Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

a mi się śniło takie coś szedłem se do Opuszczonego sanatorium W Gdyni Orłowie, w jednym pokoju był portal do equestrii wbiłem do portalu, a jak bylem w Ponyville wszyscy się kampili po domach, jak szlem natknąłem się na twilight , którą miałem taką rozmowę - ty nie jesteś w tond, skąd przybyłeś - Z Polski - A gdzie to jest - Za tym portalem (pokazałem jej wtedy portal) potem szukała w książkach czegoś o Polsce i robiła mi badania (pobieranie DNA itp.) na koniec było pobieranie materiału genetycznego, który nie opiszę, żeby nie łamać regulaminu potem troszkę dalej nie pamiętam, ale na koniec była ustawka z Chrysalis (w naszym świecie) była policja nawet, która została teleportowana do Kambodży przez Chrysalis sen był raczej szurnięty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem parę snów o kucykach. I nawet się zastanawiałem czy by wam tego nie opowiedzieć ale bym musiał złamać zasady forum a tego bym nie chciał. Powiem wam tylko tyle że jest to związane z tematem zawartym wyżej. Życzę wszystkim dobrych snów o kucykach i pozdrawiam, cześć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakim to robiłeś, bo ja z Twilight

Hehe pytanie nieco dziwne

Zaraz ten temat zmieni się na 'pochwal się któremu kucykowi zrobiłeś z d*py wiadro' :3

Odpowiedź na twe pytanie brzmi - Spitfire! <3 (i od tamtego czasu jest moją ulubioną postacią - szczerze? Doooooobra jest xDDD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...