Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Wiecie co... ja naprawdę, rozumiem że ktoś może mieć sny erotyczne z kucykami. Serio. Różni są ludzie itp. itd... ale jednego nie rozumiem i nie zrozumiem. Jakim trzeba być człowiekiem żeby wyłudzać (bo nie mam innego słowa na to) od kogoś szczegóły i z przyjemnością o tym słuchać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zasypiam wystarczy ,że się bardziej namyślę i nie kiedy wyśnię coś o kucykach tak było z dwa razy ,jeden już tu napisałem w drugim było tak ,że z Pinkie piliśmy Grappe Pink :3 To było może spowodowane libacją tego szajsu z kolegami . Bardzo polecam ,różowe sny gwarantowane . Dla Chana ! 4chan ! \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielenie się wrażeniami? Ciekawość? Szukanie podobnych do siebie? Po prostu temat na rozmowę? Nudy? Powodów może być pierdyliard + 1

Takie rzeczy można sobie załatwiać na PW, ewentualnie w osobnym temacie który sobie stworzycie na potrzeby waszych "wariacji".

Aha. I przeczytaj sobie czym jest wyłudzanie dobra?

Co to jest wyłudzenie to ja wiem, Ty za to możesz spojrzeć pod wpis "Ironia". ;)

Jak Crowlay już stwierdził, od tej pory rozmawiamy tutaj TYLKO o snach normalnych. Czy to jest sen spontaniczny, czy LD to nie gra roli. Myślę, że jako autor tego tematu, mam prawo wprowadzić taki zakaz, z prośbą do moderatorów o warnowanie, procentowanie, banowanie czy co tam jest przewidziane w taryfikatorze, każdego kto umieszcza w tym temacie posty nawiązujące do snów o charakterze erotycznym. Nie obchodzi mnie czy ten temat umrze śmiercią naturalną, czy będzie się tu pojawiał jeden post na miesiąc. Przynajmniej jakiś poziom tematu zostanie zachowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogę się zgodzić z przedmówcą. Ale pod warunkiem, że taki temat o co pikantniejszych snach rzeczywiście powstanie. Czy umrze? Tego na razie nie wiadomo. To kto zakłada? Może Suchy, bo on jak do tej pory miał najwięcej tych doświadczeń?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będę zakładał bo nie czuje takiej potrzeby Co do ilości doświadczeń - 'podejrzewam' że część tych którzy się tak tego wypierają na pewno takie sny już miała Xan - też lepiej o ironii poczytaj bo jej stosowane coś Ci nie idzie Tyle w tym temacie ode mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak... Może odskakując od "specjalnych snów"... :D Mi się sniło dzisiaj że poszedłem na przystanek PKP żeby pojechac do Kutna. Była 3:00. Cały przystanek był PEŁEN wyłącznie kobiet w kucykowych koszulkach. Gdy pociąg przyjechał wszystkie się tam wpakowały i ja musiałem siedziec na podłodze, gdzie wkoncu zasnąłem. I... miałem sen w snie xD ( Oczywiscie tradycyjnie śniła mi się gapiąca się pinkie ) Gdy się obudziłem byłem w samych gaciach, a pociąg był pusty. NIE WIEM CO TO WGLE BYŁO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałam sen, że dołączyłam się do wycieczki kucyków, bo miałam szpiegować pilota wycieczki dla Pinkie :crazy:

Sen raczej pół kucykowy, pół ludzki. Chyba ten pilot wycieczki nie był kucem. I chyba była ze mną Fluttershy.

Za dużo chyba! Jak masz kucowe sny to zapisuj, albo je sobie powtarzaj - będzie mniej "chyba" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sukces. Śniła mi się RD, ale sen był surrealistyczny. Nic nie mówiła i widziałem ją tylko przez chwilę.

Tzn. Coś z gatunku "Słyszę kolory, widzę zapachy i wiem że chodzi o Dashie ale nie wiem jak to określić? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest takie proste. Dla każdego człowieka są inne techniki, osobiście ja używam auto-sugestii/hipnozy. Czyli powtarzasz sobie przez 1h przed snem, że będziesz miał świadomy sen... i voila! Jeżeli to na ciebie nie działa wyGoogluj sobie co nieco, dużo stron na ten temat się błąka po sieci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję osiągnąć świadomy sen.Jakieś wsparcie,pomysły jak to osiągnąć?

Ja ci mogę pomóc ze świadomymi snami, sam korzystałem z tego poradnika i już od dawna próbuje wywołać świadome sny, i miałem na razie tylko 3 ( z czego dziś jeden ) najgorzej utrzymać się we śnie

Powodzenia :cheese:

link

http://freetexthost.com/0of1a02wti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie się ostatnio śniło, że jestem w jakimś opuszczonym mieście, w którym domy wyglądały trochę, jak z gry "Slender" (btw, polecam grę, wrzaski gwarantowane ;) ). Gdy wyszłam z jednego z domów na ulicę, pojawił się za mną jakby szkielet w pelerynie, podbiegł do mnie i zrobił coś dziwnego z twarzą, że wyglądała, jak z jakiegoś screamer'a. A ja do niego coś w stylu "Po co się drzesz? Trzeba się wyluzować", po czym zaczęłam mu puszczać MLP na ekranie od rzutnika O__o

Dla mnie koniec z imprezami...

Próbuję osiągnąć świadomy sen.Jakieś wsparcie,pomysły jak to osiągnąć?

Mogę pomóc grafiką z dosyć obszerną instrukcją, jak uzyskać świadome sny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie się ostatnio śniło, że jestem w jakimś opuszczonym mieście, w którym domy wyglądały trochę, jak z gry "Slender" (btw, polecam grę, wrzaski gwarantowane ;) ). Gdy wyszłam z jednego z domów na ulicę, pojawił się za mną jakby szkielet w pelerynie, podbiegł do mnie i zrobił coś dziwnego z twarzą, że wyglądała, jak z jakiegoś screamer'a. A ja do niego coś w stylu "Po co się drzesz? Trzeba się wyluzować", po czym zaczęłam mu puszczać MLP na ekranie od rzutnika O__o

Dla mnie koniec z imprezami...

A więc takie rzeczy się snią tobie po alkoholu...

Bo niektórym, pod wpływem, snią się zupełnie inne, co nie SUCHY? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu mam całe serie snów z kucami ale jeden sen utkwił mi w głowie opisze go wam: Znienacka budzę się (w śnie) i leżę na boisku przy mojej szkole ale coś jest nie tak okazuje się że jestem Rainbow Dash :wut: , nie zastanawiając się sługo chciałem poczuć jak to jest latać, od razu zacząłem robić pętle itp. i w końcu myśl "A może uda mi się zrobić "Tęczowy Grom" niestety jak uderzyłem o ziemię z dużą prędkością od razu się obudziłem. koniec :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...