Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

A ja się dziwię, że w sumie jeszcze żadnego, takiego stuprocentowo kucykowego snu nie miałem (bo jakieś tam małe motywy z pojawiającymi się losowymi kucykami w losowych snach były, ale już nawet nie będę mógł sobie przypomnieć szczegółów ;p). A szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś nie wspomnieć że to ja tak napisałem?? FOH!

Wybacz Kapitanie Wołowino :fluttercry:

A co do wcześniejszych postów, to pamiętajcie, nikt tak właśćiwie nie wie w jaki sposób działa ludzki mózg, "segregacja myślowych śmieci" to tylko jedna z kilku teorii, która w zasadzie nie ma praktycznego potwierdzenia, chociaż jest wysoce prawdopodobna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah te twoje sny po prostu śmieszą Pasgenu, nie są makabryczne... No dla mnie na pewno nie :trollface: jestem nienormalny... A tutaj mój sen z przedwczoraj :3 Idziemy sobie całym miastem z innymi brony, transparenty itp. czułem się jak na love parade w niemczech xD No ale RD też niosła transparent razem z Fluttershy, sporych rozmiarów RD z rosji (Wiecie kopytko do czoła, wąs i jakaś czapka jak u rosjan jest, taka moda rosyjska). I tak sobie idziemy idziemy jacyś hejterzy podchodzą i zaczynają o coś obrażać, dostają od pozostałych po szarpnięciu ręką za włosy z kolana w twarz. Zakrwawieni z rozbitymi nosami wracają do swojej szarej codzienności, szarzeją w oczach (nawet krew lejąca się z ich nosów i poprzecinanych warg zaczyna szarzeć). A my dalej idziemy odpierając kolejne ataki tym samym schematem. Potem się obudziłem... Dziękuje za przeczytanie tego bezsensownego snu :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem taki sen że jestem w Equestri w jakiejś tawernie (czy coś w tym stylu) pod postacią kucyka. Naglę widzę że na coś w rodzaju sceny wchodzi Pinkie i parę innych kucyków i Pinkie zaczęła to śpiewać:

Oczywiście parę słów było innych jak np. zamiast Nuckelavee było Nightmare Moon Wspominałem że wcześniej w tym śnie uwolniłem NMM?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cydr, cydr, cydr, cydr Pyszny z pianką cydr, cydr Dawno dawno temu w histori daleko, gdy do picia było chyba tylko mleko żył raz sobie kucyk, co zwał się AppleJack i stworzył cudowny jabłkowy napój po którym szumał łeb! Hej! To pewnie był uczony co rozum miał za stu! I zawsze wielkie dzięki będziem składać mu! Zobaczcie co nam dał, dał szczęscia nam paliwo!? Niech żyje nam AppleJack, Która wynalazła Cydr Cydr cydr..... Ten sen musiał być niezły xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWA HA HA HA ! Po wielu dawkach magicznych mikstur i nieznanych wywarów , udało mi się przyśnić coś o kucykach. Pracowałem nad tym latam *dniami* ,ale wiedziałem ,że się opłaci . :D Ogólnie sen był o tym ,że wygrałem bilet z kierunkiem do Equestrii ,na wakacje. Tak leciałem samolotem z kucykami w środku. Kiedy dolecieliśmy na miejsce (nie będę tutaj pisać co się działo w samolocie xD ) urządzili bibę nad plaża koło stodoły Mafii AppleJack ,ale jak wiadomo tam nie ma plaży ! . Na plaży fajnie było ,napoje w kokosach ,obstawiam ,że Cydr ^^ . Jakieś dziwne laleczki Voodoo i te dziwne drzewo co wyrastało co parę sekund wyżej na prawo od mojego leżaka . ? Hmmm.. Chyba to spiszę :D Ogólnie polecam przepisy na mikstury i eliksiry z /b/ ,ponieważ no naprawdę działają . Tylko oby wam się nie trafił bardziej pokręcony sen . xD Dziękuję i Dobranoc mili państwo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do snów z piosenkami, to mnie się przyśniło jak Twillight śpiewała mi piosenkę o piwie z odcinku Świata Według Kiepskich (tytułu nie pamiętam), tyle że zamiast słowo Piwo był Cydr :D Cytuję: "Cydru lej, cydru lej, barmanie cydru lej. Pamiętaj o pianie, równo lej.... Bo ja...pragnienie mam!" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecam przepisy na mikstury i eliksiry z /b/ ,ponieważ no naprawdę działają . Tylko oby wam się nie trafił bardziej pokręcony sen . xD

Really? xD

Nawet jeżeli byłbym najbardziej zdesperowanym człowiekiem na świecie nie zaufałbym NICZEMU z /b/ :D

Co do snów z piosenkami, to mnie się przyśniło jak Twillight śpiewała mi piosenkę o piwie z odcinku Świata Według Kiepskich (tytułu nie pamiętam), tyle że zamiast słowo Piwo był Cydr :D Cytuję: "Cydru lej, cydru lej, barmanie cydru lej. Pamiętaj o pianie, równo lej.... Bo ja...pragnienie mam!" :)

Twilight... Z Głosem... Ferdka... tak?

W tym temacie momentami czuję się jak w przysłowiowym domku bez klamek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cydr, cydr, cydr, cydr

Pyszny z pianką cydr, cydr

Dawno dawno temu w histori daleko, gdy do picia było chyba tylko mleko

żył raz sobie kucyk, co zwał się AppleJack i stworzył cudowny jabłkowy napój

po którym szumał łeb!

Hej! To pewnie był uczony co rozum miał za stu!

