.

Hmmm, fajny temat szczególnie że wiele nowych postaci było w tym sezonie, tak więc moi faworyci (kolejność bez znaczenia) :

Cheese Sandwich- Bo ser, bo kurczak bo kucykowy Discord, bo Shipping z Pinkie

Tirek- Bo chyba najbardziej Evil evil w historii serialu

Mane-iac- No bo super moce

Sprzedawca na targu ze Steampunkowym wózkiem- bo fajny jest, wygląd, steampunkowy wózek

Hmmm, w ogóle sprzedawcy

Oczywiście super kuce i oczywiście gwiazda programu: fantastyczny i niesamowity kurczak Boneless (Widzę już shippingi z Gummym, matku)

Chyba zamiast głosować w ankiecie, wybiorę te najlepsze postacie: Tirek (za pałera, charakter, wygląd i głos, chociaż do Sombry się nie umywa), Cheese Sandwich ( bo śmieszny i Pinkowaty), Mane-iac (za bycie po*eabnym), Dr Caballeron (świetny głos i w ogóle, jakoś mocno go polubiłem. Przy okazji, usuń kropkę po Dr) oraz może ten kucyk-Kratos, co te zwierzęta sprzedawał.

Natomiast najgorszą postacią jest SIlver Shill, bo spierniczył odcinek, który miał największy potencjał ze wszystkich, jakie do tej pory były.

Maud Pie to niezwykła postać i niesamowicie zabawna moja ulubiona w 4 sezonie. Potem Cheese Sandwich i Tirek (szczególnie za design).

U mnie jest tak:

1. Maud Pie - za fajny charakter, głos, wygląd, zamiłowanie do kamieni i ogólnie wszystko.

2. Stellar Eclipse - był krótko pokazany w serialu, ale według mnie jeden z najładniejszych ogierów w MLP.

3. Zipporwhill - urocza. I do tego kocha zwierzątka. :)

Fajnymi postaciami były również Coco Pommel i Trenderhoof. Coco jest po po prostu taka miła i słodka. I śliczna.

A Trenderhoof niby jest trochę pedalski wkurzający ale jednak trochę go polubiłam. ^^

Jak dla mnie:
1. Cheese Sandwich - bo jest osom, nie irytuje tak jak Pinkie.  :evilshy:

2. Maud Pie - 'cause rock.

3. Mane-iac - lubię takie czarne charaktery. Plus jej śmiech!

1. Tirek - bezsprzecznie. On po prostu zmiażdżył wszystko - dosłownie i w przenośni. Jest wielu ciekawych antagonistów np. Nightmare Moon, jednak nie mogą się równać z Tirekiem pod względem poziomu "ZUA" i "POWER OF DESTRUCTION". Złodób z krwi i kości, jak dotąd najpotężniejsza i najbardziej zła ze wszystkich postaci.

2. Breezies - Hnnnnng. Ja po prostu je uwielbiam. Ten ich uroczy wygląd i cienkie głosiki po prostu mnie urzekły.

3. Flutterbat - Najbardziej mindfackowa rzecz jaką twórcy zaserwowali nam w sezonie 4. Ciekawe przedstawienie kuco - wampira sprawiło, że "Bats!" zajął wysokie miejsce na mojej liście ulubionych odcinków   

• Upvote 1

Tych postaci trochę jest dużo dlatego zrobię ranking 10 najlepszych:

1.   Tirek 

- Tam,     Tam,    tam,   tam tam tam tam tam. Szczęki? Nie! To najlepsza postać z sezonu IV. I to z najlepszego odcinka serialu jakikiedykolwiekpowstał!!!! EVER!!! Jak on walczył z Twilight to normalnie przypominał mi się Dragonball. Postać Tireka wzbudzała we mnie obawę. Lecz daleko mu do psychodelicznego Skazy z Króla lwa czy Lorda Shena z Kung Fu Pandy 2, ale pierwszą dziesiątkę ma w kieszeni. Jego wygląd, zachowanie, postępowanie, gesty i moc przypominała mi diabła, mitologicznego Tyfona, Lorda chaosu, Archimonde z Warcrafta 3, Diablo, Voldemorta, Darth Maul z gwiezdnych wojen i to wszystko zmiksowane w blenderze. Dlatego uważam, że to jest najlepsza postać z sezonu 4.

