Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Teraz tak sobie pomyślałam, że od kiedy jestem Pegasis nie miałam żadnego snu. Nie tylko z kucykami. Szkoda, bo lubię śnić. Ale czasami emocje przenoszę do świata realnego, po przebudzeniu... Apropo niegrzecznych snów, bo chyba o nich cały czas wspominacie, chcę napisać że raczej mi się takie sny nie przyśnią. Bo oglądając czasami takie obrazki nie myślę o kucyku ani o humanizacji kucyka, tylko o moim vssb:P Większość już chyba wie, że zbratałam się z Sliverem? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się śniło że byłem kucykiem-wędrownikiem o imieniu Arisza, który pochodzi z tajgi (wiecie jaki to kraj) I przybyłem do equestrii. I sobie żyję w Ponyville razem z mane6 , czytając książki u Twilght i pomoagając reszcie (flutershy, rainbow, pinkie itd.) A najciekasze, że w książce należącej do Twilght przeczytałem o Królowej Podmienców i się w niej zabujałem. Twilight chciała wybić mi ją z głowy ale bez skutku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy zapamiętałem jakieś przebłyski ze snów o kucykach, tzn. wiem, że były kuce, a wszystko inne zapomniałem :( Raz za to pamiętam jeden sen, bardzo fajny, w którym byłem kucykiem. Dlaczego klaczą i dlaczego akurat Twilight... to chyba Freud by mi musiał wyjaśnić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy zapamiętałem jakieś przebłyski ze snów o kucykach, tzn. wiem, że były kuce, a wszystko inne zapomniałem :(

Raz za to pamiętam jeden sen, bardzo fajny, w którym byłem kucykiem. Dlaczego klaczą i dlaczego akurat Twilight... to chyba Freud by mi musiał wyjaśnić :P

Freud mówi, że sny to odzwierciedlenia naszych pragnień lub lęków. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...