Skocz do zawartości

Sny o kucykach


Xan

Recommended Posts

Mi się śniły aż 2 sny o kucach -1 sen- Rainbow Dash i jej przyjaciółki musiały się rozdielić każda musiała iść do swojego rodzinnego domku. -2 sen- Był taki że kucyki musiały pokonąć potężnego Jednorożca dlatego że zniszczył Equestrie --------I to tyle jak wam się spodobało to piszcie a jak nie to mam was głęboko................. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przesadziłem z Piłą i innymi horrorami bo dziś mi się śniło że goni mnie Pinkamena z piłą łańcuchową po szpitalu psychiatrycznym. Jak jej zwiałem to zaczęła gonić mnie Fluttershy wyglądająca jak z potwór z Amnezji a następnie RD porwała mnie to Rainbow Factory. Na szczęście obudziłem się zanim wpadłem do maszyny bo zostałby ze mnie tylko barwnik. Jak ktoś chce wiedzieć jak wyglądała mniej więcej Fluttershy to tu macie linka http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/112/c/5/my_little_amnesia__fluttershy_by_cookiemastercorgi-d4x80rq.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję sie xD

Nah a miałem nadzieję że poprowadzimy miłą dyskusję

Jak to znajomy określił jestem 'clopmaster' xD

Na mojej 'liście' gości Spitfire (2-u krotnie) Dashie i od dziś AJ

Zaczynam się zastanawiać czy nie jestem chory psychicznie ;_; Chociaż każdy śnił mi się jak byłem po alkoholu więc można uznać że to jego wina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, ty to masz jednak najlepsze sny :yay:!!! Też chciałbym takie, ale ostatnio w ogóle mi się nic nie śni albo mam takie pokręcone i surrealistyczne, że nic nie mogę zapamiętać. Też mogę prosić na PW twoją relację, Suchy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...