2.   Mane-iac 

- Co otrzymamy po połączeniu Jokera i Octopusa? I do tego w konwencji My Little Pony? Maniaczkę! Świetna postać. Demoniczna, psychodeliczna i maniakalna. Doskonała i najlepsza postać komiksowa z serialu. Zawszę antagoniści są fajniejsi. Bardzo mi się podoba. Zielone włosy jak macki Octopusa, śmiech jak u Jokera z pierwszych filmów o batmanie w reżyserii Buttona. Bardzo chętnie ją zobaczę w kolejnych sezonach. ponieważ po odcinku z Super kucyków czuje niedosyt. Jest po prostu świetna! Bardzo mi się podoba, że twórcy wzięli się na odwagę i zaryzykowali w stworzeniu tego świetnego antagonisty!

3.   Flutterbat    

- Ach ci amerykanie i ich obsesja na punkcie zombie, wampirów, kosmitów, duchów i sasquaczy. Musieli zrobić taki odcinek, w którym przedstawią swoją wizję wampira. Oczywiście kucykowampir nie może pożerać innych kucyków, gdyż to kreskówka dla dzieci, zamiast tego wymyślili jabłkopijcę, krew zastępując sokiem jabłkowym. Co następne UFO, kucyki zombie? Flutterbat bardzo fajnie i dobrze wypadł, zauroczyła mnie ta postać. Ma cechy wampiryczne; nietoperze skrzydełka, kły, uszy, lata lepiej od Rainbow, a przy tym wygląda uroczo i nie powoduje strachu. Nie ma powodu się jej bać, niech jabłka Applejack się lękają, OTO flutterwampir! Jest jak cień, jak księżna ciemności, jak żona Blade, wnuczka Victora z Underworld, siostrzenica Nosferatu i synowa Draculi. Świetny design. Aktorstwo stoi na wysokim poziomie, ale my wiemy, że Fluttershy nie grała, ona NIĄ BYŁA! Szkoda tylko, że uraczyliśmy Flutterbat ten jeden raz, ten jeden wyjątkowy raz. Jest ona super! Świetne!

4.   Maud Pie

- To jest postać co idealnie obrazuje metaforę "kamiennej twarzy", ba nawet lepiej to jej wychodzi niż pokerzystą. Twórcy aż wyolbrzymili pewne cechy tej postaci i wyszło im perfekcyjnie w dziedzinie kreskówek. Jest to postać prawie, że sawantyczna, pochłonięta "kamieniologią", kierunkiem, który oblewa dziewięć na dziesięć studentów na Horwardzie z powodu zanudzenia na śmierć. Postać Maud przywodzi na myśl dziewięć stanów emocjonalnych typowego fina, zły, zadowolony, wesoły, smutny, zniesmaczony, zawstydzony, przestraszony, podniecony i obojętny z tą samą miną. Nie wyraża emocji co mi przywodzi na myśl stałość kamienia. Ona jedna to jak jeden wielki symbol smutku, zobojętnienia, stałości, szarości, codzienności, zwykłości, twardości, zupełnie jak kamień! Bardzo ciekawa postać i z chęcią ją zobaczę w kolejnym sezonie.

5.   Cheese Sandwich 

- Teraz wiemy co by się stały gdyby Pinkie Pie zmieniła płeć, albo chociaż gdyby miała brata bliźniaka. Istny klon pinkie! ADHD to dla niego jak dziecinna zabawa w chowanego on ma wybuchową osobowość impulsywnego imprezowicza! Jak robi imprezy to z rozmachem, wprowadził do serialu typowo amerykańsko-kreskówkowy klimat absurdalności, groteski i komedii. Osoba o wielkim poczuciu humoru. Idealny kandydat do shippingu z Pinkie Pie. Jednakże skory do pokory czy dojrzałej wymiany zdań i skruchy. 

6.   Dr.Caballeron 

- Kiedy się pojawił od razu miałem skojarzenie z Dr René Émile Belloq z "Poszukiwacze zaginionej arki", bardzo podobny, albo to ja mam takie skojarzenie. Cutie mark idealnie pasujący do antagonisty archeologa. Doskonały mówca i desing. Widać, że twórcy brali nawiązania z "kina nowej przygody" garściami. Ubiór, fryz i szarlatański, antagonistyczny, demoniczny charakter jak najbardziej na plus. Bardzo mi się ta postać podoba, ale dlaczego tak krótko i tak się nabrał na przebranie Dzielnej Do?