I zawsze wielkie dzięki będziem składać mu!

Zobaczcie co nam dał, dał szczęscia nam paliwo!?

Niech żyje nam AppleJack, Która wynalazła

Cydr Cydr cydr.....

Ten sen musiał być niezły xD

Tak ten sen był taki zabawny że obudziłem się ze śmiechem. I wiesz że tak właśnie śpiewały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten sen był taki zabawny że obudziłem się ze śmiechem. I wiesz że tak właśnie śpiewały?

Lol xD Od dzisiaj mówcie mi... Przewidywaczusnówwieja? xD

A co do snów żeby nie offtopić

Od kilku dni (tzn od kiedy zacząłem się udzielać w tym temacie :P)

za każdym razem jak zasnę, niczego nie pamiętam tylko mam wrażenie jakbym patrzył przez kilka godzin na Pinkie Pie xD

I za każdym razem od tych kilku dni kiedy się budzę i myślę o Pinkie to już nie zdzierżam xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj miałem taki krótki sen z kucykami, wiec opowiem. :P Byłem w jakimś sklepie w zasadzie wielobranżowy, bo było wszystko, z ciuchami włącznie. Była ze mną Twillight, Pinkie i Rarity. Polowaliśmy hmm... coś pokroju Cieni przyjmujących rożne, zazwyczaj czarne kształty. Miałem coś typu działko wystrzeliwujące promień elektryczny, tym pozbywaliśmy się w tych Cieni. Jednym z nich był jeż z zielonymi kolcami. :D Naprawdę świetny widok. W sumie więcej nie pamiętam, tylko biegaliśmy za tymi Cieniami po sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie odkryła jakie masz sny i cię obserwuje. Normalka.

Super. Uspokoiłeś mnie. O.o

Akurat dzisiaj miałem taki krótki sen z kucykami, wiec opowiem. :P

Byłem w jakimś sklepie w zasadzie wielobranżowy, bo było wszystko, z ciuchami włącznie. Była ze mną Twillight, Pinkie i Rarity. Polowaliśmy hmm... coś pokroju Cieni przyjmujących rożne, zazwyczaj czarne kształty. Miałem coś typu działko wystrzeliwujące promień elektryczny, tym pozbywaliśmy się w tych Cieni. Jednym z nich był jeż z zielonymi kolcami. :D Naprawdę świetny widok. W sumie więcej nie pamiętam, tylko biegaliśmy za tymi Cieniami po sklepie.

Ghost Pony Busters?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hempf... Nie wiem jak rozumieć ten sen, ale był krótki więc opowiem :P Wraz ze Scotaloo (była w fioletowym kasku) spadaliśmy w wózku z kauflandu z wieży WTC... Kojarzę jeszcze, że do nas strzelano, chyba z RPG. O ile ostatni element jestem w stanie wyjaśnić zbyt dużą ilością CoD4 w ostatnich dniach, to reszta kompletnie mi nie pasuje :) Obudziłem się zlany potem, ale nie czułem strachu... Chciało mi się dosłownie płakać ze śmiechu :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEAH! Nareszcie miałem sen o kucach :D No więc akcja dzieje się we Skyrim (TES: V rządzi :D). Obudziłem się we własnym domku. Wyszedłem z niego. Okazało się, że oprócz mego domku jest tylko miejsce dla kowala. I nic więcej. Tak więc wykułem sobie jakiś miecz. Były 2 drogi, ale wybrałem tą po lewej stronie. No i tak se szedłem, aż nie zauważyłem takiej górki. Wcześniej był tylko płaski teren, więc przynajmniej by się na coś szykowało. Okazało się, że ta górka ma drzwi. Bez namysłu otworzyłem drzwi i... okazało się, że to jest baza CMC. Tylko wyglądała jak biblioteka Twilight i w samym CMC były zmiany: - była zmutowana Scootaloo (miała więcej nóg niż zwykle kucyk ma), - Sweetie Belle w ogóle nie było, - była mała Luna, - Applebloom (czyli tu bez zmian), - I jakaś pomarańczowa maska wycięta z papieru (pewnie sobie przyjaciela zrobili :P) I tutaj wiadomo - porozmawiałem z CMC, policzyłem nogi Scootaloo (było ich chyba 12)... i właściwie nie pamiętam co dokładnie jeszcze robiłem xD Maska chciała udowodnić swoją wiedzę, więc można było jej zadawać różne pytania. Niby tam coś zadawałem, ale bardziej interesowała mnie Luna jak szuka książek w bibliotece. I po jakimś czasie zadawałem tak głupie pytania masce, że po chwili bez słowa odeszła. I właściwie już tutaj się sen kończy - wyszedłem z tego "domku". Na górce była Applebloom, która nosiła bodajże kamienie (nawiązanie do Pinkameny?), więc domyślam się, że dziewczyny nad czymś pracowały. No i poszedłem dalszą drogą i... GAME OVER. Sen się urywa. Na moje standardy to i tak bardzo normalny sen. Przynajmniej normalniejszy od większości waszych snów xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam pewien bardzo krótki sen o kucach. A więc, w tym śnie siedziałam przed telewizorem czekając aż puszczą 2 sezon z dubbingiem, i o dziwo zaczął się od piosenki braci Flima i Flama 0_o Wiedziałam że jednemu z nich głosu użyczył Zduń (temu młodszemu, bez wąsa) tylko że nie słyszałam co śpiewają, bo zagłuszały ich rozmowy mojej rodziny.I tyle.Sen krótki, ale mam nadzieje że się rozkręcę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...