Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Gość Kordgorn

@Suchy2601 Ma rację :) Wystarczy w to uwierzyć, to znaczy, że się zapamięta. Ja mam tak, że wystarczy, że przed zaśnięciem powiem sobie kilkanaście razy zdanie w stylu "Chcę pamiętać... blablabla", i wtedy sny pamiętam. Powiem tego negację, i mam odwrotnie. Trzyma się to mnie dopóki nie powiem zdania odwrotnego :3 Osobiście wolę snów nie pamiętać, bo mam z nimi pewne problemy. A raczej z ich efektami : p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak? Chcesz znać mój sen? Gwarantuję, że uznasz go za naprawdę... Ciekawy ;) Tematyka...hmmm... chyba po ostatnich rozmowach w tym temacie nie muszę wyjaśniać :D

Anyway... Ostatnio miałem znów sen związany z kucykami, a mianowicie odnosią się do tego (cenzura) FanFiku "Cupcakes"... Wolałbym tego snu nie powtarzać. We wszystkich snach z kucykami jestem kucem, ale w tym jakbym patrzył na wszystko z góry :D Ale coś tam się stało, Celestia się...ekhem... zdemerwowała na Pinkie Pie i cuś tam dalej było, ale nie pamiętam ;)

To nie ma jeszcze takiej tragedii :rainderp:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że byłam kucykiem i jakiś inny zielony kucyk zaprowadził mnie do domu bez sufitu i dachy, były tylko szczeble na których wisiała Pinkie Pie, na nogach... No wiecie, tak jak ludzie np. na drabine jak byliście mali. I coś tam gadała, niepamiętam co i później przyszy jakiś postacie epizodyczne, których niepamiętam... I zaczęła się impreza i się obudziłam... Jestem nienormalna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem fajny sen... Wcieliłem się chyba w Rainbow Dash... To znaczy, nie pamiętam dokładnie, na pewno byłem niebieskim pegazem. Z kilkoma innymi kucami (prawdopodobnie Wonderbolts) lecieliśmy w ścisłej formacji, cały czas w górę (ja byłem w środku), by później przy zawrotnej szybkości poszybować w dół i odbić się tuż nad ziemią ponownie. Ahhh, piękne uczucie :yay: Co prawda po obudzeniu się leżałem w poprzek łóżka i bolały mnie chyba wszystkie mięśnie, ale ja chcę jeszcze raz! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś więcej... :D

Pocałunek... :ming:

Stary, nie takie rzeczy - pocałunki poniżej pasa to jest coś xD

I wieeeeeeeele innych gorszych fajniejszych rzeczy

BTW chcesz się dowiedzieć ciekawych rzeczy to daj skype'a - Cię do mojej i DerP'a rozmowy dodam xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocałunek... :ming:

Stary, nie takie rzeczy - pocałunki poniżej pasa to jest coś xD

I wieeeeeeeele innych gorszych fajniejszych rzeczy

BTW chcesz się dowiedzieć ciekawych rzeczy to daj skype'a - Cię do mojej i DerP'a rozmowy dodam xD

Ale uważaj to jest chore :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocałunek... :ming:

Stary, nie takie rzeczy - pocałunki poniżej pasa to jest coś xD

I wieeeeeeeele innych gorszych fajniejszych rzeczy

BTW chcesz się dowiedzieć ciekawych rzeczy to daj skype'a - Cię do mojej i DerP'a rozmowy dodam xD

Powiedziałem, że było coś więcej. Ale łamało, by regulamin. (jak chcecie, możecie uznać, że tego postu o pocałunku nie było :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba założę fanclub Suchego xD I coś mi się zdaje, że przypomniałem sobie jakiś sen o kucach, ale nawet nie wiem czy naprawdę o tym śniłem i czy mój mózg mnie nie okłamuje... dobra, walić te sny xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowlay - daj skype (jeśli nie mam bo ostatnio w 3 dupy ludzi dodaje) BTW muszę ten mój sen o Spitfire i Rainbow jakoś w słowa ubrać xD Zaraza - Już mam :rainderp: Na facebooku, serio, jest też Fanclub Szopy Dawida - czczą tam moje włosy (tu też całkiem serio) A właśnie, ten cytat w sygnaturce to dobra myśl :derp2: Co by tu napisać żeby za offtop nie dostać... Zakładamy sennik snów erotycznych? xDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezusie .. xD Suchy ja ten temat cztery razy czytam a szczególnie twoje wypowiedzi :D Nie no normalnie porównywalne z /b/ . xD Mielonkę z mózgu robi i nie będę mógł zasnąć .. Bo Suchy ma tam ero-fantazje na temat Kucyków . Stary jak co to do szpitala zadzwonię i transport ci skombinuję xD Co do tematu to ja ***** jeszcze żadnego nie miałem ,pożyczcie z dwa :DD \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestę clopperę :rainderp: A tak bardziej serio to jak chcesz fajny sen to do Crowlay'a On go ładnie w słowa ubrał A jak chcesz wymysł mojej chorej pobudzonej alkoholem wyobraźni to się na pw odezwij BTW zna ktoś sposób żeby "wymusić" sen o kucykach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpinam się do pytania Kapitana Wołowiny.

O Jezusie .. xD

Suchy ja ten temat cztery razy czytam a szczególnie twoje wypowiedzi :D Nie no normalnie porównywalne z /b/ . xD

Mielonkę z mózgu robi i nie będę mógł zasnąć .. Bo Suchy ma tam ero-fantazje na temat Kucyków . Stary jak co to do szpitala zadzwonię i transport ci skombinuję xD

No to przedstawię ci ten temat jakby Suchy nic tutaj nie napisał:

Ktoś: Cześć! Chciałbym porozmawiać o snach o kucach. Kto miał sen o nich?

Ktosia: Ja byłam RD i latałam z Wonderbolts!

Ktoś 2: U mnie kucyki przylazły do mojej okolicy. Potem przeżywaliśmy różne przygody i np. Twilight nauczyła mnie czarować... bardzo fajny sen.

Ktoś 3: Ja byłem Discordem i niszczyłem Equestrię :rainderp:

Ktosia 2: Ja nie miałam jeszcze snu o kucykach...

I potem temat poszedł w zapomniane xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...