7.   Stellar Eclipse 

- Pierwszy inwalida w serialu. Fajny fryz, wygląda zupełnie jak prosto z Pony Creatora, w sumie fajny pomysł na postać. Żeby bardziej zapadła w pamięć chodzi z przymocowanymi kołami jak niektóre psy z paraliżowanymi nogami. Uczciwy sprzedawca i ma nawet fajne teksty o jedzeniu. 

8.   Coco Pommel

- Uwiódł mnie jej wygląd. Jej poczucie winy doprowadziło ją do słusznego wyboru, co prawda tamta pracodawczyni ją wylała, ale za uczciwość zyskała nową. Typowa postać ze świata mody, co pracuje jak wół, a życie daje jej po twarzy.

9.   Goldie Delicious

- Lubię koty, ona też, wydaje mi się urocza, życzliwa. Nie mam nic przeciwko nowym starszych postaci do serialu.

10. Silver Shill

- Ponieważ uwiódł mnie tymi swoimi okularami, przypominał mi Wally'egio z serialu "Gdzie jest Wally".

Edited by Dayan

Moje trzy ulubione postacie:

1.  Cheese Sandwich- Naprawde fajna męska postać

2. Maud Pie - totalne przeciwieństwo Pinkie.

3. Breezies - przeurocze stworzonka.

Edited by Karcia

Guest Skurwysyn

Moją ulubioną postacią z sezonu 4. byłaby Suri Polomare.

Wiadomo, antagonistki zazwyczaj denerwują, ale po prostu zakochałem się w tym "MmmKay".

Możliwe, że jest ona nawet lekkim stereotypem NY.

A za Maud Pie ogólnie nie przepadam jako postać serialu... Tylko mnie nie bijcie, to tylko moja opinia  :rarity4:

(Chyba zostanę, przy tej ilości postów. Do zobaczenia na Off-Top  :B6jwX: )

Edited by Bonnet

W sumie powinnam była dodać na trzecim miejscu Mane-iac razem z Breezies, bo też podbiły moje serce.

• Upvote 1

Czy tylko w moich oczach Mane-iac była jedną z najbardziej lamerskich i denerwujących postaci w całej serii MLP? O_o

PS: nie obraziłam żadnego fana prze, no ale ok.

Edited by Burning Question

Czy tylko w moich oczach Mane-iac była jedną z najbardziej lamerskich i denerwujących postaci w całej serii MLP? O_o

Załóż sobie temat "Najgorsza nowa postać 4 sezonu", to się przekonasz.  :fluttershy4:

Edited by Kyoko
  • Upvote 3

Czy tylko w moich oczach Mane-iac była jedną z najbardziej lamerskich i denerwujących postaci w całej serii MLP?

Mi się wydaje, że Maniaczka jest fajną postacią. Ma w sobie urok, finezje. Jest psychodeliczna, zwariowana, okrutna, zła, mściwa, jest typem antagonisty idealnie pasującą do świata komiksów. Zauważ, że wiele postaci komiksowych jest w pewnym stopniu kiczowatych. Jakieś człowieki-mrówki, człowieki-osy, a potem młodzi ludzie chcą kręcić filmy z człowiekiem-krzesłem i człowiekiem-"rozwałką".

Maniaczka ma w sobie cechy Jokera jak i doktora Octopusa. I zrobili ich idealne połączenie. Owszem można sądzić, że włosy nie mogą (z punktu widzenia naukowego) posłużyć za macki, ale nie zapominajmy, że to komiks, on się rządzi swoimi prawami. 

A sądzenie, że Maniaczka jest niekompetentna w swojej dziedzinie czynienia "zła" (wiki: Lamer ), jest takim troszkę wyolbrzymieniem, może nie używa karabinów szturmowych, czołgów czy nie wsadza C4 do brzucha ofiary jak to zrobił Joker z filmu "Mroczny Rycerz", i zaraz potem wysadza komisariat. Przecież to kreskówka od lat 0. Bez ograniczeń wiekowych, sądziłaś, że skoro to antagonista to wszystkie Super kucyki, nie wiem pożre, wyrwie obojczyki? Nazywanie Maniaczkę lamerską... no nie bądźmy śmieszni, nie oczekujmy od postaci z komiksu jakiegoś "geniuszu zła", to tak jakby od psa wymagać, żeby ugotował nam ciasto owocowe, a jak nie to nazywamy go idiotą.

No ale, każdy z nas ma prawo do swojego gustu i wyczucia smaku.

• Upvote 1